O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 9507
  • Polecenia 16103

Komentarze

0

@Coutinho007 Na ten moment tak to wygląda. Ja mam nadzieję, że Ansu coś przeskoczy w głowie bo wygląda,.jakby grał na zaciągniętym ręcznym.

2

@ini_barca Co jest złego w sprzedaży akurat tej części? Barca TV przynosi straty. Wolisz mieć co roku straty czy zarobić na sprzedaży udziałów i liczyć, że ktoś ogarnięty zacznie na tym zarabiać i Toboe też spłynie z tego tytułu?

0

@Coutinho007 No zobaczymy co osiągnie w piłce Abde i Ansu. Dla mnie to skala talentu kilka poziomów na korzyść Fatiego. Czas pokaże. Do tego Abde jest rok starszy i nie miał problemów z kontuzjami.

0

@BorzyKrzys Wzięli z relacji świadków dziennika, który to opublikował. Czy ten proces jest otwarty, że dziennikarze mogą na nim być? Tu są relacje dzienników swoich źródeł.. tak samo jak super express zrobi wywiady w jakiejś sprawie i podaje się na swoje źródła,.tak samo jest z tymi dziennikami. Nie są to zapisy dziennikarzy prosto z procesu. Może dla Ciebie to nie jest różnica - dla mnie diametralna. Do gazety możesz odpowiadać bzdury bo nie z tego tytułu konsekwencji.

0

@marcin62 Nie ma nic gorszego niż fanatyzm. Choć oni kreują się na fanatyków, a prywatnie to tam się zdradzają wzajemnje.. Była tam afera łóżkowa w tej organizacji.

Zobacz wszystkie

166

Też tak macie, że piszecie jakaś odpowiedź na komentarz, który zalatuje głupotą piszącego i na koniec dajecie analuj bo stwierdzacie, że w sumie po co się kopać z koniem? :D

101

Żal mi Koemana. Nie mógł kupić sobie 9 i pomocnika box to box jak chciał. Nie dostał 4 stopera. Układa z tego co małe. Widać ogromną zmianę w bieganiu, chęci wygrywania. Wczoraj dobre zmiany w przerwie. Mnóstwo sytuacji. I co taki Koeman winny, że marnowaliśmy świetne okazje a Neto puścił co puścił? Wg mnie wykonuje do robotę. Trzeba popracować nad skutecznością i pójdziemy w dobrą stronę. Martwi jeszcze słabiutki Messi.

78

Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD

77

@Janiama Czy ja wiem? Jeśli faul jest na żółtą kartę to nie ma znaczenia czy to jest mecz towarzyski czy ME. Zasady są jakie są.

76

Podczas porządków znalazłem swój list do FC Barcelony napisany ,,na brudno".
Napisałem go w 2000 roku :) ,,Nazywam się ..., mam 11 lat i pochodzę z Polski. Jesteście moimi ulubionymi piłkarzami którzy należą do dobrego klubu więc postanowiłem do Was napisać list.
Bardzo podoba mi się Wasza gra w piłkę i gdy mogę to oglądam mecze w których występujecie. Byłem smutny kiedy dowiedziałem się że Luis FIgo przeszedł do Realu Madryt, ale jeszcze bardziej zasmuciło mnie to, że nie dostaliście się do Ligi Mistrzów. Wierzę, że następny raz będziecie triumfować nad wygranym pucharze Ligi Mistrzów. Musicie otrząsnąć się z tej porażki i zdobyć puchar UEFA. Bardzo chciałbym być wspaniale grającym piłkarzem i grać w waszym klubie. W Waszym klubie mam wielu idoli takich jak: Rivaldo, Kluivert, Overmars, De Boer i Enrique. Przecież są to najlepsi piłkarze tego klubu. Proszę o dane klubowe i podpisy piłkarzy na mój adres ....
Łączę wyrazy szacunku i przesyłam pozdrowienia".
Aż mi się łezka zakręciła :) Pisownia oryginalna z błędami, ale jak na 11 latka chyba nieźle.
Pozdrawiam! Visca El Barca!