O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 389
  • Liczba komentarzy 1600
  • Polecenia 7588

Komentarze

5

@RomanHoffer Hamilton który obrzydza formułę mieszając ją w politykę, w dodatku to straszny hipokryta i wredny pajacyk który nie potrafi przegrywać.

3

Można powiedzieć że niezły agent z agenta Dembele jak i samego Dembele, myśleli że sobie zarobią a tu cyk najpierw Chelsea zainteresowała się Raphinhą i już miała go brać ale Barca wkroczyła do pozyskania go, teraz Chelsea prowadzi rozmowy z City o wykupie Sterlinga, p$g również chciało go wziąć ale finalnie sobie chłopa odpuścili, rok wcześniej United chciało go kupić ale Pan Dembele wolał zostać bo jak to mówił w wywiadach ,,jest szczęśliwy w Barcelonie" ale wyszło na to że myśleli że sobie zarobią po wygaśnięciu kontraktu i przy podpisie z nimi a tu klops.

4

Dembele.


1

Romano potwierdza.
,,Cristiano Ronaldo powiedział Man United, że chce odejść tego lata, ponieważ chce zobaczyć więcej ambicji. Man Utd wciąż ma nadzieję na zatrzymanie CR7, ale jest świadomy swojej decyzji.

Cristiano nie ma umowy z żadnym innym klubem. Mendes przez kilka tygodni badał różne opcje i będzie kontynuował "


1

Taka ciekawostka Neymar od kiedy przeszedł do P$G nie rozegrał nawet 3000 minut na boisku w sezonie. Jego najlepszy wynik w klubie z Paryża to pierwszy sezon 17/18 gdzie rozegrał 2697 minut, w pozostałych nie przekroczył 2300 minut.

Zobacz wszystkie

111

pięknie zgaszony.


100

a to dobre jest XDD


92

Przypominam że pensje Aubameyanga płaci w całości Arsenal XDDDDDDDDDDDDD

89

ale Moriba na tle Gaviego czy Nico to placek xD

78

hahahaha białym tak rzopy pękły że aż strone wywaliło XDDDDDDDDDDDDDDDD