O sobie

  • Zainteresowania Sport, film
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 2600
  • Liczba komentarzy 28020
  • Polecenia 106301

Komentarze

0

@BombowiecKrawczyk Mbappe i Alaba to mega wzmocnienia. Plus zdrowy Hazard

1

@Pilka_jest_okragla Jeżeli jest pomiędzy meczami prawidłowo prowadzony a na pewno tak jest to nikt go nie zajedzie. Mecz piłkarski jest często łagodniejszy niż normalny trening. Bardziej trzeba dbać o psychikę zawodnika. To jest dużo większy problem niż regeneracja organizmu bo meczach. Praca mentalna to ważna kwestia w częstym graniu piłkarza.

2

@DonMatteo901 Ale czy on ma takie oczekiwania czy też takie propozycje? 6 mln od MC i 1.5 od Barcelony cięzki wybór dla każdego człowieka.

2

Ile Moriba zarabia w Barcelonie? Z 500 tys euro rocznie? Teraz pewnie dostał propozycję kontakt na poziomie 1 mln może trochę więcej. Ja nie chce bronić piłkarza ale skoro podpisał umowę managerską a raczej zrobili to jego rodzice to poto by reprezentowali i wybierali najlepsze dla piłkarza. Kariera jest krótka i czasami ciężki uraz może szybko ją zakończyć. Jeżeli zgłaszają się inne kluby które oferują kontrakt kilka razy wyższy to należy zrozumieć całą stronę Moriby że zastanawiają się co będzie dobre dla chłopaka. To nie są wcale łatwe decyzje zarówno ze strony rodziny piłkarza jak i ze strony managerskiej. Podpisując umowę managerską dostajesz gwarancję tego ze drugą stroną będzie pracować dobrze dla piłkarza. Oczywiście zdarza się że manager wykorzystuje piłkarza ale w tym przypadku raczej tak nie jest. Ciężko powiedzieć piłkarzowi wiesz co od Barcy dostaniesz 1.5 mln euro i to jest lepsze dla Ciebie niż 4.5 mln na przyklad od MC. Tutaj ważne są pieniądze ale też możliwość rozwoju piłkarza. Nie znamy propozycji jakie otrzymał z innych stron i trudno chłopaka krytykować.

0

@korolocik Ale inaczej kiedy jesteś kontuzjowany a inaczej będąc zdrowym siedzieć na trybunach

Zobacz wszystkie

567

Byłem zdrowym silnym facetem. Byłem do niedzieli... niestety nagle dostalm udar mózgu. Żyje walcze i się nie poddam. Bardzo was lubię i pozdrawiam

413

UWAGA, UWAGA, UWAGA

Drodzy użytkownicy portalu FCBarca.com.
Jestem wam niezmiernie wdzięczny za słowa otuchy, które od was otrzymywałem w trudnych dla mnie chwilach. Łezka nie raz się w oczach pokazała gdy czytałem słowa wsparcia użytkowników tej strony. W związku z tym chciałbym w jakiś sposób wam podziękować. Mam dla was dwie książki, które chciałbym wysłać dwóm wylosowanym użytkownikom (po jednej książce dla wylosowanego użytkownika). "Herr Guardiola" Marti Perarnau otrzyma pierwszy wylosowany użytkownik oraz "Christo Stoiczkow" autobiografia, otrzyma drugi wylosowany użytkownik.
Jeżeli chcecie wziąć udział w tym konkursie to proszę polubcie ten post i dajcie "ZIELONE".
Jutro wylosuje dwie osoby i około godz 19 poinformuje komu z zaszczytem będę mógł wysłać książkę.
Życzę miłej zabawy i jeszcze raz dziękuję.

321

Leżę w szpitalu w Aninie i czekam na jutrzejszy zabieg na sercu. Ma to zamknąć na zawsze temat Udaru. Trochę się boję ale nie mam wyjścia. Pozdrawiam serdecznie.

260

Noc po wyjściu ze szpitala w swoim łóżku przy żonie to cudowna chwila. Wracam do w miarę normalniego życia (bez prowadzenia auta). Wasze wsparcie było niesamowite. Nawet nie wiecie jak wiele sił w takim momencie wy mi dawaliście. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. La Rambla na zajebiście wielkie serducho!! Dziękuję

258

Dzisiaj wracam do domu. Zaczyna się nowy etap życia. Autem ze względu na problemy z oczami chyb już nigdy nie pojadę za kierownicą. W ostatnich 4 mieszkanie byłem top fit. Zero alkoholu, zero słodyczy, papierosow nigdy nie paliłem, waga 80 kg idealnie. Więc tym bardziej jest mi przykro. Ale walczę bo mam wokół siebie wspaniałe osoby. Dziękuję wam za miłe słowa i wsparcie. Pozdrawiam serdecznie

Media