O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3449
  • Liczba komentarzy 19500
  • Polecenia 56999

Komentarze

pax

0

@Existimati
Widzisz to:
O eksperymencie można mówić gdy jest ekspertyza Komisji Bioetycznej, jeśli nie ma ekspertyzy uznajemy że jest to eksperyment, bo jeśli by była to potwierdza nam to że to eksperyment.

Typowe, mamy z góry założoną tezę i dopasowujemy wszystko pod tezę - jak nie ma ekspertyzy to eksperyment (mimo, że jej brak potwierdza, że nie jest to eksperyment), jakby była to też eksperyment.

pax

0

@Existimati
Dwie instytucje i Ci sami ludzie, związani z grupami antyszczepionkowymi, ale dobra. Ja bardzo lubię jako naukowiec sprawdzać źródła i jak widzę dr Witczaka którego przypisy sprawdzałem to źródło nie wskazywało to co wymyślał i w publikacjach i gdzie powoływał się na rzeczy których w publikacjach nie było.
Przeczytałem pierwszą ekspertyzę i jest tam niesamowity bełkot i brak prawnych przesłanek.
Mogę przedstawić kilka przykładów.
Piękny podkreślony druk. "EKSPERYMENT LECZNICZY JEST PROWADZONY W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ NA LUDZIACH ZDROWYCH POMIMO, IŻ NIE WYPEŁNIONO OBOWIĄZKU WSKAZANEGO W ART. 29 UST. 1. USTAWY O ZAWODZIE LEKARZA I LEKARZA DENTYSTY, TJ.: UZYSKANIA OBLIGATORYJNEJ I POZYTYWNEJ OPINII O PROJEKCIE WYDANEJ PRZEZ NIEZALEŻNĄ KOMISJĘ BIOETYCZNĄ".
Ma to być dowód że jest to eksperyment, bo nie było opinii komisji biomedycznej. Przecież właśnie dopiero wtedy gdyby była taka opinia można byłoby mówić o eksperymencie. Sami siebie orają.

pax

0

@sokot
Ale to że jest mniej zjadliwy to było wiadomo od początku bo główne miejsce inkubacji jest w oskrzelach a nie w płucach. Jednak jak na razie w Polsce Omikron nie jest nawet dominującym wariantem.

pax

0

@sokot
Liczba testów jest uzależniona od liczby zgłaszających się do lekarza, nikt nikogo nie zmusza do testów.
Liczba zakażonych nie ma bezpośredniego przełożenia na liczbę hospitalizacji i zgonów w danym dniu. Jak popatrzysz na poprzednie fale nawet tą grudniową to największa liczba zakażeń była w pierwszej połowie grudnia a zgonów w drugiej.
Ja w źródłach niemieckich nie widzę, aby było tak jak mówi Niedzielski a w polskich mam że podkoloryzował aby przedstawić fatalną politykę rządu z covidem w lepszym świetle.
https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/niedzielski-mowi-o-dwukrotnie-wiekszej-liczbie-zakazen-w-niemczech-i-inaczej-pokazywanych-zgonach-sprawdzamy,1086052.html

pax

0

@sokot
Poprosiłem o źródło. Wystarczy link. Jak widać w tej dyskusji ja szukam u źródła. Jak ktoś coś podaje to też warto sprawdzić jak jest. Nie wiem czy tak jest więc poprosiłem o źródło. Instytut Kocha jest odpowiedzialny za raportowanie w Niemczech.

Zobacz wszystkie
pax

151

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

137

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

131

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

126

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

119

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.