Następny mecz:  Barcelona  -  Chelsea     ·  Wtorek, 23 lipca 12:30  ·  Towarzyski   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

17 grudnia 2018

Dni w serwisie

184

Liczba komentarzy

250

Ocena komentarzy

+494

Najlepiej oceniane komentarze
  • Tasde

    Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
    Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

  • Tasde

    Mówiłem o tym dawno, dlatego tak potrzebujemy Grizemanna a nie jakichś Gomesów czy Joviców. Potrzebujemy kogoś, kto chce, lubi i umie błyszczeć w świetle reflektorów. Showmana, nawet jeżeli jego charakter nie podobałby się fanom. Taki był Neymar, nawet zdrowy Dembele gdy wykazywał się egoizmem na boisku to nagle strzelał bramki - bo my potrzebujemy kogoś, kto będzie chciał oddać nawet niecelny strzał z trudnego miejsca a nie bandę automatów podających, które nawet w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem wolą podać do Messiego. Takie zachowanie wyeliminowało nas z LM (bo nawet w tym marnym stylu moglibyśmy wygrać bez trudu), takie zachowanie dało nam słabe rezultaty w wielu meczach i teraz dokładnie to samo odebrało nam puchar króla - 80% posiadania i chu* z tym, bo 8 obrońców może kryć Leo, bo doskonale wiedzieli, że NIKT nawet nie spróbuje strzelić (statystyki są bezlitosne - z 26 strzałów Messi oddał ich 12, pozostałe 14 strzałów oddało 7 innych zawodników, nie mówiąc już o samej jakości tych co strzelali, bo cała ta siódemka oddała łącznie 3 celne strzały).

Gorące tematy