O sobie

  • Zainteresowania piłka, F1
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona, Bayern, Arsenal, Lyon
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 1097
  • Liczba komentarzy 136
  • Polecenia 233

Komentarze

4

Słucham w takim razie alternatyw, kto tu przyjdzie zamiast niego. Bo rozumiem, że szukamy kogoś lepszego, kogoś kto przywróci magię gry w jakże lubianym ustawieniu 4-3-3 w zespole, który właśnie stracił swój główny filar i też kilka innych w postaci kontuzji. No i jeszcze nie może chcieć zarabiać więcej niż Ronald.
Fajnie by też było, jakby Ronald sam odszedł honorowo, bez ubiegania się o jakąś należną odprawę.

Obecnie najlepsze co prezes i kibice mogą zrobić to okazać wsparcie obecnemu trenerowi. Przynajmniej do czasu aż do gry wrócą połamani.

0

2

Rozsądne byłoby zaczekanie aż z rekonwalescencji wróci część graczy, mogących zrobić różnicę. Klub przeszedł spore zmiany w lecie, których ogarnięcie dla każdego trenera byłoby nad wyraz trudnym zadaniem.
Nie zamierzam bronić Koemana, ale mam pytanie, kiedy ostatnia zmiana trenera wyszła naprawdę na plus ? Chyba był to Valverde, wczesniej Pep. Mam na myśli, że jak ma się to zjawić jakiś no name z niewiadomo kąd to dziękuję bardzo. Jak wymieniać to tylko na lepszą opcję.

5

Słaba decyzja, bo:
1. To nie jego wina, że nie ma składu, z którego i tak masa piłkarzy jest połamana
2. Żadne większe nazwisko tu nie przyjdzie. Pamiętacie jaka była radość, że Valverde odchodzi ? "Każdy będzie lepszy od niego!"
3. Wypłata odszkodowania, na które klub nie stać.

Pozdro.

0

Najwygodniej jeździć po trenerze. W końcu to on im kazał stać jak kołki i podawać tylko do tyłu, a jak strzelać to niecelnie.
Myślę, że ze składem jaki mamy złożonym z dopiero potencjalnych młodych talentów i dziadków, którym się już nie chce, nie ma ten moment podjazdu do ekipy z najwyższej półki, jaką niewątpliwie jest Bayern.

Zobacz wszystkie

36

Wielka szkoda :/ to jakby nie kupić rocznego modelu bmw w cenie 10 letniego, bo brakuje miejsca w garażu, a nie udało się opchnąć mocno awaryjnej Alfy ;)

25

To od początku było bez sensu. Równie dobrze można by promować bramki zdobyte z woleja. Remis to remis i trzeba to sensownie rozstrzygnąć. Super info!

19

Depay byłby dobry, tani, nie będzie chciał pensji z kosmosu, a i swoje potrafi :)

19

Wszystko tylko nie psg :(

16

Ja rozumiem że chce odejść, ale podpisał co podpisał i wypada się do tego stosować, termin ucieczki minął i tyle, nie wiem ja jakiej podstawie uefa myśli inaczej. I nieładnie że nie przyszedł dziś, ani słowem do kibiców się nie odzywa, coś jak ney przy swojej dezercji. Nie tak przystało na kapitana.