O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1564
  • Liczba komentarzy 7109
  • Polecenia 14813

Komentarze

3

Alaba, Rudiger, Van Dijk xD
Przecież ci trzej mają na koncie więcej zawalonych bramek niż cała Barcelona w tym sezonie ligowym straciła.
Van Dijk to w przyszłym sezonie nie zobaczy rozgrywek europejskich a miglance z Realu zdążyli w tym sezonie 3 razy dostać po ryju od Barcelony nawet w meczu w którym Barcelona nie miała połowy składu, jakim cudem oni są na tej liście a nie ma choćby samego Araujo który gra fenomenalny sezon.
Już pomine Christensena który gra świetne zawody ale jest dużo mniej zauważalny niż Urugwajczyk, ale skoro nawet fani Realu mówili, że wzięli z Chelsea nie tego zawodnika co trzeba, to chyba powinien być jasny sygnał, że Rudiger nie zasługuje na takie wyróżnienie.

0

@RomanHoffer Ja jestem hipochondrykiem z profilem raka i serca. Psycholog nie pomoże, wal od razu do psychoterapeuty a on zakwalifikuje podłoże i stopień zaawansowania. Wtedy się dowiesz, czy da radę to przepracować czy konieczny będzie psychiatra po wypis leków.
I co ważniejsze koniecznie trzeba się tym zająć najszybciej jak możliwe, mi w ciągu 10 lat zamieniło się od kompletnego braku choroby, przez okazjonalny strach aż po bardzo mocne ataki które naprawdę uszkodziły mi zdrowie stresem.

0

@Trojanek23 Trylogia husycka Sapkowskiego. Gatunek historyczno-fantastyczny.

1

@Keson I jaki miałoby to cel? Ojciec może być ślepy bo to jego syn, ale agent zdaje sobie sprawę jak źle gra Fati i pchanie się w takie teksty w tym momencie byłoby ultra idiotyczne i bezcelowe.
Gdyby miał formę a nie grał, to taka presja miałaby sens, ale jak każdy widzi co się dzieje to nie trzeba być inteligentnym by wiedzieć, że jedyne co się stanie to fala krytyki.

0

@franegpro Byłoby, ale nie chodzi o to, czy pomaga czy nie tylko o to, że Real ma immunitet na kary bo to nie jest ani pierwszy występek Carvajala który nie został w żaden sposób ukarany ani to nie jest pierwszy przypadek graczy Realu.
Choćby Vinicius który w tym sezonie ma tylko 1 kartkę za dyskusje z sędziami a kazdy wie, że dyskutuje i to w bardzo agresywny sposób w każdym meczu a do tego wykonywał gesty i nawet wyzywał sędziego.
Lewandowski za bliżej nieokreślony gest dostał 3 mecze zawieszenia.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

80

Za co? Za to, że się chłopaki wzajemnie poszarpali i rozeszli jak gdyby nigdy nic? Nikt tam nawet nikogo nie uderzył i krzywdy nie zrobił, niech się te pały odwalą bo to się już robi żenujące, że teraz nawet za dyskusje z przeciwnikiem można dostać kartkę a za przepychanki zawieszenie... Kastrowanie ligi trwa w najlepsze.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

71