O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1946
  • Liczba komentarzy 9768
  • Polecenia 20893

Komentarze

2

@Kidd W Fifie czasem tak jest, że po prostu musisz stracić bramkę i co byś nie robił, twoi piłkarze będą się motać z piłką a rywale napierać.
I tutaj taka sytuacja, piłka miała wpaść do bramki i koniec, nie było innej opcji a chłop nawet jakby złapał piłkę w ręce, to by się zatoczył i wpadł do bramki.

2

@FcPortoFan1999 Mam poważne obawy, że Bayern i ta by to spieprzył

0

@FcPortoFan1999 Musieliby dać walkowera za wbiegnięcie kibiców na boisko a potem Bayern musiałby wygrać 5 meczów a Bayer wszystkie przegrać

8

Nie wiem, może Oriol dostał zapis do umowy, że będzie grał w określonym wymiarze, albo próbują grać na jego wartość handlową.
Ale patrząc po tym co on na boisku robi, to wsadzenie w jego miejsce byle kogo z młodzików nie obniżyłoby jakości gry, a z większą pewnością by podwyższyło.

8

Nie mogę patrzeć na Oriola. Dobrze, że Cadiz nic nie ogarnia, bo gość tak asekurował Roberto, że groźniejszy rywal już by w naszym polu karnym był, zanim ten leszcz by ogarnął, gdzie jest piłka.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

80

Za co? Za to, że się chłopaki wzajemnie poszarpali i rozeszli jak gdyby nigdy nic? Nikt tam nawet nikogo nie uderzył i krzywdy nie zrobił, niech się te pały odwalą bo to się już robi żenujące, że teraz nawet za dyskusje z przeciwnikiem można dostać kartkę a za przepychanki zawieszenie... Kastrowanie ligi trwa w najlepsze.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

71

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?