O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 225
  • Liczba komentarzy 63
  • Polecenia 127

Komentarze

3

Nwm co o tym myśleć. Mieliśmy (moim zdaniem) lepszą alternatywę dla Suareza. Mówię o Angelu. Jest tańszy, bardziej doświadczony i ma lepsze liczby. Jedyną jego wadą jest to, że wkrótce skończy 33 lata, ale my nie szukamy rezerwowego ani następcy, tylko chwilowe zastępstwo, więc to byłby najkorzystniejszy transfer. Nie będę komentować tych co mówią, że transfer jest niepotrzebny (już wcześniej się na ten temat wypowiadałem). Ale obawiam się, że ta opcja w postaci Duńczyka to kolejny Boateng.

0

@Azi Pewnie fifa 17 :D

1

@PiterBarca10 Tu chodzi o kwestię marketingową. Taki ruch potwierdził by tylko bardziej nieudolność zarządu, pokazało, że podejmują błędne decyzje (jak zwykle) i w konsekwencji zmniejszyło i tak małe szanse na wygranie kolejnych wyborów. Nie wiemy również jak duża jest kwota zerwania wypożyczenia zawarta w umowie z Bayernem. Może się okazać, że jest to więcej niż Barca chce przeznaczyć na kupno 9.

1

@merdom Być może. Ale z bezpieczniejszego punktu widzenia, w tej chwili lepiej postawić na kogoś z większym doświadczeniem. Po sprowadzeniu Pedriego można spodziewać się dłuższego okresu adaptacji niż w przypadku weterana. Młodzi zawodnicy nie powinni też być poddawani procesowi aklimatyzacji pod presją czasu, lepiej żeby na spokojnie wchodzili do gry, a w tym najbardziej pomaga przedsezonowe przygotowanie.

0

@bolplast Prawda jest taka, że tu nie chodzi tylko o to aby zdobyć "jakiegoś" zawodnika na zastępstwo dla Suarez i Dembele, ale również zawodnika, który da trochę odpocząć któremuś z trójki MGA w mniej ważnych meczach lub przy korzystnym wyniku. A na chwilę obecną ani w pierwszej ani w drugiej drużynie nikogo takiego nie mamy (przypominam m. in. o pozbyciu się Ruiza, kontuzji Abe oraz fakcie, że (niestety) większość naszych młodzików nie nadaje się w tej chwili do rzucenia na głęboką wodę i oprócz chęci nie mają do zaoferowania praktycznie nic. Potencjalny Nowy napastnik ma dysponować doświadczeniem oraz znajomością LaLigi. To ma być człowiek który da trochę wytchnienia, a przy tym znacznie nie osłabi zespołu. Dlatego jest nam potrzebna nowa 9

Zobacz wszystkie

38

Mówcie sobie co chcecie, ale jego pierwszy sezon (mimo braku LM i stylu) był wybitny i jak najbardziej godny zapamiętania. Prawie udało się ukończyć sezon bez porażki w lidze, do tego mistrzostwo ligi i Puchar Hiszpanii. Porażka o superpuchar z realem to wynik zbyt krótkiego trenowania klubu. Sezon na duży PLUS

18

Nie wiem czy to tylko początkowy efekt zmiany trenera, ale w tym meczu Busi wyglądał jakby odzyskał chęć do gry, przypominał swoją najlepszą wersję. Również Grizi zasługuje na pochwałę, wyglądał w tym meczu jak idealnie pasujący elementy puzli w układance Quique, aktywny z przodu, nie bał się podejmować ryzyka oraz pracowity w obronie. Szkoda, że nie zdobył bramki ani nie zanotował ostatniego podania. Widać niestety u całej drużyny jeden problem - kondycja. Taka ilość biegania sprawiła, że w ostatnich 10 minutach zawodnicy byli już bez sił (nie licząc zmienników). Podsumowując, czekam z niecierpliwością na więcej.

6

To może być idealny moment by objąć pierwsze miejsce. O ile wygramy z Eibarem i nie damy się ośmieszyć na Camp Nou.

6

@Nano22 I tak właśnie można go opisać- solidny obrońca z całkiem niezłym podaniem. Niestety na Barcelonę to za mało. Ale liczę, że znajdzie klub, w którym będzie mógł grać regularnie.

5

Do tej pory nie rozumiem dlaczego nie chcieli dać tych 60 mln za Wernera. Chcieli typową 9, klasowego napastnika. Rozumiem, że Rodrigo zna ligę, ale to w sumie jego jedyny atut. Typowym napastnikiem nie jest, przypominam, że nie tak dawno temu grał na skrzydle. A znajomość ligi nie gwarantuję, że wpasowałby się do Barcy. Już kilka razy się wypowiadałem na temat dlaczego Werner jest najlepszą opcją i swoje zdanie dalej podtrzymuje. Kupowanie kolejnych Boatengów czy skrzydłowych też nie ma sensu. Jedyną inną rozsądną opcją wydaje się Willian, ale 20-25 mln za gościa z 30 na karku, któremu kontrakt kończy się w czerwcu to duża przesada. Miejmy tylko nadzieję, że Dembele nie dozna kolejnej kontuzji (ani żaden z naszych atakujących) oraz, że Fati odzyska formę.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?