AS: Neymar chciał, aby Barça została wykluczona z Ligi Mistrzów za niewypłacenie mu premii

Łukasz Lewtak

7 października 2017, 14:30

AS

144 komentarze

Madrycki dziennik AS informuje dziś, że Neymar chciał, aby Barça została wykluczona z Ligi Mistrzów za niewypłacenie mu premii.

Przypomnijmy, że Neymar miał otrzymać w lecie 26 milionów euro premii za przedłużenie umowy z FC Barceloną do 30 czerwca 2021 w październiku ubiegłego roku. Brazylijczyk odszedł jednak do Paris Saint-Germain i w związku z tym Barça uznała, że piłkarzowi nie należy się dodatkowa gratyfikacja, ponieważ nie wypełnił on całego kontraktu.

AS informuje, że po konsultacji ze swoimi prawnikami Neymar złożył doniesienie na Barcelonę do UEFA i domagał się wykluczenia katalońskiego klubu z Ligi Mistrzów za to, że nie została mu wypłacona uzgodniona w umowie premia. Europejska federacja wystosowała oficjalną odpowiedź do prawników piłkarza, lecz w ogóle nie zajęła się tą sprawą.

Warto również dodać, że w poniedziałek w Barcelonie przedstawiciele Barçy spotkali się z reprezentantami Neymara, aby spróbowac zawrzeć ugodę w związku z premią za przedłużenie umowy przez Brazylijczyka. Mundo Deportivo informowało, że nie doszło do porozumienia, dlatego obie strony najprawdopodobniej spotkają się w sądzie. Więcej  o poniedziałkowym spotkaniu pisaliśmy w tym artykule.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam ogromną nadzieję, że ten Judasz już nigdy w życiu nie wygra Ligi Mistrzów ani Złotej Piłki, a Brazylia z nim w składzie znów dostanie od kogoś 1:7 na MŚ. Chcę widzieć jak siedzi na murawie i płacze.

@Pawlak1992: Widzę AS na tej stronie nagle jest TIERem 1.
« Powrót do wszystkich komentarzy