O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Siłownia, Kalistenika, Nauka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły F.C Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 2007/2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 3304
  • Liczba komentarzy 6727
  • Polecenia 23102

Komentarze

Gaz

5

Pedri jeszcze 1-2 kontuzje w tym sezonie i w następnym już można rozważać jego sprzedaż. On od 2 lat stoi dosłownie w miejscu podczas gdy konkurencja jest wysoka.

Mam nadzieje, że zarząd nie popełni tego błędu co z Fatim, Rakitićem czy Dembele i spienięży go za ogromną sumę jak będzie ostatni dzwonek.

Gaz

1

@Rewolucja123 Zioło które polecają teraz mocno suplementowac. Brałem z firmy Swanson (sprawdzone w porównaniu do KFD czy SFD). Działanie faktycznie czuć, mocno wycisza i uspokaja. Dobra na redukcji i jak ktoś nie może zasnąć, osobiście przestałem brać bo ze snem problemu nie mam i redukcji tez nie robie a czułem sie mocno zamulony w ciągu dnia po niej xD

Gaz

25

Xavi nie rozwija młodych.
U Koemana grałby pierwsze skrzypce.
Taki talent Torre a ma pecha, że trafił na taki trenerski beton.
Szkoda tego Yamala, u Xaviego to on murawy nie powącha.


Gaz

3

Trzeba było go wtedy nadpłacić, przepłacić, przebić. Był tego wart a kasa i tak została dużo większą zmarnowana na trzech muszkieterów tj. Dembele, Coutinho i Griezmann.

Gaz

48

One man army w tamtym sezonie gdzie poprowadził drużynę na 3 mecze od trypletu... Że też go plecy nie bolały o dźwigania tego balastru całego.


Zobacz wszystkie
Gaz

122

Nie wiem czy już to dziś było ale wrzucam bo mnie rozśmieszyło xD


Gaz

111

@LuisSalvano ale to Ty dzwonisz

Gaz

105

Najlepszy był moment jak Suarez źle podał do Fatiego po jego wejściu i jeszcze mu pokazywał, że ma szybciej dobiegać do piłek xD gościu który nie dobiegł do żadnej piłki na szybkość...

Drugi przykry obrazek to przy kolejnych golach Bayernu Busquets siedzi niewzruszony a młodzi kopią w krzesła i się wkurzają, jak myślicie kto zostawiłby więcej serca na boisku ?

Gaz

101

Blagam Cie Robert, porób Pepego jak 3 lata temu :)

Gaz

96

Neymar : ,,Stary dziad, połamaniec nic tylko się leczy w szpitalu i jeździ na 3 miesiące na urodziny siostry'' -> 2361 minut w tym sezonie, 18 goli i 17 asyst.

Dembele: ,,El kapitano, nasz najlepszy skrzydłowy, jedyna taktyka Xaviego, Crack, nie mogę się doczekać aż dostanie piłkę'' -> 1917 minut w sezonie, 8 goli i 5 asyst.

Taki obraz tutaj jest niektórych, zwłaszcza zwolenników tego 2 ,,Cracka'' :D

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?