O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1124
  • Liczba komentarzy 750
  • Polecenia 1159

Komentarze

0

@sendesara Tylko, że wtedy mieliśmy dwóch pewnych i doświadczonych bramkarzy, wręcz na równym poziomie. Moim zdaniem w nadchodzących rozgrywkach powinni naszych bramkarzy podzielić meczami w następujący sposób:
Ter Stegen: LM + wyjazdowe i ważniejsze mecze LaLigi
Pena: Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii, a także domowe mecze LaLigi i jeśli los będzie sprzyjać to ostatni mecz fazy grupowej LM.

0

Uwielbiam gdy publikowane są posty o utalentowanych zawodnikach, o których zdecydowana większość kibiców nie słyszała i nie zostaje wyjawiona pozycja na której ten zawodnik gra. Nie oszukujmy się, strzelenie bramki w nowoczesnym futbolu nie jest tylko i wyłącznie zadaniem zawodników z formacji ataku. Na zdjęciu wygląda na bardzo wysokiego, ale to też o niczym nie świadczy. Wiadomo jedynie, że raczej nie jest bramkarzem, no chyba że trener od tak stwierdził że da mu zagrać w polu, ale mimo wszystko koszulka sugeruje pozycję od obrony w górę. Oczywiście każdy sam może sobie wyszukać informacje o nim, ale równie dobrze można wyszukać i przetłumaczyć hiszpańskie prasy czy inne doniesienia bliżej źródeł.

0

@Greenalley Mimo wszystko, lepiej kupić LO i mieć dwóch pewnych zawodników na tej pozycji, w pełni rozwiniętych i doświadczonych. Natomiast Balde dobrze by było wypożyczyć na sezon, by grał gdzieś regularnie (lub częściej) w najwyższej fazie rozgrywkowej. Ale tu trzeba być ostrożnym i wypożyczyć go gdzieś gdzie naprawdę będzie grał (najlepiej w LaLidze) oraz drużyna będzie stosować tę samą formację oraz podobny styl gry. W innym wypadku będzie się szkolić w innych warunkach i finalnie może się dla nas okazać bezużyteczny jak Cucurella.

0

@pacior95 Moim zdaniem może się skończyć na tym, że któryś z środkowych obrońców będzie testowany wyżej jako defensywny pomocnik. W szczególności dużą szansę mają na to Garcia i Chriestiensen, którzy grają praktycznie jak pomocnicy.
Inną opcją jest przejście na system z 3 środkowych obrońców, ale to wszystko zależy już od formy jaką nasi będą prezentować w sezonie.
Sądzę, że wobec takiego bogactwa kadrowego i długiego sezonu, Xavi może być skłonny do testowania innych możliwości gry.

0

@lukkobe Lub Umtiti przesiedzi sezon na trybunach

Zobacz wszystkie

53

Oby tylko potencjalne wcześniejsze wybory nie oznaczały zwolnienia Koemana. Niezależnie od tego oraz od jego początkowych wyników, dałbym mu czas przynajmniej do końca sezonu. Widać, że Holender ma jakiś pomysł na projekt i stopniowo go realizuje. To i tak bardzo dużo w odróżnieniu od jego dwóch poprzedników.

38

Mówcie sobie co chcecie, ale jego pierwszy sezon (mimo braku LM i stylu) był wybitny i jak najbardziej godny zapamiętania. Prawie udało się ukończyć sezon bez porażki w lidze, do tego mistrzostwo ligi i Puchar Hiszpanii. Porażka o superpuchar z realem to wynik zbyt krótkiego trenowania klubu. Sezon na duży PLUS

30

Widziałem kilka komentarzy typu "O nie, tylko nie Pique, tylko nie Busquets". To kilka słów właśnie dla tych osób. Prawda jest taka, że mecz wygrali nam zawodnicy, w których wszyscy w mniejszym lub większym stopniu zaczynaliśmy wątpić. Dembele, Pique i Martin. A asystowali Griezmman i Alba.
Zdziwko co?
Moim zdaniem najlepszy mecz w wykonaniu Barcy Koemana, a już na 100 % najlepszy w tym roku. Ten ciąg na bramkę, walka o każdą piłkę, granie do końca i zostawienie serducha na boisku. Prawda jest taka, że niezależnie od stylu, jeśli zabraknie w drużynie któregoś z wyżej wymienionych aspektów, to jej gra nie cieszy już oka.
Warto pochwalić szczególnie Ter Stegen m.in. za obroniony karny oraz naszą młodzież że serducho i mądrość w grze. Oby więcej takich meczów.

25

Szkoda, że to barcelońskie DNA jest niemal niewidoczne od co najmniej 3 lat.

23

10 mln za Mirandę to manna z nieba. Tyle pieniędzy za gościa, który nic ciekawego nie pokazał w pierwszej drużynie, a na wypożyczeniu prawie nic nie grał. Bez wahania przyjąłbym tę ofertę