O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 181
  • Liczba komentarzy 574
  • Polecenia 2228

Komentarze

3

Tempo oponiarza z uszkodzonym skrzydłem pokazuje, że każdy w tym bolidzie byłby szybki. Gaz w podłogę i jedziemy do tego nie potrzeba żadnych umiejętności co w sumie sama jazda oponiarza udowadnia skoro nie potrafi wyminąć wolno jadącego bolidu tylko się w niego ładuje. W 2020 roku mercedes specjalnie spierdzielił pit stopy Russelowi żeby nie było że każdy może sobie wsiąść i wygrać wyścig bo wtedy reputacja oponiarza by ucierpiała.

1

@kubix05 gość musi się w grobie przewracać patrząc na to jaki syf teraz produkuje disney i ogólnie co wyprawiają z tą wytwórnią.

19

maFIA


9

@BeziteX bo Hamilton to hipokryta.

19

Ja nie wiem jak niektórym nie wstyd pisać że gramy podobnie jak za Koemana, ja tu widzę chociażby zmiany w obronie, w odbiorze piłki a to już dużo.

Zobacz wszystkie

67

Dlaczego po śmierci o ludziach pisze się tylko dobrze a jak napiszesz prawdę o zmarłym to zostajesz zjechany? Przecież Durczok to był kawał chama, w dodatku uzależniony od narkotyków i alkoholu, przestępca seksualny i drogowy. Przypominam że on wypłacił 400 zł pensji za 3 miesiące pracy swojemu byłemu zmarłemu pracownikowi który chorował na raka. Nie jest mi go za grosz szkoda.

46

Kowal w formie XD


44

@Cochise No widzisz Twoją mamę zabrał ten zasrany wirus a mojego kolegę zabrała szczepionka po której dostał zakrzepicy, 28 lat wysportowany bez żadnych chorób, przyjął szczepionkę pod przymusem bo był w wojsku a 3 dni po niej zmarł.

edit: I ja nie jestem jakimś szurem a po prostu mam obawy o siebie i swój organizm jak zareaguje, moi dziadkowie są już od dawna po obu dawkach i wszystko jest z nimi w porządku.

41

,,Wolne, niezależne media"


40

Żeby się nie okazało że jedyny Portugalczyk jaki będzie na mundialu w Katarze to Sousa XDD