O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3767
  • Liczba komentarzy 20771
  • Polecenia 60397

Komentarze

pax

0

@selstei
Piękne zdanie i zero odpowiedzi.
Xavi stawiał na tak jak KOeman na de Jonga i nie można powiedzieć że wyglądało to dobrze, ale za Koemana wręcz słabo a za Xaviego też nie można powiedzieć że na tej pozycji jest wartością dodaną.
ps. jeśli dajesz wpis na forum powinieneś oczekiwać, że spotka się ona z odpowiedzią a nie emocjonalnie odpowiadać bo ktoś ma inne zdanie. Napisz czasem jakieś argumenty skoro i tak rozpoczynasz wątek.
Dyskusja polega na wzajemnej rozmowie i przedstawianiu argumentów na dyskutowany temat, widzę że jest z tym problem i dlatego poszedłeś w stronę personalnych komentarzy.
Każdy wpis na forum to temat do dyskusji. To jest logiczne, że rozpoczyna on dyskusję. I proponowałbym trochę kultury i ogłady.

pax

0

@selstei
Sam napisałeś że temat który proponujesz jest właściwie głupi. Nic nie musisz oczywiście wyjaśniać, wszystko wyjaśniłeś w pierwszych wyrazach swojej wypowiedzi.

pax

0

@selstei
Tzn.? To inny profil zawodnika. Przy obecnym ustawieniu zespołu raczej byś zrobił porównanie FdJ a Pedri. Frenkie ostatnio w Barcelonie gra bardzo wysoko w ofensywie, gdzie Busi gra głęboko cofnięty. I wyjaśnij co to znaczy kredyt zaufania?

pax

2

@pawelfcb22
Początek słaby, wystawiany na środek pomocy czy nawet ofensywny pomocnik nie sprawdzał się a właśnie po to został sprowadzony z Sevilli. Z czasem miał inne zadania z których się dobrze wywiązywał grając często jako drugi pivot czy wycofany mediapunta z asekuracją pewnych stref gdy boczni obrońcy przesuwani byli wyżej. Potrafił też podłączyć się do ofensywy. Całokształt pozytywny, choć pod koniec Barcelona potrzebowała bardziej przebojowego gracza a tu z przyspieszeniem nie było najlepiej.

pax

0

@Midast
Jak pisałem jest to podszyte hipokryzją bo nie potrafisz się przyznać do swojego błędu w dyskusji z linku. Wyciągnij wnioski, jak chcesz pouczać warto popatrzeć w lustro i zacząć od siebie. Czekam w tamtej dyskusji, na odpowiedź.

Zobacz wszystkie
pax

152

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

137

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

131

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

126

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

119

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.