O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 808
  • Liczba komentarzy 24073
  • Polecenia 80748

Komentarze

8

Pan Kapitan.

1

@hayek Tak samo jak u Brzęczka a potem wychodzi taki Probierzinho i mówi że się z nich idiotów robi no ale jak nie robić jak jest taki poziom

1

Mateusz Skwierawski: Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć. Nawet jeżeli trening naprawdę nie był jakościowo na wysokim poziomie (tak było według relacji świadków), to jednak zachowanie gracza Barcelony świadczy, że pewne proporcje zostały zaburzone. To jedynie przykład. Tej grupie ludzi potrzebny jest zimny prysznic, bo ostatnio wygodnie jej z tym, że to głównie trenerzy są winowajcami porażek. Oprócz merytorycznej rozmowy i dobrego pomysłu na grę szatnia reprezentacji Polski potrzebuje nowych zasad. Ostatnio za dużo było ze strony piłkarzy chimeryczności i kręcenia nosem.

No no widzę lewus pełen profesjonalizm ale szczerze go rozumiem u grubasa treningi robić to tak średnio xD

0

@Pedri16Future Polecieli na grubo z towarem

8

No co wy nie powiecie naprawdę taki jest? A ja myślałem że nowy team nowy Depay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz wszystkie

157

Ale cisną po Ćwiąkale że podziwia Romero za robienie show. To jest to o czym pisałem wczoraj czy przedwczoraj czyli polska szara mentalność nie rozumie jak można bawić się pracą i wolą oglądać jak czterech chłopów w garniturach za biurkiem gada głupoty ale gada a nie się drze. A tutaj jedna idealna wypowiedź do której przyklasnął Tomek: "Przestańmy robić z piłki wydarzenia sakralno-polityczne, to jest rozrywka, show i gość właśnie to robi. Emocje, zabawa, rozrywka, o to w tym chodzi a nie o napieprzanie się kibiców i pełne powagi dyskusje pod krawatem"

128

Tak tak kontrakt do 2023 roku oczekujemy go 12 lipca na treningu Hasan deal done zmień płytę.

127

@Janiama Jedyne słuszne podejście: jak ktoś chce się szczepić to nie wyzywać że jest głupi a jak ktoś nie chce się szczepić to nie wyzywać że jest antyszczepionkowcem i szurem dziękuję dobranoc.

103

xD i prawidłowo

102

Pytanie na Q&A do Tomka Ćwiąkały na filmie:
-Co ci nie pasuje w Realu Madryt że masz do nich taką nienawiść i kto przydziela ci ich mecze do komentowania Culesie?
TĆ: Ta nienawiść wynika z tego że mam taki układ z Joanem Laportą on chce żebym komentował ich mecze w taki sposób. Ja nie chciałem się do tego przyznawać ale chyba nadszedł odpowiedni czas skoro dostałem takie pytanie xD