O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1330
  • Liczba komentarzy 5736
  • Polecenia 11882

Komentarze

1

@batoon No miał to, tylko co z tego skoro nie były to jego kluczowe aspekty? Głównie czym zasłynął to polotem, odwagą w podejmowaniu decyzji i bramkami z czapy a to się bierze z psychiki i to to robiło robotę.

1

@batoon Bo zdolność Fatiego nie polegała na fizyczności której nigdy jakoś nie miał tylko na polocie, stalowych nerwach, odwadze i zmysłowi? Tego nie stracisz od kontuzji co z resztą pokazał wielokrotnie bo po każdym powrocie z miejsca ładował bramkę i to jest jego siła.

0

@talizmo Raczej nikogo to nie obchodzi bo Hiszpania to duża marka w której różne rekordy należą do różnych nacji i nie ma nacjonalizmu jak w Niemczech.

3

@Chicken1992 Będzie czy nie będzie, Barcelona musi zacząć zarabiać na transferach a tego nie zrobisz oddając młodych na wieczne wypożyczenia czy trzymając ich do końca kontraktu i puszczać za darmo a ogrywać starego dziada, który jest w klubie tylko dlatego, że nikt go kupić nie chce. Pjanić wyglądał solidnie w tych meczach o nic, ale pewnie jak i za pierwszym razem, w sezonie będzie grał gówno.

6

E tam, przewrotka jakiemuś ogórowi z Francji, pokazałby czy tak potrafi podczas zimnego deszczowego wieczoru w Stoke ;)

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

71

67

I zajebiście. Sprzedanie 10% praw na 50 lat za marne 200 milionów i to jeszcze kredytu na 40 lat gdzie nawet nie ma dowolności wydawania tej kwoty, tylko wyznaczone odgórnie kwoty. To jest czyste bandyctwo i żerowanie na problemach finansowych klubów przez pandemię i śmierdzi srogą łapówką dla Tebesa.