O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 436
  • Liczba komentarzy 429
  • Polecenia 731

Komentarze

19

Właśnie dostałem kubłem zimnej wody.

2

@lukas10 To jednak nasz rywal, a wroga w szczególności powinno się szanować.

0

@a1a Pewnie na Barca TV, ale jeśli nie masz konta to chyba nie obejrzysz. Polecam więc poszukać jakiejś strony że streamami.

0

@Batys Jeśli Barcelona miałaby dostać jakieś solidne pieniądze za samo wypożyczenie (5-10 mln), to szczerze bym się nad tym zastanowił. Nie ma co mówić o odciążeniu budżetu na pensje, bo pensje piłkarzy już są mocno zmniejszone przez kryzys, więc to nie jest raczej punkt na którym można zarobić.

1

@Riguelme Problem tkwi w tym, że na chwilę obecną ich nie ma, a przynajmniej nie do zakupu, a już na pewno nie za tak "wielkie" pieniądze jakich oczekuje Barcelona.

Zobacz wszystkie

53

Oby tylko potencjalne wcześniejsze wybory nie oznaczały zwolnienia Koemana. Niezależnie od tego oraz od jego początkowych wyników, dałbym mu czas przynajmniej do końca sezonu. Widać, że Holender ma jakiś pomysł na projekt i stopniowo go realizuje. To i tak bardzo dużo w odróżnieniu od jego dwóch poprzedników.

38

Mówcie sobie co chcecie, ale jego pierwszy sezon (mimo braku LM i stylu) był wybitny i jak najbardziej godny zapamiętania. Prawie udało się ukończyć sezon bez porażki w lidze, do tego mistrzostwo ligi i Puchar Hiszpanii. Porażka o superpuchar z realem to wynik zbyt krótkiego trenowania klubu. Sezon na duży PLUS

25

Szkoda, że to barcelońskie DNA jest niemal niewidoczne od co najmniej 3 lat.

23

10 mln za Mirandę to manna z nieba. Tyle pieniędzy za gościa, który nic ciekawego nie pokazał w pierwszej drużynie, a na wypożyczeniu prawie nic nie grał. Bez wahania przyjąłbym tę ofertę

19

Właśnie dostałem kubłem zimnej wody.