O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Siłownia, Kalistenika, Nauka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły F.C Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 2007/2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 3109
  • Liczba komentarzy 5575
  • Polecenia 18423

Komentarze

Gaz

1

@DonCarletto Tutaj to on bardziej potrzebował słów wsparcia i tyle, pomóc to mu powinien prawdziwy psycholog ewentualnie psychiatra.

@Jakchcesz Udostępnił przypadkiem profil jednej z jej koleżanek i namierzenie dziewczyny z którą pisał to była kwestia paru kliknięć. Niektórzy to podłapali i już opisują całą jego historię im na priv...

Gaz

16

Trochę szkoda tego naszego księcia Saiyan bo wychodzi na to, że te jego historie to prawda. Tu jest potrzebna solidna terapia u psychologa a nie wyśmiewanie go przez innych. Tyle się mówi o mówieniu o swoich problemach i szukaniu pomocy a jak ktoś to robi to jest wyśmiewany. Ja rozumiem, że on sam czasem postępował głupio i zachowywał się irracjonalnie ale teraz robienie mu na złość i pisanie do tych dziewczyn to skur*****stwo.

Pamiętajcie, że on inaczej może to odczuwać niż wy i dla was coś co może być śmieszne dla niego może być teraz końcem świata ;)

Gaz

1

@Sysia11 Właśnie najgorsze jest to, że on przeżywa dalej jakąś akcje sprzed x lat w gimnazjum a co będzie dopiero teraz bo na 100% już ktoś się kontaktował z ,,kobietą jego życia''... Oby sobie tylko nic nie zrobił.

Gaz

2

@Comfortable_ On już parę meczy miał takich gdzie machnął się w dosłownie ten sam sposób xD

Gaz

5

Oj nie tylko wy Sergi. My kibice też już na niego czekamy.

Zobacz wszystkie
Gaz

122

Nie wiem czy już to dziś było ale wrzucam bo mnie rozśmieszyło xD


Gaz

111

@LuisSalvano ale to Ty dzwonisz

Gaz

105

Najlepszy był moment jak Suarez źle podał do Fatiego po jego wejściu i jeszcze mu pokazywał, że ma szybciej dobiegać do piłek xD gościu który nie dobiegł do żadnej piłki na szybkość...

Drugi przykry obrazek to przy kolejnych golach Bayernu Busquets siedzi niewzruszony a młodzi kopią w krzesła i się wkurzają, jak myślicie kto zostawiłby więcej serca na boisku ?

Gaz

101

Blagam Cie Robert, porób Pepego jak 3 lata temu :)

Gaz

94

@masq Dlatego chce go Xavi, Laporta, Alemany i cała reszta osób wysoko postawionych w biurze, no chyba, że oni wszyscy to jego fani ale to akurat też bardzo prawdopodobne :D

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?