O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 11323
  • Polecenia 19438

Komentarze

4

@prodigy Czyli dałbyś się sprowokować nastolatkowi. Dobrze zrobił - opierdzielil go i tyle. Jakby mu zrobił krzywdę cielesną to miałby mega przypał i okazał swoją nieumiejętność panowania nad emocjami. To nie przypadek gdzie ktoś go atakuje tylko prowokuje słownie. Według mnie fizyczna odpowiedź jest najbardziej prymitywna i najgorsza w konsekwencjach.
Zdaję sobie jednak sprawę, że w komentarzu część osób lubi anonimowo pokazać jakim jest „kozakiem” bo co by to nie zrobiło na kogoś miejscu.

0

@Kidd Super, dzięki wielkie!

0

Chciałbym odmalować sobie wkład kominkowy od zewnątrz. Orientuje się ktoś jaką farbę mogę do tego użyć?

0

@Reviven Nadgodziny ponad plan 8h lub więcej niż 8h jak masz równoważny(wtedy można zaplanować do 12h w ciągu dnia) to 50%. Nadgodziny w niedziele, święta, dni odbierane za przepracowany dzień wolny oraz nadgodziny do 8h jeśli plan jest poniżej 8h to 100%. To tak z grubsza.

0

@macio_944 Miałeś pretensje, że za bardzo krytykował Barcelonę. Teraz już jest ok bo pochwalił. Jak skrytykuje to znów będziesz miał pretensje? Tutaj na stronie często widać, że kibice chwalą go za docenianie Barcelony i krytykę Realu.

Zobacz wszystkie

166

Też tak macie, że piszecie jakaś odpowiedź na komentarz, który zalatuje głupotą piszącego i na koniec dajecie analuj bo stwierdzacie, że w sumie po co się kopać z koniem? :D

101

Żal mi Koemana. Nie mógł kupić sobie 9 i pomocnika box to box jak chciał. Nie dostał 4 stopera. Układa z tego co małe. Widać ogromną zmianę w bieganiu, chęci wygrywania. Wczoraj dobre zmiany w przerwie. Mnóstwo sytuacji. I co taki Koeman winny, że marnowaliśmy świetne okazje a Neto puścił co puścił? Wg mnie wykonuje do robotę. Trzeba popracować nad skutecznością i pójdziemy w dobrą stronę. Martwi jeszcze słabiutki Messi.

78

Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD

77

@Janiama Czy ja wiem? Jeśli faul jest na żółtą kartę to nie ma znaczenia czy to jest mecz towarzyski czy ME. Zasady są jakie są.

76

Podczas porządków znalazłem swój list do FC Barcelony napisany ,,na brudno".
Napisałem go w 2000 roku :) ,,Nazywam się ..., mam 11 lat i pochodzę z Polski. Jesteście moimi ulubionymi piłkarzami którzy należą do dobrego klubu więc postanowiłem do Was napisać list.
Bardzo podoba mi się Wasza gra w piłkę i gdy mogę to oglądam mecze w których występujecie. Byłem smutny kiedy dowiedziałem się że Luis FIgo przeszedł do Realu Madryt, ale jeszcze bardziej zasmuciło mnie to, że nie dostaliście się do Ligi Mistrzów. Wierzę, że następny raz będziecie triumfować nad wygranym pucharze Ligi Mistrzów. Musicie otrząsnąć się z tej porażki i zdobyć puchar UEFA. Bardzo chciałbym być wspaniale grającym piłkarzem i grać w waszym klubie. W Waszym klubie mam wielu idoli takich jak: Rivaldo, Kluivert, Overmars, De Boer i Enrique. Przecież są to najlepsi piłkarze tego klubu. Proszę o dane klubowe i podpisy piłkarzy na mój adres ....
Łączę wyrazy szacunku i przesyłam pozdrowienia".
Aż mi się łezka zakręciła :) Pisownia oryginalna z błędami, ale jak na 11 latka chyba nieźle.
Pozdrawiam! Visca El Barca!

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?