O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 744
  • Liczba komentarzy 594
  • Polecenia 946

Komentarze

0

@Gustlik89 Generalnie to jeśli chcemy by Messi dalej u nas grał, to Barcy na 6 mln dla Moriby nie stać. Po pierwsze, on niczym nie zasłużył na takie wynagrodzenie; nie przyczynił się w większym stopniu do wygrania pucharu, nie był też wiodąca postacią w zespole, przynajmniej przez kilka meczy z rzędu. Po drugie, nawet jeśli miałby dostać wyższy kontrakt, to jego cięcie pensji też powinno dotyczyć. Jak wszyscy, to wszyscy i bez wyjątków, w szczególności dla kogoś kto jeszcze "nic" nie pokazał.
Po trzecie, nawet gdyby miał dostać wyższy kontrakt, to mowa o co najwyżej 2-2,5 mln. Żaden klub prócz PSG i City nie dałby mu tak wysokiej pensji, w szczególności w czasie kryzysu.
A jak tak bardzo mu zależy na pieniądzach, to sprzedać i nie płakać.

3

@Sortello Nikt w tym świecie nie jest "normalny", bo każdy z nas jest inny, więc czegoś takiego pod tym względem nie ma. Jedni nie lubią wychodzi przed szereg, a inni chcą podkreślić swoją wyjątkowość. Z farbowaniem włosów to zwykła moda, kiedyś była moda na arystokratyczne stroje czy dzwony, a teraz jest na włosy. Z tatuażami jest tak, że jedni je robią bo mają coś symbolizować, a inni bo ciekawie wyglądają, dodają trochę męskości, charakteru itd. Z tatuowaniem twarzy, to jest tak, że dochodzi się do tego po czasie, niektórzy to lubią i chcą więcej. Można powiedzieć, że czasami to nawet uzależnia.
Generalnie nic z tych rzeczy nie jest złe, ważne jest to z jakiego powodu się to coś robi. To czy ktoś jest "pajacem" nie zależy od tego czy ma kolorowe włosy, tatuaże czy kolczyki, ale od tego z jakiego powodu je zrobił.

0

@janek_centrum Wiesz, te koszulki to są bordowo-niebieskie, a w zasadzie to nawet podchodzi pod ciemny niebieski. Z błękitem to za dużo wspólnego nie ma. A jeśli chodzi o zdjęcie wyżej, to ktoś je zrobił w mocniejszym świetle i dlatego wyszły jeszcze jaśniejsze.
Aczkolwiek, w tym sezonie będziemy mieć odcień niebieskiego jaśniejszy niż przeważnie do tej pory. Nwm, może jaśniejsza barwa ma coś symbolizować. Np. oczyszczenie klubu z burdelu jaki zrobił bartolomeu. Pół żartem, pół serio.

2

Z tym powrotem do formy, to się okaże jak już zacznie grać. Niestety było już przed nim wielu, którym nie udało się odzyskać blasku sprzed kontuzji. Oby ten scenariusz nie powtórzył się w przypadku Fatiego.

1

@Barca1922 Pamiętajmy o tym, ze złotą piłkę wygrał raz Modric, gdzie w klubie jakoś znacząco nie wyróżniał się na tle kolegów i dotarł "tylko" do finału MŚ. Więc wszystko jest możliwe.

Zobacz wszystkie

53

Oby tylko potencjalne wcześniejsze wybory nie oznaczały zwolnienia Koemana. Niezależnie od tego oraz od jego początkowych wyników, dałbym mu czas przynajmniej do końca sezonu. Widać, że Holender ma jakiś pomysł na projekt i stopniowo go realizuje. To i tak bardzo dużo w odróżnieniu od jego dwóch poprzedników.

38

Mówcie sobie co chcecie, ale jego pierwszy sezon (mimo braku LM i stylu) był wybitny i jak najbardziej godny zapamiętania. Prawie udało się ukończyć sezon bez porażki w lidze, do tego mistrzostwo ligi i Puchar Hiszpanii. Porażka o superpuchar z realem to wynik zbyt krótkiego trenowania klubu. Sezon na duży PLUS

30

Widziałem kilka komentarzy typu "O nie, tylko nie Pique, tylko nie Busquets". To kilka słów właśnie dla tych osób. Prawda jest taka, że mecz wygrali nam zawodnicy, w których wszyscy w mniejszym lub większym stopniu zaczynaliśmy wątpić. Dembele, Pique i Martin. A asystowali Griezmman i Alba.
Zdziwko co?
Moim zdaniem najlepszy mecz w wykonaniu Barcy Koemana, a już na 100 % najlepszy w tym roku. Ten ciąg na bramkę, walka o każdą piłkę, granie do końca i zostawienie serducha na boisku. Prawda jest taka, że niezależnie od stylu, jeśli zabraknie w drużynie któregoś z wyżej wymienionych aspektów, to jej gra nie cieszy już oka.
Warto pochwalić szczególnie Ter Stegen m.in. za obroniony karny oraz naszą młodzież że serducho i mądrość w grze. Oby więcej takich meczów.

25

Szkoda, że to barcelońskie DNA jest niemal niewidoczne od co najmniej 3 lat.

23

10 mln za Mirandę to manna z nieba. Tyle pieniędzy za gościa, który nic ciekawego nie pokazał w pierwszej drużynie, a na wypożyczeniu prawie nic nie grał. Bez wahania przyjąłbym tę ofertę

Media