O sobie

  • Zainteresowania Sport, film
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 3039
  • Liczba komentarzy 33446
  • Polecenia 130187

Komentarze

0

@Messibestplayerintheworld jak zagramy takim składem to czegoś nie rozumiem.

2

@Emhyr Grali młodzi piłkarze. To Koeman wprowadził Araujo Mingueze Moribe Gaviego Nico czy Pedriego.

0

@daniel32778 Pamiętasz jak Koeman robił treningi w dniu meczu? Jakie było tutaj pisanie że wreszcie wziął ich do roboty. Doszli do finału pucharu Króla rozwalając rywala. W lidze też grali do końca o mistrza. Po za tym Koeman miał w składzie Moribe Pedriego Nico Araujo Mingueze czyli młodych chłopaków którzy musieli mieć inną intensywność treningu. Pjanic miał jeden problem. Nie grał i wtedy trzeba samozaparcia by dodatkowo pracować.

0

@Emhyr Intensywnośc zależy też od charakteru zawodników. Widziałeś intensywności Barcy w Mediolanie? Dla mnie dużo wieksza intensywność była po stronie Interu. Barcelona miała taki profil piłkarzy. Messi Suarez Busquets Rakitić to nie byli zawodnicy o dużej intensywności gry. Zwłaszcza po stracie piłki.

0

@don'T.R.I.P.e a kiedy ja napisałem że przygotowanie nie zależy od trenera? Jeszcze nie widziałem by zespół był prowadzony przez samych piłkarzy. Napisałem wyraźnie że jeżeli zespoł jest trochę słabiej przygotowany to meczami piłkarze dojdą do odpowiedniej formy. Natomiast co do Koemana. Przypomnę że to z nim wygralismy puchar Króla a prawie do ostatniej kolejki walczyliśmy o mistrzostwo Hiszpanii. Mysle że zespół źle przygotowany nie byłby wstanie rozegrać ponad 50 meczów w sezonie i walczyć do samego końca o trofea.
@talizmo
Chciałbym tobie zwrócić uwagę że za moich czasów Polscy piłkarze wyjeżdżali grać na zachód i grali. Nie potrzebowali się przygotowywać kilka miesięcy do innej piłki
Wałdoch Kowalczyk Świerczewski Juskowiak Mielcarski Brzęczek Kosecki Urban Hajto Furtok Ziober Koźmiński Ratajczyk i wielu wielu innych piłkarzy grało bo było doskonale przygotowani fizycznie. Ja biegałem 1 km w 2.40 100m 11.10 a 5 km 21 minut. Przygotowanie fizyczne było w Polsce znakomite. Jedyny nasz problem to były boiska zimą. Praktycznie przez 3 miesiące nie widzieliśmy zielonej murawy. Nie ma znaczenia czy masz dwóch trenerów czy cały sztab. Jak masz charakter do pracy to zapierdzielasz.
Pan Pjanic jak miał słabe treningi to mógł sam dodatkowo pracować. Ja na przykład w Oldenburgu na samym początku nie grałem co można sprawdzić. Po każdym treningu brałem worek z piłkami i 30 minut dodatkowo pracowałem. Jak wszedłem do składu to przez 3 lata jak byłem zdrowy to grałem. Nikt Pjajicowi nie zabraniał dodatkowo pracować.

Zobacz wszystkie

576

Byłem zdrowym silnym facetem. Byłem do niedzieli... niestety nagle dostalm udar mózgu. Żyje walcze i się nie poddam. Bardzo was lubię i pozdrawiam

420

UWAGA, UWAGA, UWAGA

Drodzy użytkownicy portalu FCBarca.com.
Jestem wam niezmiernie wdzięczny za słowa otuchy, które od was otrzymywałem w trudnych dla mnie chwilach. Łezka nie raz się w oczach pokazała gdy czytałem słowa wsparcia użytkowników tej strony. W związku z tym chciałbym w jakiś sposób wam podziękować. Mam dla was dwie książki, które chciałbym wysłać dwóm wylosowanym użytkownikom (po jednej książce dla wylosowanego użytkownika). "Herr Guardiola" Marti Perarnau otrzyma pierwszy wylosowany użytkownik oraz "Christo Stoiczkow" autobiografia, otrzyma drugi wylosowany użytkownik.
Jeżeli chcecie wziąć udział w tym konkursie to proszę polubcie ten post i dajcie "ZIELONE".
Jutro wylosuje dwie osoby i około godz 19 poinformuje komu z zaszczytem będę mógł wysłać książkę.
Życzę miłej zabawy i jeszcze raz dziękuję.

322

Leżę w szpitalu w Aninie i czekam na jutrzejszy zabieg na sercu. Ma to zamknąć na zawsze temat Udaru. Trochę się boję ale nie mam wyjścia. Pozdrawiam serdecznie.

261

Noc po wyjściu ze szpitala w swoim łóżku przy żonie to cudowna chwila. Wracam do w miarę normalniego życia (bez prowadzenia auta). Wasze wsparcie było niesamowite. Nawet nie wiecie jak wiele sił w takim momencie wy mi dawaliście. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. La Rambla na zajebiście wielkie serducho!! Dziękuję

259

Dzisiaj wracam do domu. Zaczyna się nowy etap życia. Autem ze względu na problemy z oczami chyb już nigdy nie pojadę za kierownicą. W ostatnich 4 mieszkanie byłem top fit. Zero alkoholu, zero słodyczy, papierosow nigdy nie paliłem, waga 80 kg idealnie. Więc tym bardziej jest mi przykro. Ale walczę bo mam wokół siebie wspaniałe osoby. Dziękuję wam za miłe słowa i wsparcie. Pozdrawiam serdecznie