O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Rafael Marquez, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1799

Statystyki

  • Dni w serwisie 2722
  • Liczba komentarzy 8529
  • Polecenia 10250

Komentarze

0

@bleble123 Wiesz zabierz mu te karne i wolne ale daj Messiego za plecami, wydaje mi się że i tak byłby na plusie.

1

@ObiektywnyKibic121 Nic złego nie zrobił? Odchodząc w ostatniej chwili i 8 dni przed ucieczką obiecał że zostaje i będzie zdobywał trofea, chyba sobie żarty stroisz. Zrobił bardzo źle i najgorzej na tym wyszedł klub, wydawanie 200 mln by naprawić jego błąd i uszczęśliwić tego gościa to byłby największy blamaż w historii tego klubu, tym bardziej że piszemy o Brazylijczyku zbliżającym się do trzydziestki.

1

@LuisSalvano A kiedy z Xavim gadałeś że takie obietnice ci składał, zresztą mało wiarygodny po ostatnich okienkach transferowych jesteś.
Gdyby tak naprawdę nie mógł znieść tego Paryża i tak bardzo Barcelonę kochał(po co odchodził) jak piszesz to sam mógłby się wykupić wykorzystując prawo o którym pisałeś setki razy.

0

@sebasek99 Idą ciężkie czasy dla jkm i konfederacji.

4

@Naturopata Dobrze że ty dysponujesz tą tajemną wiedzą której boi się tv i prasa, uważaj na siebie bo wielka moc to wielka odpowiedzialność.

Zobacz wszystkie

164

ju me togeder barcelona, we lajk familia, we win champion lige.

124

Ousmane Dembélé: ..."Na minus masa strat" czyli 14 po czym z ciekawości sprawdzam Luisa który nabił 15 nie wiedzieć czemu redakcja pozostawia to bez komentarza. Co dziwniejsze 15 nabił też Ivan u niego to chyba też normalna sytuacja skoro nikt o tym nie pisze.
Doprawdy dziwne to uwagi gdy skrzydłowego rozliczamy ze strat a milczymy o środkowym pomocniku.

107

Dembele szklany proszę oto Messi:
05/06: 80 dni
06/07:87 dni
07/08:63 dni
Dobrze że go co poniektórzy geniusze nie sprzedali bo szklanka.
Pre-sezon i ktoś indywidualnie nim się zajmujący i będzie dobrze. Akurat w Barcelonie są ludzie którzy wiedzą jak się to robi bo zarówno Messi jak i Iniesta też miali sporo urazów na początku ich przygody z piłką.

93

Julia Cicha za ten tytuł powinna dostać bana.

76

Śmierć Podatki i Rakitić.