O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4707
  • Liczba komentarzy 1935
  • Polecenia 1953

Komentarze

1

@parpe Tu jestem murem zą Braunem. Polski sejm to nie zydowski kneset. Nie solidaryzuje się z Izraelem. Zwlaszcza po tym co robią w Gazie...

1

Częściej przy piłce nie znaczy lepiej, ale Xavi tego chyba nie ogarnia. Można grać jak Girona. Dostrzegać wolne przestrzenie, dwa podania i setka. Oni jakby tam potrzebowali to by strzelili piąta i szósta bramkę. Michel taktycznie zjadł Denzela, strawił i wydalił, a Denzel dalej swoje.

0

@NeroTFP1 Za rządów tego waszego Niemca prawie cała moja rodzina wyjechała za granicę. Tak było tragicznie. Brak pracy i perspektyw. Chyba, że na kolejne długi. Teraz wraca na tron. I będzie okazywał wdzięczność swoim mocodawcą.

16

Girona, jakby potrzebowała, to by tu kolejne pięć strzeliła. Tak graliśmy w obronie. To zaprzyjaźniony klub. Nie chcieli nas poniżać zabardzo.

1

Dobijak miał setkę tym łbem.

Zobacz wszystkie

45

Będziemy za nim tęsknić jak za Xavim, Iniestą i Alvesem.

29

To tyle jezeli chodzi o chec Messiego do powrotu. Ugadali sie z Busquetesm juz kilka miesiecy temu i tylko Chorche Messi zrobil cyrk zeby podbic cene.

26

City sprzedalo nam Ferana za 50 baniek a my nie mozemy pogonic sensownego Iworyjczyka za jakies konkretne pieniadze. TO JEST DRAMAT.

25

@clyde Czyli chcesz dać pozwolenie na skrobanie zdrowych ludzkich istnień w łonie matki, bo takie mają "rodzice" widzimisię ?

24

Dopóki nie siadły kolana, gość był jak Araujo. Nawet lepszy. Szkoda. Szkoda też, że nie udało się zarobic na nim chociaż symbolicznej kwoty 4-5 mln. Masakra.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?