O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 534
  • Liczba komentarzy 1057
  • Polecenia 1543

Komentarze

1

@itmustbejoke O Suarezie i Messim mam swoje zdanie, ale z tym o Puigu się zgadzam.

1

@GIGAKOKS To było naprawdę dobre, rozbawiło mnie, dzięki :)

0

@IronSanHybrid Potwierdzam. Craig to najlepszy Bond jak dla mnie. Jedyny, którego ekranowe wyczyny są dla mnie wiarygodne, w sensie, że wierzę, że byłyby dla niego wykonalne. Pozostali to jednak pewna umowność.

1

@amanter Ale Ty zrozumiałeś, że on napisał, iż futbol się zmienia i to, że wtedy się sprawdziło, nie oznacza, że teraz też się sprawdzi? Przecież on pisze o faktach, o tym co się dzieje na Twoich oczach, a Ty wciskasz jakiś kit o 6 trofeach sprzed dekady. Sam się ogarnij. W topowych zespołach nie ma Messiego, wszyscy zasuwają i to się sprawdza. Takie są fakty, a nie Twoje wyobrażenia, które się od kilku lat nie sprawdzają.

0

@NaFazieHitman Pogardą? Śmieszno i straszno.

Zobacz wszystkie

52

@contowsky Tak, tak. Wszyscy są zaślepieni, tylko Ty nie. Moja ty niedoszła Złota Piłko, idź kibicować za Messim do nowego zespołu. Ale nie umniejszaj ludziom, którzy wybrali klub. Bo nie masz do tego żadnych prerogatyw oprócz własnego zdania i wybujałego ego. A nam pozwól zostać z - jak to ująłeś - gówno znaczącym klubem.

52

Djokovic niech się cieszy, że nie była czarna, bo by wybuchły zamieszki, a LeBron by rozwalił dom.

47

@Janiama Napisać historię od nowa? Niezły jesteś.

41

Messi to mięczak. Dembele grałby jeszcze miesiąc z takim urazem.

34

Dla mnie skreśla go z miejsca jedno: "Nawet gdyby miał wspaniały sezon, nie zmieniłby moich planów. " To jest po prostu niedorzeczne i tak durne, że aż brak słów. Czyli gdyby jakimś cudem Koemanowi w sezon udało się odmienić zespół, zbudować drużynę i mieć świetne wyniki (na przykład tryplet), to ten pyszałek i tak go zwolni, żeby dać robotę Xaviemu, ot tak? No to w takim razie, czym się różni od Bartomeu? Taka deklaracja to po prostu kretynizm.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?