O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2275
  • Polecenia 4778

Komentarze

0

@`Sin Najsmutniejsze jest to, jak bardzo ludzie zaangażowali się w tą polityczna wojnę, która tak naprawdę jest teatrzykiem. Obie partie się potrzebują, żeby nakręcać ten konflikt. Nie bez powodu PIS dopuściło do wymiany MKB na RT. Dawno Polska nie była tak podzielona. Wyborcy potrafią kłócić się w swoich rodzicach, a politycy nie mają problemów przechodzić z PiSu do PO czy odwrotnie.

0

Czyżby kolejny Kerrisson bądź Douglas?

0

@Bisz No tak, trenerzy się mylą, ale Ty masz rację. Masz prawo tak myśleć. Ja jednak będę się opierał na decyzjach fachowców.

0

@cat_r37 Widać np po Abidalu, że to niekoniecznie dobry pomysł.

0

@cat_r37 "Tak jak wspomniałem wcześniej, jeśli wygramy wybory, to sportowcy stojący na czele naszego projektu będą decydować w kwestiach m.in. transferów, a nie dyrekcja."

Zobacz wszystkie

78

Del Bosque co wygrał mundial, mistrzostwa Europy, z Realem ligę mistrzów dwa razy, mistrzostwa Hiszpanii - niżej niż Zidane, Klopp czy... Wenger xD

76

Podczas porządków znalazłem swój list do FC Barcelony napisany ,,na brudno".
Napisałem go w 2000 roku :) ,,Nazywam się ..., mam 11 lat i pochodzę z Polski. Jesteście moimi ulubionymi piłkarzami którzy należą do dobrego klubu więc postanowiłem do Was napisać list.
Bardzo podoba mi się Wasza gra w piłkę i gdy mogę to oglądam mecze w których występujecie. Byłem smutny kiedy dowiedziałem się że Luis FIgo przeszedł do Realu Madryt, ale jeszcze bardziej zasmuciło mnie to, że nie dostaliście się do Ligi Mistrzów. Wierzę, że następny raz będziecie triumfować nad wygranym pucharze Ligi Mistrzów. Musicie otrząsnąć się z tej porażki i zdobyć puchar UEFA. Bardzo chciałbym być wspaniale grającym piłkarzem i grać w waszym klubie. W Waszym klubie mam wielu idoli takich jak: Rivaldo, Kluivert, Overmars, De Boer i Enrique. Przecież są to najlepsi piłkarze tego klubu. Proszę o dane klubowe i podpisy piłkarzy na mój adres ....
Łączę wyrazy szacunku i przesyłam pozdrowienia".
Aż mi się łezka zakręciła :) Pisownia oryginalna z błędami, ale jak na 11 latka chyba nieźle.
Pozdrawiam! Visca El Barca!

63

Czemu kłamią, że żadna drużyna z Afryki nie awansowała - przecież Francja jest faworytem do końcowego zwycięstwa :)

61

A skąd wiesz jak trenuje Dembele? Sezon się nie zaczął, a Ty już wiesz że nie wyciągnął wniosków. Możesz zdradzić skąd wiedza na ten temat? Proszę tylko nie pisz, że powinien w ogóle nie robić wakacji bo to byłoby śmieszne.

58

Ernesto nawet sensownie rotuje składem. Podoba mi się to :)