O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3609
  • Liczba komentarzy 20251
  • Polecenia 59210

Komentarze

pax

10

Jeśli chcieli aby został to od tego powinni zacząć. Powiedzieć mu że Xavi go widzi w swoim projekcie i chce aby został bo jest ważny, a problem jest jego pensja A teraz gdy rozmowy z MU na temat sprzedaży utkwiły w martwym punkcie to jest mowa o obniżce pensji. Dla Xaviego nie jest niestety dla Frenkiego tak istotny jak i dla zarządu więc chcieli go sprzedać. Skoro sprzedaż nie jest tak prosta jak się wydawało to dopiero jest mowa że mógłby zostać z obniżoną pensją.
Gdyby chodziło o wartość finansową a nie sportową logiczne że zaczęliby od tego a nie od szukania mu klubu. Teraz to raczej presja na zawodnika, nic więcej.

pax

1

@stone80
Mogę Ci pokazać wieczorem (obecnie jestem na urodzinach syna) dziesiątki sytuacji kiedy Frenkie odpuszcza krycie, kiedy biegnie za zawodnikiem lub obok i nagle staje w miejscu, kiedy jesteś źle ustawiony, kiedy nie ogarnia tego co się dzieje. Analizowałem większość spotkań de Jonga w Barcelonie, część jako user część jako redaktor. Już nie mówię o złym kryciu w polu karnym przy stałych fragmentach bo i tu kilka bramek straciliśmy.

pax

5

@Janiama
Statystyka defensywna
przechwyty na 90 minut
Ajax
17/18 - 1.4
18/19 - 1.6
Barcelona
19/20 - 0.9
20/21 - 1.1
21/22 - 0.7

odbiory bezposrednie na 90 minut
Barcelona
Ajax
17/18 - 1.9
18/19 - 2.1
Barcelona
19/20 1.1
20/21 1.3
21/22 1.3

Jesli jak piszesz i sam dostrzegasz przeciętność statystyczną w kwestii ofensywnej - bez progresu, między jego grą w Ajaxie i Barcelonie czyli między 18-19 latkiem a już doświadczonym , ogranym zawodnikiem, to w kwestiach defensywnych jest regres między grą w Ajaxie i Barcelonie. Dostrzegane złe ustawianie się, brak powrotów, złe presowanie, brak przewidywania sytuacji boiskowych. On sowich juz doświadczeniem powinien być w czołówce w tych statystykach a on nie jest nawet w lidze hiszpańskiej.

pax

1

@Transu96
Co do Ferrana. Gra Frenkiego przez 3 lata się niewiele zmieniła. Sprawdź komentarze na rambli dotyczące jego gry w czasie pierwszego sezonu, mega większość pozytywna. Teraz po prostu po trzech latach ludzie dostrzegają jak gra, a pewien handicup który większość zawodników dostaje w pierwszym sezonie się skończył. Dlatego ludzie mają nadzieję że Ferran odpali i wzniesie się na poziom, a co do Frenkiego widzą że już trzeci sezon się nie sprawdza.
Frenkie slabo broni i słabo rozgrywa a w Barcelonie to nieodzowne.

pax

1

@domin682
Frenkie nie sprawdził się, spotkania w których robił różnice można wyliczyć na palcach rąk, jednej osoby a zagrał prawie 140 spotkań.

Zobacz wszystkie
pax

152

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

137

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

131

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

126

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

119

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.