O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 847
  • Liczba komentarzy 1768
  • Polecenia 2853

Komentarze

11

Słuszny ruch. Nie może być tak, że zawodnikom grożą, że ich pozabijają na ulicy, a Ci nie wiedzą, jak się obronić. Jedynie Dembele zwolniłbym z zajęć, bo inaczej resztę życia spędzi na wózku.

1

@Admin030 Szkoda, miałbyś na słownik :)

1

1

@Janas11224 Ale co się nawyzywałeś to Twoje. Swoją drogą, to ciekawe, czy określasz się jako tolerancyjnego i wykształconego, skoro chcesz pluć na ludzi na ulicy? Zdajesz sobie sprawę, że wcale nie jesteś lepszy od niego, skoro tak agresywnie reagujesz na cokolwiek niezgodnego z Twoimi przekonaniami?

4

@RosjaninBut Ale co to ma obchodzić Grieza, bo nie rozumiem o co Ci może chodzić? Ma kontrakt, nie łapie kontuzji, wywiązuje się z obowiązków (lepiej lub gorzej, ale to robi). A jak Ty byś się czuł będąc traktowany przedmiotowo, jak miotła, którą można przestawić z kąta w kąt, jeśli jest akurat taka potrzeba.

Zobacz wszystkie

85

@wpwelement Ale to jest żenujące. Ktoś miał fajny pomysł, zrealizował go, a Wy to uwalacie. Wstyd.

66

Małgorzata Domagalik już ostrzy pióro. "W korcie".

52

@contowsky Tak, tak. Wszyscy są zaślepieni, tylko Ty nie. Moja ty niedoszła Złota Piłko, idź kibicować za Messim do nowego zespołu. Ale nie umniejszaj ludziom, którzy wybrali klub. Bo nie masz do tego żadnych prerogatyw oprócz własnego zdania i wybujałego ego. A nam pozwól zostać z - jak to ująłeś - gówno znaczącym klubem.

52

Djokovic niech się cieszy, że nie była czarna, bo by wybuchły zamieszki, a LeBron by rozwalił dom.

47

@Janiama Napisać historię od nowa? Niezły jesteś.