O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Siłownia, Kalistenika, Nauka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły F.C Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 2007/2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 2594
  • Liczba komentarzy 2942
  • Polecenia 7978

Komentarze

Gaz

0

@clyde Zależy gdzie dostałaś. Ja bym jednak zalecał konsultacje z lekarzem bo nigdy nic nie wiadomo.

Gaz

7

Tak, tak a po meczu będą te same gadki co od 4 lat z wyciąganiem wniosków i wracaniem silniejszym.

Gaz

1

@stone80 kolego, Frenkie z Messim Ci sie pomylil :D

Gaz

4

@Messibestplayerintheworld Jemu to żadna wypowiedź nie wychodzi na dobre. Enrique wyjaśnia jego słowa o tym, że nie da się grać inaczej niż on to robi bo piłkarze są słabi a Luuk de Jong wyjaśnia na boisku jego słowa o tym, że jest lepszy w dośrodkowaniach niż Neymar xD

Gaz

1

@Rewolucja123 Nie możesz się Frenkiego czepiać. Tak jak @Coutinho007 napisał dzisiaj. Chłopak dostał zadyszki w październiku więc to logiczne, że gra słabiej.

Zobacz wszystkie
Gaz

122

Nie wiem czy już to dziś było ale wrzucam bo mnie rozśmieszyło xD


Gaz

111

@LuisSalvano ale to Ty dzwonisz

Gaz

105

Najlepszy był moment jak Suarez źle podał do Fatiego po jego wejściu i jeszcze mu pokazywał, że ma szybciej dobiegać do piłek xD gościu który nie dobiegł do żadnej piłki na szybkość...

Drugi przykry obrazek to przy kolejnych golach Bayernu Busquets siedzi niewzruszony a młodzi kopią w krzesła i się wkurzają, jak myślicie kto zostawiłby więcej serca na boisku ?

Gaz

101

Blagam Cie Robert, porób Pepego jak 3 lata temu :)

Gaz

91

@BarcaInfo To co się działo w poprzednich sezonach w klubie to kabaret. Dembele spóźniający się na treningi, do tego wypływały informacje o jego niezdrowym stylu życia. Pique, który w wywiadach opowiadał, ze jest bardzo zajęty i śpi po 5h. Umtiti, który na własna rekę leczy się u znachora. Imprezujący Arthur itd. To brzmi komicznie jeśli chodzi o poważny klub piłkarski a u nas to było normą. Dobrze, że te czasy się skończyły.