O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Busquets, Ronaldinho, Messi, Puyol, Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 438
  • Liczba komentarzy 4512
  • Polecenia 14169

Komentarze

4

Bartosiak chyba spada z rowerka. Teraz nie można się dziwić, że tak "mądrze gadał" skoro tylko cytował lepszych od siebie analityków :) @michal26 @JimMorrisonFCB

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30215454,guru-polskiej-geopolityki-moze-stracic-doktorat-za-plagiat.html#s=BoxMMtImg1

8

Moim zdaniem w kontekście 2 ostatnich spotkań warto zwrócić uwagę na jedną istotną kwestię - na 10 strzelonych bramek mieliśmy aż 6 strzelców (Lewy, Felix, Ferran, Cancelo, Gavi i Raphinha).
To dobry prognostyk bo pokazuje, że rywale, szykując się na nas, nie mogą przygotować prostej strategii wyłączenia najlepszego i jedynego strzelca w drużynie, gdyż zagrożenie z naszej strony może nadejść praktycznie z każdego sektora boiska i od każdego zawodnika naszej ofensywy.
Dobrze się to zapowiada na najbliższą przyszłość :)

6

@Barcasub myślenie w stylu rosyjskim. Kij z tym, że policjant jawnie łamał prawo - mogła nie domagać się przestrzegania swoich praw to by nie miała problemów :)

5

@Barcasub zadałeś sobie trud, żeby przeczytać chociaż co napisałem? Już pomijając agitkę (do której widzę się szykujesz) o konieczności zlikwidowania immunitetów - przeczytałeś chociaż drugi akapit?

Nie miała obowiązku ani pokazywać legitymacji poselskiej ani w ogóle poddawać się procedurze legitymowania bo policjanci nie mieli podstaw do jakiejkolwiek interwencji.

13

Obserwuję relacje z dzisiejszego skandalu z zatrzymania posłanki Gajewskiej przez policję podczas spontanicznej manifestacji i chyba jeszcze nigdy nie widziałem takiego samozaorania się policji - posłanka nawet nie będzie musiała zbierać dowodów bo policja podaje jej wszystko na tacy.

W pierwszej kolejności na nagraniu widać, że policja próbuje wylegitymować posłankę na podstawie art. 51 kodeksu wykroczeń (zakłócanie spokoju) z uwagi na używanie megafonu podczas spontanicznej manifestacji. Już tutaj policja samozaorała się po raz pierwszy, gdyż spontaniczne zgromadzenie jest zgromadzeniem legalnym i można używać w jego trakcie nagłośnienia w tym także megafonów. Tym samym policja opublikowanym nagraniem potwierdziła, że nie miała podstaw do interwencji a posłanka (i każdy inny obywatel, który zostałby zaczepiony w podobnej sytuacji) nie miała obowiązku się legitymować.

Dalej widać jeszcze większy skandal, gdyż w 1.08 minucie nagrania słychać, gdy prowadzona do radiowozu informuje policjantów, że jest posłem. W tym momencie policjanci jedyne co mogli legalnie zrobić to zatrzymać się i dokładnie w tym momencie poprosić o okazanie legitymacji. Policjanci jednak zignorowali otrzymaną informację i ciągnęli ją dalej do radiowozu, trzymając za ręce w taki sposób, że nie mogła sięgnąć do kieszeni.
Tym samym policja sama potwierdziła, że przez większość interwencji miała informację (której nie zweryfikowała), że ma do czynienia z osobą objętą immunitetem i świadomie ten immunitet naruszała.

Jedyna rzecz jaka mnie zastanawia w tej chwili to to, kto jest większym idiotą - policjanci zatrzymujący posłankę czy admin poniższego konta na twitterze, który w pełni wsypał swoich kolegów z ulicy ;p


Zobacz wszystkie

160

@DamianBarcaCule on tylko chciał się pochwalić, że wypłacił na raz 35k ;p

94

Podobno teraz jest awantura w szatni bo Araujo nie chce wyjąć Viniciusa ze swojej kieszeni

92

@Emhyr można się śmiać, ale wg mnie powinni go na badania psychiatryczne wysłać (nie jest to ironia).

80

@Emhyr i w ramach poprawy sytuacji postanowili zablokować powrót Messiego, znając logikę Tebasa ;p

80

@Emhyr ale wiesz, że był nazywany najlepszym obrońcą za to co robił na początku sezonu a nie za dzisiejszy mecz? To raczej ja chętnie poczytam, dlaczego przed tym meczem nie zasługiwał na taką ocenę.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?