O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2959
  • Liczba komentarzy 15111
  • Polecenia 43887

Komentarze

pax

0

@Midast
Jak piszę, nie podaje Pan jakichkolwiek argumentów, pisze Pan o nieobiektywizmie ale go nie wskazuje. Pisze Pan, że patrzę na grę zawodnika tylko pod względem statystyk a tekst felietonu pokazuje zupełnie cos innego (same statystyki stanowią jedynie część tekstu). Aby pokazac mnie w jakis dziwny nie obiektywny sposób pisze Pan, że Roberto jest moim pupilem, mimo, że od miesięcy piszę że jest słaby lub conajwyżej sredni i że nie spełnil pokładanych nadzei zastąpienia Alvesa i ma Pan to w tekście, którego Pan nie przeczytał. Szkoda, że nie odnosi się Pan do tekstu, moich argumentów, nic o brakach powrotów, truchtaniu, błędach indywidualnych, asekuranctwie w ofensywie Nelsona, ale o mnie. Jedynym argumentem wobec tekstu o Semedo jest krytyka autora a nie tekstu.
Pozdrawiam

pax

0

@FutbolToMagia

Ja"Chciałbym podyskutować w sposób kulturalny i merytoryczny o grze Portugalczyka, bez osobistych wycieczek, personalnych ataków, wyzwisk, które zawsze się pojawiają, gdy tylko ktoś napisze coś mniej pochlebnego o jego grze. [...] Spierajmy się na argumenty, wskazujmy błędne interpretacje lecz róbmy to w kulturze bez wzajemnych złośliwości i personalnych ataków. Wszyscy jesteśmy cules".

Wysyp personalnych komentarzy, bez merytoryki, bez podawania argumentow, bez polemiki z moim tekstem jedynie potwierdza to o czym napisałem.

pax

0

@Midast

Ja

Chciałbym podyskutować w sposób kulturalny i merytoryczny o grze Portugalczyka, bez osobistych wycieczek, personalnych ataków, wyzwisk, które zawsze się pojawiają, gdy tylko ktoś napisze coś mniej pochlebnego o jego grze. [...] Spierajmy się na argumenty, wskazujmy błędne interpretacje lecz róbmy to w kulturze bez wzajemnych złośliwości i personalnych ataków. Wszyscy jesteśmy cules.

Ty

"Pax zajmujący się terroryzmem sam jest zwolennikiem teorii spiskowych.

Pana niechęć do Semedo jest przesiąknięta PARANOJĄ.

Człowieku, to ma już znamiona chorobowe".Szkoda, że moja prośba o dyskusję w kulturze nie została przeczytana.

ps. proszę przeczytać FAQ 10 zanim zarzuci Pan komuś brak obiektywizmu, znamiona chorobowe itd...

pax

0

@Midast
Czy to argument??
Zapraszam do FAQ szczególnie punkt 10

pax

1

@Midast

NIe odniósł się Pan do tekstu. Dodatkowo wskazał na sytuację, iz posługuję się tylko statystykami co jest nie prawdą. Według Pana wszyscy są winni od trenera po przez prawie cała drużynę ale nie Semedo. Proponuję przeczytać FAQ i wtedy napicac komentarz bo tam sa odpowiedzi na wszystkie kwestie o które Pan powtarza i są one wypunktowane. Nie rozumiem czemu pisze Pan o braku obiektywizmu nie wskazując gdzie i w czym sie pomylilem, gdzie wyciągnalem błędne wnioski.
ps. nie jestem redaktorem, tylko zwykłym userem piszacym czasem felietony.

"Kopie Pan leżącego"? - może faktycznie, pod 3 słabych sezonach jeszcze o tym piszę - jak śmiałem pokazac rzeczywistą grę Nelsona przez te 3 sezony.

Zobacz wszystkie
pax

146

Jest jedna główna różnica w postrzeganiu kto lepszy Ronaldo czy Messi. Od początku kariery jeden i drugi byli porównywani.

Ronaldo byl porównywany do Messiego.
Messi do Maradony i Pelego

taka subtelna różnica :)

pax

136

NIe rozumiem tego śmiechu z Realu. Dzisiaj przecież odrobił punkt do Barcelony.

pax

130

Ja tam gratuluję Realowi. Przełamał się i strzelił bramkę po 275 minutach na własnym stdionie. Teraz sądzę, że rozpocznie marsz po tytuły.

pax

124

Nie oddaliście piłke, tylko Dani Alves mial odbiór, potem ograł jednego z Was i podał Messiemu.

Strzał Messiemu to oczywiście majstersztyk, ale nie płacz juz że dostałeś w krótki róg.

pax

117

Raz wygrać i pozamiatane, kalkulować to mogą inni. Barcelona ma jasny plan - zwycięstwo.