O sobie

  • Zainteresowania PlayStation, poezja, mój pies
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3850
  • Liczba komentarzy 13124
  • Polecenia 55431

Komentarze

0

@LaLigaPD udało się płytę kupić za 209 zł po jakimś rabacie, szybko przejdę i jak lipa to sprzedam za 150. Ale wątpię

2

@Kidd na pewno nie użytkownik na J, którego własny syn nie nominował

0

Już myślałam, że Lies of P będzie przyjemne do samego końca, max 3 próby na bossa a tutaj pojawia się Luxasia. XD dżizas.

0

@Danny Gaucho ja słyszałam głosówke jak Dubiel mówi do 14 latki, że będzie ją brał na ostro jak nie będzie obok Stuu. Także nie wiem. XD

2

@MesQueUnClub_87 no to Lies od P, granie postacią z dużą zrecznoscią i szpadą, żadne topory i duże miecze. Szybkie uderzenia, blokada, unik. Ogarniesz migiem :D
@matirix20 ja po pierwszym podejściu się odbiłam na 3 miesiące, a potem wróciłam i wbiłam platynę xD
@dge21 spodoba Ci się na pewno

Zobacz wszystkie

241

Był post o zwolennikach PiSu, to zrobię w drugą stronę. Czy są tu przeciwnicy PiSu? Zobaczymy ilu Nas jest

^^

221

@MarioVeB! Nie porównuj nawet tej pacynki do wielkiego Andresa.

189

Czytam, że Netflix zatrudnił białe aktorki do filmu ,,Klub Winx" gdzie w oryginalnej kreskówce jedna była latynoamerykanką a druga azjatką. Podobno spadła na nich ogromna fala krytyki za ,,wybielenie" obsady filmu. Czyli znowu potwierdza się to, że poprawność polityczna działa tylko w jedną stronę. Zmiana koloru skóry podstawowych postaci w Wiedźminie, czarny Elf? Spoko, przecież to tylko ZAMYSŁ TWÓRCY, WAŻNE ZE DOBRZE GRAJA SWOJE ROLE1!1!!1 Zamiana koloru skóry postaci z kreskówki - DYSKRYMINACJA JAK ONI MOGLI!!1!1!1!

XD

185

Mojego covidowego tatę zabiera zaraz pogotowie. Trzymajcie za Niego kciuki, błagam.

176

W ubiegły piątek odbyło się spotkanie, które prawdopodobnie 99.5% kibiców w żadnym stopniu nie obchodziło. Oto bowiem Coventry City na własnym boisku pokonało QPR. Umówmy się, pojedynek średniaków Championship rzadko kiedy elektryzuje fanów, ale tym razem - prawie tydzień po jego zakończeniu - temat pojedynku nie schodzi z czołówek brytyjskich portali (i to nie tylko sportowych). Co takiego się wydarzyło? Ano zawodnicy QPR odmówili popularnego klęknięcia na kolano - które w teorii miało pokazywać wsparcie dla walki z rasizmem. To był początek olbrzymiej afery.

W końcu, głos zdecydował się zabrać Les Ferdinand - dyrektor sportowy klubu. Tak na marginesie - jeden z nielicznych czarnoskórych dyrektorów w czołowych ligach angielskich. Pan Les oznajmił, że samo klękanie jest niczym więcej jak "dobrym chwytem marketingowym", takim samym jak wrzucenie zdjęcia z ckliwym hashtagiem. Jego zdaniem chociaż sama akcja jako spontaniczny pomysł miała swoje zalety, to ciągnięcie jej w nieskończoność mija się z celem.

Ferdinand przypomniał również historię z ubiegłego roku, gdy młodzieżowa drużyna QPR zeszła z boiska podczas spotkania towarzyskiego, bowiem zawodnicy nieustannie byli obrażani ze względu na kolor skóry. Włodarze klubu złożyli doniesienie, które... do dziś nie zostało rozpatrzone. Żadne media nie były zainteresowane tematem, a teraz robią gównoburzę, bo ktoś nie chce klękać.

W ten sposób kluby Championship "wspierają czarnoskórych", a jedyny czarnoskóry dyrektor sportowy w lidze stwierdza, że to czysta hipokryzja i odmawia tego typu praktyk.

Źródło: FB Mistrzowie Polski

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?