O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1747
  • Liczba komentarzy 8458
  • Polecenia 18137

Komentarze

10

Patrząc na nasze obecne stosunki z Sevillę bardzo dobrze smakuje ich przegrana po samobóju.
A jeszcze lepiej smakuje samobój wykonany przez Ramosa

0

Barcelona nie mogła strzelić Sevilli więc Sevilla postanowiła pomóc

1

@misterio Nie wiadomo. NIK zarzuca GIS że źle monitorowali hurtownie, operowali nieaktualnymi danymi z systemu i wpuścili do obrotu partie co do których wiedzieli o wadzie jakościowej.
GIS odbił piłkę, że nie było partii z podejrzeniem wady jakościowej, nie została taka podana a do monitoringu używali innego systemu niż ten o którym napisał NIK.
Kto ma rację? Nie dowiesz się, bo NIK robi kampanię Konfederacji której zależy na grzaniu tematu pandemii (stąd nagle im się wzięło na kontrolę 2 lata po wydarzeniu o jakim w ogóle mowa) więc mogli sobie ułożyć tak raport, żeby wyszło na ich, natomiast to że w państwie PiS czegoś nie dopilnowano albo zrobiono na odwal jest niemniej prawdopodobne.

0

@maroon Dane z dupy, ale zakładam że ilość osób która poszłaby do kawiarni zjeść tak mocno bezpłciowe ciastko jak kremówka gdyby nie była papieska, byłaby niewielka.
U mnie np. przejrzałem kilka menu różnych knajp i kawiarni i w żadnej nawet nie ma kremówki

5

Kielka ciekawostek o kremówkach papieskich o których się ostatnio dowiedziałem (choć i tak podejrzewałem że tak jest):
1. W Wadowicach nie dostaniecie oryginalnych kremówek które jadł papież, choć są lokale które się tak reklamują. Lokal w którym Wojtyła jadł kremówki należała do Niemca i w 1945 przestała istnieć.
2. Wojtyła chodził na kremówki bo taki był zwyczaj po maturach, maturzyści chodzili na kremówki i urządzali konkurs kto ich zje najwięcej
3. Różne źródła podają różne wyniki, ale Wojtyła w tym konkursie wykręcił wynik między 10-17 kremówek.
4. Słynne wystąpienie papieża w którym mówił o kremówkach to nie pochwała czy zdradzenie gustu kulinarnego tylko trwoga związana z udziałem w konkursie. Dokładny cytat "Po maturze chodziliśmy na kremówki. Żeśmy to wszystko wytrzymali, te kremówki po maturze"
5. I najważniejsze: Nie ma ani jednego śladu po tym jakoby Karol Wojtyła w ogóle kremówki lubił. Wywiady, biografie i wszystkie inne możliwe źródła z czasów długiego życia Jana Pawła II ani słowem nie wspominają o kremówkach, kucharze papieża wspominali bigos, pierogi czy długą listę słodyczy na której kremówki nigdy nie uświadczymy.

I niby to tylko heheszki, mało poważny temat a jednak trochę przeraża idiokracja.
Od 20 lat kremówki papieskie są maglowane przez wszystkie przypadki, całe Wadowice to jeden wielki kremówkowy biznes gdzie kolejni Janusze się prześcigają w ogłaszaniu swoich kremówek jako tych oryginalnych. Turyści zostawiają gruby hajs przepłacając za bitą śmietanę w kawałku ciasta.
Dlaczego? Bo jakiś autorytet coś burknął, że kiedyś jadł kremówkę.
Gdybym ja został papieżem, to byście na wycieczki szkolne jeździli na ulicę Kasprzaka w Warszawie, kupowali kebaba od turasa i szli pić browar na osiedlowym patio, bo to była moja rutyna po maturach.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

80

Za co? Za to, że się chłopaki wzajemnie poszarpali i rozeszli jak gdyby nigdy nic? Nikt tam nawet nikogo nie uderzył i krzywdy nie zrobił, niech się te pały odwalą bo to się już robi żenujące, że teraz nawet za dyskusje z przeciwnikiem można dostać kartkę a za przepychanki zawieszenie... Kastrowanie ligi trwa w najlepsze.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

71

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?