La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1635 Culés

101

Żal mi Koemana. Nie mógł kupić sobie 9 i pomocnika box to box jak chciał. Nie dostał 4 stopera. Układa z tego co małe. Widać ogromną zmianę w bieganiu, chęci wygrywania. Wczoraj dobre zmiany w przerwie. Mnóstwo sytuacji. I co taki Koeman winny, że marnowaliśmy świetne okazje a Neto puścił co puścił? Wg mnie wykonuje do robotę. Trzeba popracować nad skutecznością i pójdziemy w dobrą stronę. Martwi jeszcze słabiutki Messi.

konto usunięte

30

@Bogan Po takich meczach jak ten wczorajszy przypominają mi się słowa Guardioli. Jako trener mogę wskazać zawodnikom sposób jak dostać się pod bramkę ale bramki za nich nie strzele:)

konto usunięte

2

@Bogan wyników nie ma, ale wiadomo jakie problemy finansowe mamy za to naszą grę po prostu da się w końcu w wiekszości meczy oglądać po 3 latach betonu Valverde i Kike.

0

@Ghotti Liczę, że skuteczność niedługo też przyjdzie i będziemy regularnie punktować. Granie młodymi zaowocuje w przyszłości.

0

@Bogan Co nie zmienia faktu że Koeman wczoraj wyglądał jakby miał wyj***ne na to co się dzieje i rozłożył się tam na ławce jakby był w kinie na jakimś seansie. Nie oszukujmy się ale Messi był wczoraj do zmiany - dlaczego go nie zmienił? Niektórych zmian można nauczyć się na pamięć. Nie może być tak że zawodnik jest nietykalny. Po to właśnie przyszedł Koeman - który rzekomo miał być tym który "wstrząśnie tą szatnią" żeby właśnie w takich sytuacjach reagować. Prawda jest taka że od czasów Luisa Enrique nie było w tym klubie porządnego trenera i choć fakt że Enrique miał do dyspozycji najlepszą trójkę w historii tego klubu w ataku ale mimo wszystko stał przy linii bocznej i darł mordę na zawodników jak trzeba było.

konto usunięte

0

@MaŁolat gość jest po zawale lub udarze musi na siebie uważać. Poza tym nikt go nie zna może tak wygląda jego wkur...

0

@Ghotti Z całym szacunkiem ale nie interesuje mnie co przeszedł. Jeśli ktoś obejmuje posadę trenera takiego klubu to raczej wie na co się pisze tylko chodzi o to że co przychodzi jakiś trener to mam wrażenie że boi się krzyknąć na tych piłkarzy. Valverde przy porażce kucał i się patrzył w murawę, Setien siedział z rękoma w kieszeni i Koeman zachowuje się podobnie. Spójrzmy na to jak reagują tacy szkoleniowcy jak Klopp, Conte czy Simeone. Ja wiem że każdy trener jest inny ale po coś on na tej ławce trenerskiej siedzi.

konto usunięte

0

@MaŁolat inny mecz oglądałeś.

0

@Ghotti Nie nie oglądałem innego meczu oglądałem ten sam mecz zresztą oglądam praktycznie każdy mecz Barcelony i widzę co się dzieje. Żaden trener w ostatnich latach nie reagował na wydarzenia boiskowe tak jak robią to właśnie wyżej wymienione przeze mnie nazwiska.

« Powrót do wszystkich komentarzy