1

@Danny Gaucho To prawda. Ci piłkarze potrafią grać i wczoraj niektórzy sami sobie to udowodnili tzn. musieli udowodnić. np Szczęsny interwencjami czy Lewy ściągnięciem z siebie presji.

1

Takie pitolenie. Polska miała przegrac z Meksykiem, przegrać z Arabią, przegrać z Argentyną, a tu na pohybel.

0

@Janiama To po co te kontakty z Fryzjerem? Może to Fryzjer powinien prowadzić reprezentację, skoro tak się radził? :)

1

@Janiama

Japonia - Kostaryka 2:1

1

@LjakRoberciik

''Polska pokonuje Argentynę - nasza drużyna ma wówczas 7 punktów, wygrywa grupę C i wyrzuca Albicelestes z mundialu. Arabia Saudyjska zajmie drugie miejsce, jeśli wygra lub zremisuje, a Meksyk przejdzie dalej tylko jeśli wygra swój ostatni mecz.


Polska remisuje z Argentyną - nasza drużyna ma wówczas 5 punktów. Albicelestes grają dalej, jeśli remis padnie także w meczu Arabia Saudyjska - Meksyk. Arabia Saudyjska zajmie pierwsze miejsce, jeśli pokona Meksyk. Jeśli zaś w drugim meczu wygra Meksyk, to ważny będzie jego bilans bramek.


Polska przegrywa z Argentyną - komplikacji i rozwiązań jest tutaj najwięcej. Argentyna wygrywa wtedy grupę C (tylko wysokie zwycięstwo Saudyjczyków może to zmienić).
Polska zachowa drugie miejsce, jeśli Arabia Saudyjska zremisuje z Meksykiem, a biało-czerwoni nie przegrają więcej, niż dwoma bramkami. Jeśli wygra Meksyk, to decydować będzie bilans bramek. Polacy mają w tej chwili najlepszy bilans (+2), Arabia Saudyjska (-1), a Meksyk (-2). W dalszej kolejności o miejscach może decydować także klasyfikacja fair play, a tutaj również na przedzie jest Polska (4 żółte kartki). Meksykanie mają 6, a Saudyjczycy 8 żółtych kartek na koncie.''

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@IronSanHybrid Ja się przeżegnałem. xD

2

@DaPidejpi Bardzo dobrze, że trafił i to z akcji, a nie z karnego. Ma to też trochę inny smak dla niego pewnie również. Wczoraj jak powiedzieli, że w sumie w eliminacjach ma bodajże 30+ bramek to człowiek mógł się za głowę złapać. Zasłużył jak mało kto i dobrze, że ciśnienie z niego zeszło, ale i dało mu to ogromną radość.

0

@TenTypRazz Ja się nie mam za żadnego opiniotwórcę, więc daj sobie spokój z tymi swoimi wywodami również w moją stronę. Po to jest po prostu forum, by każdy mógł coś napisać i tyle.

4

@UmtitiGOAT Mam nadzieję, że Leo odpadnie i to Polska będzie świętować awans. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

1

@PatrychoO I @Bagsik88 Wy to jesteście naprawdę dziwni. Jak nie cisnę to "Schował się w jaskini". jak cisnę, to "Wyszedł z jaskini, jak tak można w ogóle o Leosiu?" ale jak nie piszę, to sami jeszcze oznaczają. Ciężko Wam dogodzić.

1

@tristan87 I to jest to o czym mówię, przeciwnicy wychodzą z jaskini, kiedy Leo nie wyjdzie, ale Wy tak samo wychodzicie jak mu wyjdzie. Pan Piłkarz itp. po każdym pierdnięciu.

0

@marcin62 Mnie w tę spirale wpędził jego fałsz i pozorna miłość do Barcelony. Chociaż nie nazwałbym tego nienawiścią. To za duże słowo. Najpierw chciał odejść, potem nagle zostać. Prezydent powiecie? On wtedy miał bodajże rok do końca swojej kadencji, co to dla kogoś, kto tak kocha klub?

0

@Sysia11 Przyjdzie czas, że i Copa America będą wygrywać hurtowo. Widocznie czegoś im zabrakło, ale oni podobno nie mają Boga piłki?

1

@DaPidejpi dla mnie najważniejsza Polska kadra i Brazylię zawsze lubiłem. Reszta to bez znaczenia. Chyba, że pięknie gra to moze jakieś inne zespoły. Jak każdy. Każdy zna mój brak sympatii do Leo, więc i chciałbym by odpadli i tyle. Wychodzę z jaskini jak przegrywa i wchodzę jak wygrywa. To tak samo jak ludzie wrzucają bramki, statystyki itp po każdym golu itd lub śmieją się nie wiem z Portugalii lub Ronaldo albo jakiegos piłkarza Realu. To to samo zachowanie, tylko w drugą stronę.

1

@DaPidejpi Argentyna prezentuje taką sobie formę i po prostu myślę, że to za mało na mistrza świata. Redsy wejdą jak się mylę. :d

1

@Sysia11 to nie nienawiść. To zbyt duże słowo.

1

@DaPidejpi i tak odpadnie. :) prędzej czy później.

0

@Danny Gaucho Ile razy Brazylia wygrała mistrzostwo świata a ile Argentyna? Jak Argentyna będzie mieć liderów z prawdziwego zdarzenia, to będzie mnie to cieszyć.

1

@cris2706 w '86 to był mundial Maradony, ale trzeba mieć charyzmę.

0

@marcin62 a ja mówiłem o golach?

0

@PatrychoO mocniejsze niż Copa.

0

@SinMistico a gdzie ja tu pisałem o Ronaldo?

0

@cris2706 Maradona w Barcy był chwilę. Messi bez Iniesty i Xaviego też tego nie zrobił.

0

@Danny Gaucho może i dla nich to wartościowe trofeum, ale ja nie napisałem, że Copa to nic wartościowego,tylko, że to trofeum drugiej kategorii. .Każdy tytuł ma znaczenie. Jednak mistrzostwa świata są najważniejsze.

0

@PatrychoO zdarzają się wyjątki. Leo nie poprowadzi Argentyny do mistrzostwa jak Maradona.

2

@Bartula bo to brak charakteru.

0

@Danny Gaucho no cóż. Ja o tym Copa nigdy nie pisałem, bo to podrzędna sprawa.

2

@MarioVeB! Oj, oj. Musisz dziś mieć ciężki dzień.

Media