O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 803
  • Liczba komentarzy 3136
  • Polecenia 6149

Komentarze

12

@Gomess Dlaczego miałby nie mieć potencjału na pierwszy skład? Sam zauważyłeś, że ma dopiero 21 lat a do tego zamiast grać na swojej pozycji na której się uczył grać to został wrzucony na skrzydło i to najgorsze z możliwych, bo to strona Messiego gdzie obrońca ma dużo cięższą robotę i większe pole do ogarnięcia. A i tak widać progres nawet jak gra na tym boku obrony i to co teraz prezentuje jest lepsze niż to co prezentował dwa miesiące temu. Ja sądzę, że spokojnie może się rozwinąć do stopnia w którym zostanie podstawowym obrońcą.

1

Dziwny ten sędzia. Gwiżdże byle muśnięcie, ale jak nogi koło głów latają to jest ok.

3

Mimo dobrych zawodów dzisiaj, dalej mocno mi się rzuca w oczy to co jest moim zdaniem głównym problemem konstruowania naszych akcji - gramy zbyt bezpiecznie. Brakuje odwagi wykonać trudnego podania, jak nasz piłkarz widzi metrowy korytarz prosto do bramki albo wolnego zawodnika ale w linii pomocy, to zawsze cofnie do pomocy bo może się nie udać wsadzić piłkę między obrońców. Nie szukamy błędów przeciwnika, chcemy mieć za dużą kontrolę nad grą, zero przypadku, wszystko kontrolowane. Nie sprawdzamy bramkarza przypadkowymi strzałami z trudnych pozycji, nie sprawdzamy skupienia obrońców trudnymi podaniami.

16

xD Messi pierwszy faul i żółta gdzie nawet nie dotknął przeciwnika tylko to przeciwnik go kopnął.

0

@ciema Ale przepisów to byś się nauczył co? Od 2 lat nie ma ręki jeżeli w obronie piłka odbije się rykoszetem od zawodnika i go trafi w rękę.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

74

@Tomo1989 A jakby się do Ekstraklasy przeniósł to by miał i ze 150 bramek w 100 meczach, to dopiero byłaby kariera, co nie? Tymczasem był blisko złotej piłki a od przeniesienia do Paryża nawet jej nie powąchał, Ligę Mistrzów na poważniejszym poziomie widział raz i to też głównie z powodu powalonego sezonu COVIDa, no ale bramek nastrzelał więc wszystko ok.

56

VAR przewinął wszystkie taśmy aż do 2018 roku i niestety nie znalazł żadnej sytuacji która anulowałaby gola.

56

Świetnie się czyta kłapaczy z notatnika. Setien słaby, Barca słaba, po tym meczu nie widać, żeby cokolwiek się zmieniło i nie będzie lepiej. Bardzo łatwo przyszło im zapomnieć, że ich łysy Rubik potrzebował 8 miesięcy, żeby jego drużyna przestała przegrywać co drugie spotkanie a teraz i tak mają "świetną grę" dzięki której utracili lidera z początku sezonu a teraz nie potrafią go odzyskać mimo tej słabiutkiej Barcy, która jest w takim kryzysie, że aż musiała pierwszy raz od 20 lat zwolnić trenera.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?