O sobie

  • Zainteresowania PlayStation, poezja, mój pies
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3051
  • Liczba komentarzy 7444
  • Polecenia 32879

Komentarze

0

@kuz to jest lew :D Simba

3

Ciekawe co z Justyną Święty-Ersetic. Nie ukrywam, bardzo liczę na jej medal, a podobno ma problemy z kontuzją mięśnia czworogłowego. :( Ogólnie mega czekam właśnie na Justynę i całą naszą cudowną sztafetę pań.

3

@MarioVeB! Jak Justyna Kowalczyk walczyła z Bjoergen o złoto na ostatnich metrach w Vancouver i komentator krzyczał ,,Bjoergen czy Kowalczyk, Bjoergen czy Kowalczyk (...), POLKA BEDZIE ZLOTY MEDAL, Justyna mocnooo, zrobiła to zrobiła!" Ciary. Pan Marek Jóźwik na zawsze w moim sercu za ten komentarz. :D https://youtu.be/F27xwdrBOPg

1

@Lisek też tak myślę. Iga po prostu jest skromną, fajną dziewczyną i widać, że bardzo jej zależało na tym IO, a nie to co Radwańskiej. @Tomo_95 zgadzam się, nie zachowywała się tak jakby reprezentowała kraj.

16

Tak sobie myślę o Idze, bo od rana nie daje mi ta przegrana spokoju. Pamiętam w jakim stylu odpadała z IO Agnieszka i jak ludzie mieli do Niej pretensje, że grała zwyczajnie na wyjebce na Igrzyskach. Tutaj Iga odpada w drugiej rundzie i przeważają komentarze pozytywne, słowa otuchy i to, że kibice stoją za Igą murem, bo chyba każdy widział ile ten mecz ją kosztował. Bałam się trochę, że odezwą się Janusze sportu które będą ją atakować ale takie komentarze to pojedyncze przypadki. Cała kibicowska Polska stoi za Igą murem, bardzo mnie to cieszy.

Zobacz wszystkie

239

Był post o zwolennikach PiSu, to zrobię w drugą stronę. Czy są tu przeciwnicy PiSu? Zobaczymy ilu Nas jest

^^

187

Czytam, że Netflix zatrudnił białe aktorki do filmu ,,Klub Winx" gdzie w oryginalnej kreskówce jedna była latynoamerykanką a druga azjatką. Podobno spadła na nich ogromna fala krytyki za ,,wybielenie" obsady filmu. Czyli znowu potwierdza się to, że poprawność polityczna działa tylko w jedną stronę. Zmiana koloru skóry podstawowych postaci w Wiedźminie, czarny Elf? Spoko, przecież to tylko ZAMYSŁ TWÓRCY, WAŻNE ZE DOBRZE GRAJA SWOJE ROLE1!1!!1 Zamiana koloru skóry postaci z kreskówki - DYSKRYMINACJA JAK ONI MOGLI!!1!1!1!

XD

185

Mojego covidowego tatę zabiera zaraz pogotowie. Trzymajcie za Niego kciuki, błagam.

176

W ubiegły piątek odbyło się spotkanie, które prawdopodobnie 99.5% kibiców w żadnym stopniu nie obchodziło. Oto bowiem Coventry City na własnym boisku pokonało QPR. Umówmy się, pojedynek średniaków Championship rzadko kiedy elektryzuje fanów, ale tym razem - prawie tydzień po jego zakończeniu - temat pojedynku nie schodzi z czołówek brytyjskich portali (i to nie tylko sportowych). Co takiego się wydarzyło? Ano zawodnicy QPR odmówili popularnego klęknięcia na kolano - które w teorii miało pokazywać wsparcie dla walki z rasizmem. To był początek olbrzymiej afery.

W końcu, głos zdecydował się zabrać Les Ferdinand - dyrektor sportowy klubu. Tak na marginesie - jeden z nielicznych czarnoskórych dyrektorów w czołowych ligach angielskich. Pan Les oznajmił, że samo klękanie jest niczym więcej jak "dobrym chwytem marketingowym", takim samym jak wrzucenie zdjęcia z ckliwym hashtagiem. Jego zdaniem chociaż sama akcja jako spontaniczny pomysł miała swoje zalety, to ciągnięcie jej w nieskończoność mija się z celem.

Ferdinand przypomniał również historię z ubiegłego roku, gdy młodzieżowa drużyna QPR zeszła z boiska podczas spotkania towarzyskiego, bowiem zawodnicy nieustannie byli obrażani ze względu na kolor skóry. Włodarze klubu złożyli doniesienie, które... do dziś nie zostało rozpatrzone. Żadne media nie były zainteresowane tematem, a teraz robią gównoburzę, bo ktoś nie chce klękać.

W ten sposób kluby Championship "wspierają czarnoskórych", a jedyny czarnoskóry dyrektor sportowy w lidze stwierdza, że to czysta hipokryzja i odmawia tego typu praktyk.

Źródło: FB Mistrzowie Polski

164

No, już przestałam być kibicem Realu. 90 minut to wystarczająco, idę umyć ręce.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?