O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4258
  • Liczba komentarzy 1113
  • Polecenia 353

Komentarze

1

Szkoda że to nie weszło. Też bym pooglądał jakiś koreański tradycyjny taniec.

0

Zaraz Koreańczyki strzelą kontakt.

0

@Faro U nas gra piach.

1

@Bykunn to był Frankowski z tym przyjęciem

1

@Janiama to samo stwierdziłem po meczu. Grosik wszedł za późno. Powinien wejść wraz z Milikiem około 60-65 min. On umie przeć do przodu, dorzucać celnie w pole karne. Duży błąd Michniewicza z pominięciem grosika. Wpuścił Zalewskiego, który nie wrócił za akcja na 2-0.

Zobacz wszystkie

45

Będziemy za nim tęsknić jak za Xavim, Iniestą i Alvesem.

19

To wypowiedź w stylu tych Kumana. Żal tego słuchać. Zamiast powiedzieć coś w stylu: Cieszymy się, że pomimo blamażu w LM, los dał nam drugą szansę mierzyć się z ciekawym przeciwnikiem w lidze Europy i pokazać że jesteśmy dużo warci, on kurde już sobie kładzie podwaliny pod ewentualne odpadnięcie z United. My z tym człowiekiem nic nie osiągniemy.

14

Ja nie wiem co w z tym kibicowaniem Argentynie w meczu z Polską. Tam nie ma ani jednego gracza Barcy. To już w Polskiej kadrze gra najlepszy napadzior Barcelony. Wychodzi na to, że część ludzi tutaj to kibice Messiego. Tylko co w tu w takim razie robicie. Psg nie ma swojej strony ?

13

Uważam Koumana za przeciętnego, a nawet słabego trenera. Osiągnął w LM taki sam rezultat grając Fieranen Judgla i Ez Abde jako główną siłą rażenia. Xavi w lidze poprawił grę i wyniki ale należy pamiętać, iż dostał w styczniu Torresa i Aubę, graczy o, których Ronald mógł tylko pomarzyć. Po kontuzji wrócił też Xaviemu Pedri... Teraz w tym sezonie Xavi dostał zabawki za grube miliony i poległ. Owszem wypadło mu dwóch kluczowych obrońców w wyniku wirusa FIFA. W Mediolanie kontuzje złapał trzeci ważny defensor. To nie jest komfortowa sytuacja. Mimo wszystko dwumecz z Interem przegrał Xavi. Nie umie dostosować taktyki pod posiadanych zawodników. Na siłę próbuje grać to co tam sobie ubzdurał, nie mając do tego piłkarzy (chwilowo z powodu kontuzji). Uważam, że nie jest on lepszy od Koumana. Pointa: patrz zdanie pierwsze.

12

To było konieczne jak odszedł Lucho. Ale wiem że Pepowi nie podrodze było z poprzednim śliskim zarządem.