Następny mecz:  Barcelona  -  Valencia     ·  Dziś o 21:00  ·  Finał Puchar Króla Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Łazy

Zainteresowania:

Sport, film

Ulubiony zawodnik:

Messi

Ulubione zespoły:

Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

od dziecka

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

11 czerwca 2014

Dni w serwisie

1808

Liczba komentarzy

11323

Ocena komentarzy

+32107

Najlepiej oceniane komentarze
 • Janiama
  Polecają 144

  Gdziekolwiek oglądam mecz piłki nożnej czy też sam gdzieś na orliku pokopię z chłopakami to zawsze gdy ktoś rozegra fajną akcję to słyszę zagrali jak Barcelona czy też klepią jak Barcelona. Nigdy nie słyszalem grają jak Real, Bayern czy MC ale właśnie zawsze wspominana w takich sytuacjach jest Barca. I z tego klub powinien być dumny że dzięki pewnej filozofii już na zawsze w umysłach ludzi pozostanie Barcelona równa się piękna gra.

 • Janiama
  Polecają 126

  Wielu z Was pisze że wczorajsza murawa przypomina te z B klasy. Absolutnie się z Wami nie zgadzam. Na boiskach niższych klas możesz mieć nierówną i krzywą płytę możesz mieć nie przyciętą trawę ale masz pod nogami grunt na którym możesz w miarę normalnie biegać. Wczoraj boisko co pisałem już w przerwie nie nadawało się do żadnej gry. To nie było pastwisko czy łąka to była murawa która powodowała że noga podstawna odjeżdżała w momencie podania czy strzału. Dlatego też często takie balony z tego wychodziły bo ciało piłkarza odchylało się do tyłu. Niby mogłeś normalnie grać ale wystarczyło że w miejscach gdzie trawa z rolki się łączy postawiłeś nogę i było pozamiatane. Jak ktoś czasami gra w piłkę na sali i ma nieodpowiednie obuwie to zrozumie co czuli wczoraj zawodnicy. Biorąc pod uwagę że graliśmy w takich warunkach krytyka trenera za ten mecz jest po prostu głupotą. Przykro czytać zwłaszcza tych użytkowników którzy do tej pory rzetelnie i z argumentami wyrażali swoje zdanie.
  Często zarzuca mi się że mądrze się bo gdzieś tam grałem a to wcale nie znaczy że My nie znamy się tak samo na piłce. Trudno mi z tym polemizować bo jestem tutaj sam ale naprawdę w takiej sytuacji fajnie jakby niektórzy chociaż kilka razy wyszli na boisko i pograli w piłkę. Jeżeli nasi najlepsi technicznie gracze jak Messi Coutinho czy Dembele tracą w prosty sposób kilkadziesiąt razy piłkę w meczu to nie jest przypadek a i na pewno nie wina trenera.
  Po za tym o czym często się zapomina My graliśmy z rywalem z La Ligi z piłkarzami nie przypadkowymi, z zawodnikami którzy może nie zarabiają milionów euro ale na pewno setki tysięcy w tej walucie. Oni też przyszli do pracy, dla nich mecz z Barceloną to święto to okazja do przeżycia czegoś fascynującego o czym będą wspominać latami. Również zapominacie o najważniejszej kwestii czyli przygotowaniu do sezonu. Piłkarze naszych rywali przeszli normalny okres przygotowawczy i do sezonu są odpowiednio już przygotowani co nie można powiedzieć o naszych graczach. Jeżeli większość piłkarzy Barcelony trenuje po miesięcznym urlopie od 3 tygodni to jak sądzicie co w tym okresie robili? Na pewno pierwszy tydzień po powrocie do klubu Messi i spółka przeszła skrócony okres przygotowawczy w którym musieli przyjąć mocne jednostki treningowe. Ze względu na to że zaraz był mecz z Sevilla a potem z Alaves dalszy tryb przygotowania już jest na zasadzie meczów czyli tego co koledzy przechodzili w USA. Tylko meczami ci zawodnicy mogą wrócić do odpowiedniej formy fizycznej i motorycznej dlatego grają więcej bo siedząc na ławie ten czas mocno by się wydłużył. Zresztą to widać że ciężko się poruszają i brakuje im błysku.
  Więc proszę Was za ten mecz nikogo nie krytykujcie a już na pewno nie trenera. Dla piłkarzy to też początek sezonu i żadnemu nie w głowie łapanie kontuzji i przerwę w grze. Wygrali i czekajmy na następne spotkania. Apelowałem rok temu o spokój po meczach z Realem i tym bardziej apeluje teraz. Na krytykę przyjdzie czas i tego jestem pewny ale nie teraz bo wczoraj to spotkanie nie miało prawa się odbyć. I tak szczęście że zawodnicy są na początku sezonu i mało tych mikrourazów bo gdyby to była końcówka rozgrywek to jestem przekonany że kilku piłkarzy zeszłoby z kontuzjami mięśniowymi.

Ostatnie wystawione oceny

38. kolejka La Liga Niedziela, 19 maja 16:15 Transmisja: Canal + Now

Gorące tematy