O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 642
  • Liczba komentarzy 2317
  • Polecenia 4393

Komentarze

2

@ObiektywnyKibic121 I to jest powód dla którego gramy gówno. Nie Griezmann ale nasze "DNA" grania małych przestrzeni i 1000 podań. My musimy odejść od tego skansenu, tak już nie pograsz ładnej piłki, dziś styl jest fizyczny, oparty na szybkim ataku a rozwój wytrzymałości doszedł do tego stopnia, że nawet z gównianymi klubikami z dołu tabeli możesz się ganiać przez 90 minut a oni i tak będą mieli siły trzymać autobus i czekać na tą jedna kontrę którą ustawią mecz.
To było widać szczególnie za Setiena, bo Valverde jeszcze cofał się do obrony, żeby wyciągnąć przeciwnika z własnej połowy a Setien jakby mógł to by piłki nigdy nie oddał i kończył jak z Grenadą, 1000 podań, 80% posiadania i 1-0 po jakimś szczęśliwym farfoclu.
A spójrz teraz na Bayern choćby z dziś. Prowadzą 7-0 ale nie przechodzą do klepania piłki z obrońcami byle jej nie stracić a wyciągają przeciwnika z bramki żeby puścić kolejną kontrę - tym prostym mykiem z 3 bramki strzelili od jednego prostopadłego podania z własnej połowy.
Griezmann ma wszystko, żeby osiągnąć u nas sukces, bo jest pracowity, niezmordowany, inteligentny i błyskotliwy czym nadrabia braki szybkości i dryblingu. A umniejszanie mu i mówienie, że on tylko do Simeone się nadaje to szczyt ignorancji, no chyba, że reprezentacja Francji też gra Cholismo.

1

@robsesh Nie no, odpaść w 1/8 z Liverpoolem oddając w dwumeczu łącznie 2 celne strzały na bramkę, zazdroszczę z całego serca.

2

@Konias4318 Nic nie jest stałe, szczególnie w piłce nożnej. Zarząd dalej mają jaki mają, dalej z tą samą polityką transferową. Dalej jest problem wąskiej ławki rezerwowych i braku zastępstw na kluczowe pozycje.
Tak samo jak teraz mówisz o Bayernie mówiono o Liverpoolu, że maszyna na lata i na pewno będzie głównym kandydatem do obrony tytułu LM a pół roku później odpadali bezradni w 1/8 z Atletico w najgorszej formie od lat.

2

@Konias4318 Najgorszy to on nie jest, jakby nie patrzeć daleko mu do Gasparta.
No i po drugie, to nie przesadzajmy, teraz im się układa ale nie trzeba sięgać daleko pamięcią bo wystarczy do sezonu 18/19 czy kilka innych wstecz żeby zobaczyć, że nie było kolorowo. Też borykali się z głupimi ruchami zarządu, też nie mieli kadry, grali dziadkami i kompromitowali się w LM.

1

@PJ777 Laporte o ile wystartuje. Ma doświadczenie w sprzątaniu syfu.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

56

Świetnie się czyta kłapaczy z notatnika. Setien słaby, Barca słaba, po tym meczu nie widać, żeby cokolwiek się zmieniło i nie będzie lepiej. Bardzo łatwo przyszło im zapomnieć, że ich łysy Rubik potrzebował 8 miesięcy, żeby jego drużyna przestała przegrywać co drugie spotkanie a teraz i tak mają "świetną grę" dzięki której utracili lidera z początku sezonu a teraz nie potrafią go odzyskać mimo tej słabiutkiej Barcy, która jest w takim kryzysie, że aż musiała pierwszy raz od 20 lat zwolnić trenera.

41

@kkbarca Dlaczego? Jest nowy, weźmie udział w treningach, będzie się integrował z kolegami.

39

I Messi dobrze zrobił, nie powinno się prać brudów publicznie i Messi tego nie robił i by nie zrobił, gdyby Abidal pierwszy nie poszedł do mediów.
I ma świętą rację, zarząd pudruje wszystkie decyzje, udają nieomylnych i świętych a jak w końcu ktoś z góry zdecydował się powiedzieć coś nieprzychylnego, to zrzucił winę na piłkarzy i to nie wskazując konkretów tylko zrzucając na wszystkich.
A może powinni uderzyć się w pierś i przyznać do słabych transferów? Do złego planowania kadry? Do powolnego rozkładu La Masii? Czy winą piłkarzy jest też ich zła kondycja, bo zarząd w pogoni za dobiciem do miliarda euro zapomniał o sporcie i z drużyny w okresie przygotowawczym zrobił cyrk obwoźny, która zamiast ćwiczyć i trenować to spędziła 2 miesiące w samolotach i na sparingach? A może podyskutujmy, że nie mamy kim grać, bo zarząd jak już kogoś kupił to go oddał na wypożyczenie?
Nie, o tym oczywiście nikt nie powie, zarząd wszystko perfekcyjnie robił, tylko ci wstrętni piłkarze...