O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 2154
  • Polecenia 4591

Komentarze

0

@FDJ Wszyscy są mądrzy z tym Halandem, a przed transferem do Borussii jakoś nie widziałem w komentarzach tylu propozycji jego zakontraktowania. Jak zwykle większość medrkuje po fakcie. Nie zmienia to jednak faktu nieudolności zarządu w ujęciu ogólnym.

0

@max1982 Ja byłem hardcorem i nie nosiłem ortezy :D tylko na początku kule :) Aczkolwiek z orteza dużo bezpieczniej l. Na FB jest cała grupa dotycząca kontuzji kolana - z rehabilitacja itp włącznie. Ludzie dziela się doświadczeniami. Polecam. Napisz tam post na pewno wiele osób Ci odpisze na każde pytanie :) zdrówka!

0

@tatonik Andrzej jest sympatyczny, lepszy niż poprzednicy ale jest marionetką niestety.

3

@Majkel34 nie tylko Ty. PiS ogłupia naród. Wysokie socjalne, durnota w ich telewizji nie mówiąc o kosmicznej propagandzie. Szkoda gadać.

0

@tatonik dej Boże. I konfederacja niech rośnie w siłę. Korwin out na emeryturę i młodzi do władzy. Mentzen w następnej kadencji z innej listy żeby miał wplyw.

Zobacz wszystkie

78

Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD

76

Podczas porządków znalazłem swój list do FC Barcelony napisany ,,na brudno".
Napisałem go w 2000 roku :) ,,Nazywam się ..., mam 11 lat i pochodzę z Polski. Jesteście moimi ulubionymi piłkarzami którzy należą do dobrego klubu więc postanowiłem do Was napisać list.
Bardzo podoba mi się Wasza gra w piłkę i gdy mogę to oglądam mecze w których występujecie. Byłem smutny kiedy dowiedziałem się że Luis FIgo przeszedł do Realu Madryt, ale jeszcze bardziej zasmuciło mnie to, że nie dostaliście się do Ligi Mistrzów. Wierzę, że następny raz będziecie triumfować nad wygranym pucharze Ligi Mistrzów. Musicie otrząsnąć się z tej porażki i zdobyć puchar UEFA. Bardzo chciałbym być wspaniale grającym piłkarzem i grać w waszym klubie. W Waszym klubie mam wielu idoli takich jak: Rivaldo, Kluivert, Overmars, De Boer i Enrique. Przecież są to najlepsi piłkarze tego klubu. Proszę o dane klubowe i podpisy piłkarzy na mój adres ....
Łączę wyrazy szacunku i przesyłam pozdrowienia".
Aż mi się łezka zakręciła :) Pisownia oryginalna z błędami, ale jak na 11 latka chyba nieźle.
Pozdrawiam! Visca El Barca!

63

Czemu kłamią, że żadna drużyna z Afryki nie awansowała - przecież Francja jest faworytem do końcowego zwycięstwa :)

61

A skąd wiesz jak trenuje Dembele? Sezon się nie zaczął, a Ty już wiesz że nie wyciągnął wniosków. Możesz zdradzić skąd wiedza na ten temat? Proszę tylko nie pisz, że powinien w ogóle nie robić wakacji bo to byłoby śmieszne.

58

Ernesto nawet sensownie rotuje składem. Podoba mi się to :)