O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1442
  • Liczba komentarzy 6390
  • Polecenia 13107

Komentarze

0

@Dieselzor I ma dużo racji. Wiele razy był wysoko na liście choć nie powinien, w ostatnich latach nawet dodano dodatkowe kryterium w ocenie ZP w postaci "całokształtu kariery" co jest kompletnie bez sensu w rocznej nagrodzie, ale dzięki temu Ronaldo za bardzo gówniany sezon znalazł się w topce.
A już przykład Modricia pokazał, że nie trzeba być najlepszym zawodnikiem ani w drużynie ani w reprezentacji, żeby dostać balona, wystarczy być "twarzą".

0

@bartas97 Z drugiej strony znając Mentala, może tak być, że jest w żałobie. Już nie raz w swojej karierze wkurzał się, że to nie on strzelił bramkę.

5

Te przepisy o ręce to już stoją na głowie i tańczą breakdance.
Ręką podpierająca się to nie karny, jeżeli się podpierasz ale jeżeli nie zdążyłeś się podeprzeć wcześniej to już leć na łeb jak wór kartofli.

0

@tristan87 Lahoz ich pojedna.
Jeden z lepszych sędziów z Hiszpanii ale zbyt wybujałe ego nie pozwala mu zachować dyskrecji i często musi się pokazać a to dobra okazja, żeby pojednać Iran i USA w nienawiści do tego człowieka.

A swoją drogą, bezsensowne szukanie konfliktu przed meczem, piłkarze Iranu z tego co się orientuje to chyba wspierają protesty w kraju ryzykując tym w sumie swoje życie, po co ich mieszać w konflikty polityków.

0

@Pitinho Jak na razie nikt, Hiszpania mogła mieć awans a jednak nie ma pewnej sytuacji i są nawet opcje, że nie wyjdą z grupy. Z drugiej strony Niemcy na dużym ryzyku i zero miejsca na pomyłkę.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

71

67

I zajebiście. Sprzedanie 10% praw na 50 lat za marne 200 milionów i to jeszcze kredytu na 40 lat gdzie nawet nie ma dowolności wydawania tej kwoty, tylko wyznaczone odgórnie kwoty. To jest czyste bandyctwo i żerowanie na problemach finansowych klubów przez pandemię i śmierdzi srogą łapówką dla Tebesa.