O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4261
  • Liczba komentarzy 21329
  • Polecenia 61431

Komentarze

pax

1

@Visca_barca
No nie gra lepiej w obronie, początek roku miał fatalny w obronie (zawalał seryjnie bramki), potem kontuzja i teraz PSG. Są przecież prowadzone analizy bramek na portalu.
Pedri w ubiegłym sezonie miał 6 bramek i 1 asystę w lidze przy niecałych 2000 minut, Frenkie 2 bramki i 4 asysty przy ponad 2500 minutach. W tym sezonie - Pedri 1100 minut - 2 bramki, 2 asysty, Frenkie ponad 1500 minut - 2 bramki i 0 asyst.
Gundogan gra wyżej, więc błęd Ilkaya nie skutkuje przeważnie bramkowa sytuacją i nie on jest uważany za pivota lub drugiego pivota, czy CM z zadaniami obronnymi. To Frenkie miał zastąpić Busquetsa a nie Ilkay. To Frenkie miał łączyć umiejętności obronne z kreacją.
Jak masz podaj statystykę średniej długości podań, kiedyś squawka ją prowadziła.

pax

0

@Visca_barca @Rewolucja123 @Faro
Czyją poprawę gry w obronie? Popatrz na jego wpływ na stracone bramki chociażby w 10 ostatnich spotkaniach. Dość nieprzypadkowo Barcelona ostatnio miała serie spotkań bez straconej bramki co zgrało się z brakiem Frenkiego na boisku. On popełnia grube błędy w obronie a w ofensywie daje praktycznie najmniej z pomocników. On nie ma nawet jednej asysty w całym sezonie i to jako jedyny pomocnik z całej drużyny, a po Ilkayu gra najczęściej z pomocników. Od początku kariery gra poniżej oczekiwań w Barcelonie - wcześniej go tłumaczono, że nie pokazuje się w kreacji bo mu Messi piłkę zabiera nie dając rozgrywać, potem że Busquets zabiera mu pozycję nie dając mu się wykazać w destrukcji. Teraz gra jeszcze słabiej a tłumaczenia się skończyły. Przychodzi Gundogan i pokazuje jak się rozgrywa, wchodzi Christiensen na pozycję DM i pokazuje jak się broni, ustawia. Popatrz na ostatni mecz z PSG - wchodzi Pedri i pierwszy kontakt to bajeczna asysta do Raphinhi, wchodzi Christiensen strzela bramkę, a Frenkie i zostaje objechany przez Dembele prostym zwodem i Barcelona traci bramkę. To tylko przykład, problem jest gdy taka jego gra staje się co raz częstsza.

pax

1

@maroon
O co chodzi w tym dokumencie? Przeczytałem go i możesz wskazać te fragmenty o równości kobiet i mężczyzn?

pax

0

@goldensun
Tzn.? co tu jest nie tak?
Gra opierała się o grę tak jak opisałem
Podania:
Cancelo-Roberto-Cancelo-Roberto-Gundogan-Roberto.
Gdyby chodziło o literówkę przy Roberto nie cytowałbyś całego wyrażenia. Wytłumaczysz?

pax

2

@partymaker
poprawimy :)

Zobacz wszystkie
pax

154

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

137

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

131

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

126

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

120

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?