O sobie

  • Zainteresowania Wrestling, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Erling Braut Haaland,Kaka, Pirlo, Ronaldinho, Reus, Adriano. Donny Van De Beek
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 782
  • Liczba komentarzy 32752
  • Polecenia 58883

Komentarze

0

@Hubso który był edytowany z jego strony więc wiesz.

9

Oficjalnie :

Sandro Tonali piłkarzem AC MILAN.

https://www.instagram.com/p/CE7UiUToK8D/?igshid=1fbn9297pjygj

0

@AlicjaFCB Ja nie kłamie, to ty robisz wszystko aby to pasowało pod twoją tezę więc ja ci daje wolną rękę, pisz ile wlezie do mnie, a ja się zwijam.

0

@AlicjaFCB No i dotrzymuje danego słowa, a gdy nadejdzie oficjalka Sandro to ja znikam na długo długo długo i rób screena tego komentarza, mi to będzie w to mi graj.

0

@AlicjaFCB Dowody? Ale ja napisałem w swoim komentarzu, że się odstosunkowalem, więc teraz napisze jasno, klamiesz, a ten dowód? Ahh, no i nadal tak wygląda, po prostu interesuje mnie ta saga z Sandro i tyle, mnie praktycznie w ogóle tutaj nie ma więc nic mi nie udowodnisz.

Zobacz wszystkie

182

Widzę sporo ludzi nawet pytało się co z moją maturą, a więc cóż, no nie zdałem, tak to jest gdy w domu idą zadania, a na maturze zwykłej tablicy matematycznej nie potrafiłem ogarnąć. Zapisałem się na wrzesień, korepetytora już mam, ale co z tego jak znowu przyjdzie to co przyszło na egzaminie (czyli potrafię tam liczyć ale przychodzi matura i mam strach w oczach jak ruszam tablicy matematycznej).

No i teraz oddelegowuje się z tej strony na jakiś czas, bo cały rok jest wielce nieudany, nie tylko matura, ale reszta rzeczy i trochę jestem w takiej pustce, ale wiem, że muszę walczyć o swoje życie i wiem, że lepiej się nad sobą nie użalać i iść naprzód, choć zobaczymy we wrześniu czy znów będzie to co było w czerwcu, a ja życzę wszystkim dobrego bytowania na tym forum, bo ja mam ważniejsze rzeczy na głowie, jak swoje życie, do zobaczenia kochani, dobrzy z was ludzie mimo różnic :).

136

"Przeciętna zmiana dembele"xd, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pękne

113

Za chwilę będzie El Classico w Australii, derby Madrytu w Chinach, Puchar Anglii w Kaliforni oraz Puchar Króla w Sosnowcu

109

Setien to rolnik więc powinien wystawić tego Rikiego Pługa, przynajmniej rolnicza Barca będzie.

103

@Shapiro Matko moja.