O sobie

  • Zainteresowania Futbol, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2543
  • Liczba komentarzy 2394
  • Polecenia 6237

Komentarze

1

@AxelF przypomina ze Ci piłkarze nie zarabiają tylko w klubie. Reklamują również wiele produktów. Mysle ze u większości z nich pensja nawet nie stanowi głównego zarobku. Dla takiego Messiego jego zarobki w barcy to 1/10 tego co zarabia w ciągu roku. Ci pikarze naprawdę maja pełno pieniędzy i nie zbankrutują przez mniejsza wypłatę za 3 miesiące.

5

@AxelF nie utracisz 3 mln zarabiając 4 rocznie bo chodzi o wypłatę 50-60% z miesięcy kiedy nie grają. Poza tym jeśli inwestują w nieruchomości to zawsze mogą je sprzedać. A jeśli ktoś nie potrafi nawet trochę oszczędzać i kupuje co chwile nowe lambo albo co innego to już jego głupota. Wiadomo ze musza zarobić na rodzine zwłaszcza po skończeniu kariery ale nikt im nie każe być sponsorami wszyskich dziadków wujków cioć i kumpli.

40

Rozumiałbym sytuacje gdyby w ogóle nie chciano im zapłacić. Rozumiem tez ludzi którzy teraz nie pracują i mogą mieć problem z opłata rachunków. Ale oni zupełnie teraz nie wykonują swojej pracy a mimo to nie chce cześć z nich ze zwyczajnej przyzwoitości wesprzeć klubu w tej trudnej chwili. Jest mi po prostu przykro ze doczekaliśmy się drużyny bez mentalności zwycięzców, bez polotu, która przede wszystkim patrzy na to czy na pewno wystarczająco zarabiają. Dużo pracy przed klubem by nie tylko uchronić nas od problemów finansowych ale tez zbudować tu projekt z ludźmi którzy naprawdę cenią sobie ten klub a ich słowa w wywiadach nie są pustym gadaniem.

0

Mając Messiego Griezzmana i Suareza niepotrzebny nam napastnik. My potrzebujemy skrzydłowych

0

@Allbi nie w moim przypadku. Na studiach inżynierskich mam aktualnie już dużo laboratoriów. Tego się nie da odrobić zdalnie.

Zobacz wszystkie

143

Podobno są już znane nowe fakty dotyczące rewolucji. Luis Suarez ma od teraz nie schodzić na lewe lecz na prawe skrzydło. Również rola Messiego się zmieni. Nie będzie on teraz schodził do środka i cofał się do pomocy w celu rozegrania ale aż do obrony. Jednak najwięcej zmian ma być w środku pola. Na wszystkich trzech pozycjach ma zagrać ktoś inny. Dlatego właśnie Busquets zajmie miejsce Vidala, Vidal Rakitica a Rakitic Busquetsa. Podobno Valverde chce zaskoczyć przeciwnika tym ze będą mogli mijać Busiego jak tyczkę nie na 35-45 metrze ale już wcześniej na około 50-60 co ma zupełnie zdezorientować wyprowadzających kontry zawodników. Również rola Coutinho ma się zmienić. Jako ze chłopakowi przeszkadzają gwizdy jego miejsce zajmie w składzie Dembele. Brazylijczyk będzie przesiadywał w trakcie meczu ze słuchawkami na uszach co odbuduje jego pewność siebie według Ernesto. W obronie ma również zostać wprowadzona nowa jakość. Roberto z Semedo będą od teraz dzielić minuty w każdym meczu po polowe żeby każdy zdążył zawalić jedna bramkę. Do podstawy wróci Umtiti wyposażony w laske żeby nie obciążać tak kolana. Francuz liczy ze dzięki temu uniknie operacji i wytrzyma nie do grudnia ale do lutego żeby Barcelona nie rozwazala jego sprzedaży w zimowym okienku.  

132

Kupiliśmy Dembele za 105 Mln na lewe skrzydło by grał z Messim i Suarezem.
Potem kupiliśmy Cou Za 130 Mln którego nie wiem czemu przesunięto tez na lewe skrzydło. Dwóch graczy na jedna pozycje za ponad 200 Mln. Po czym geniusz Valverde dostał Griezzmana Za 120 mln o którego Podobno od 2 lat prosił po to by tez go wystawiać na lewym skrzydle. Wydaliśmy ponad 350 Mln na trzech graczy na jedna pozycje. Żadnej checi postawienia słabo grającego Suareza na ławce, żadnej próby zmiany systemu gry. Gramy z dwoma 33 latkami i ciagle próbujemy zastąpić Neymara innymi graczami zamiast zbudować coś nowego. Tak wielkiej głupoty w futbolu dawno nie widziałem.

127

Valverde to taki typ człowieka co gra w fifie na zawodowcu i po każdej porażce wchodzi w ustawienia by sprawdzić czy mu się na klasę światowa nie przestawiło

95

Tą konferencja Alba wręcz idealnie pokazał jakie problemy trawią ten zespół:
-brak pokory po porażce
-brak skłonności do refleksji( nie wie jak do tego doszło chociaż zagrał koszmarny mecz)
-dawanie do zrozumienia ze stara gwardia nadal trzyma wystarczający poziom i nie ma co jej ruszac bądź podważać
-Ze aktualny trener im podpowiada bo maja pewna pozycje w zespole
-Najważniejsze jest przede wszystkim to ze grają tyle ile chcą, dobro drużyny jest na drugim miejscu

90

Jedyny pozytyw meczu właśnie zniknął

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?