O sobie

  • Zainteresowania PlayStation, poezja, mój pies
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4084
  • Liczba komentarzy 13951
  • Polecenia 59246

Komentarze

0

@barpol11 ja biegnę ale to potem :)

10

@macio_944 inaczej by się go postrzegało gdyby nie walił tych kocopołów na konferencjach.

5

Jak Niemiec zmusi naszych do ciężkiej pracy na treningach to jestem za

5

@Sulimo dla mnie plus size to jest kilka-kilkanascie kg za dużo a nie 300 kg xD

3

@Kgorecki2500 chyba jeden z niewielu tych internetowych celebrytów co robi coś pożytecznego

Zobacz wszystkie

242

Był post o zwolennikach PiSu, to zrobię w drugą stronę. Czy są tu przeciwnicy PiSu? Zobaczymy ilu Nas jest

^^

221

@MarioVeB! Nie porównuj nawet tej pacynki do wielkiego Andresa.

189

Czytam, że Netflix zatrudnił białe aktorki do filmu ,,Klub Winx" gdzie w oryginalnej kreskówce jedna była latynoamerykanką a druga azjatką. Podobno spadła na nich ogromna fala krytyki za ,,wybielenie" obsady filmu. Czyli znowu potwierdza się to, że poprawność polityczna działa tylko w jedną stronę. Zmiana koloru skóry podstawowych postaci w Wiedźminie, czarny Elf? Spoko, przecież to tylko ZAMYSŁ TWÓRCY, WAŻNE ZE DOBRZE GRAJA SWOJE ROLE1!1!!1 Zamiana koloru skóry postaci z kreskówki - DYSKRYMINACJA JAK ONI MOGLI!!1!1!1!

XD

185

Mojego covidowego tatę zabiera zaraz pogotowie. Trzymajcie za Niego kciuki, błagam.

176

W ubiegły piątek odbyło się spotkanie, które prawdopodobnie 99.5% kibiców w żadnym stopniu nie obchodziło. Oto bowiem Coventry City na własnym boisku pokonało QPR. Umówmy się, pojedynek średniaków Championship rzadko kiedy elektryzuje fanów, ale tym razem - prawie tydzień po jego zakończeniu - temat pojedynku nie schodzi z czołówek brytyjskich portali (i to nie tylko sportowych). Co takiego się wydarzyło? Ano zawodnicy QPR odmówili popularnego klęknięcia na kolano - które w teorii miało pokazywać wsparcie dla walki z rasizmem. To był początek olbrzymiej afery.

W końcu, głos zdecydował się zabrać Les Ferdinand - dyrektor sportowy klubu. Tak na marginesie - jeden z nielicznych czarnoskórych dyrektorów w czołowych ligach angielskich. Pan Les oznajmił, że samo klękanie jest niczym więcej jak "dobrym chwytem marketingowym", takim samym jak wrzucenie zdjęcia z ckliwym hashtagiem. Jego zdaniem chociaż sama akcja jako spontaniczny pomysł miała swoje zalety, to ciągnięcie jej w nieskończoność mija się z celem.

Ferdinand przypomniał również historię z ubiegłego roku, gdy młodzieżowa drużyna QPR zeszła z boiska podczas spotkania towarzyskiego, bowiem zawodnicy nieustannie byli obrażani ze względu na kolor skóry. Włodarze klubu złożyli doniesienie, które... do dziś nie zostało rozpatrzone. Żadne media nie były zainteresowane tematem, a teraz robią gównoburzę, bo ktoś nie chce klękać.

W ten sposób kluby Championship "wspierają czarnoskórych", a jedyny czarnoskóry dyrektor sportowy w lidze stwierdza, że to czysta hipokryzja i odmawia tego typu praktyk.

Źródło: FB Mistrzowie Polski

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?