O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Rafael Marquez, Puyol, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1799

Statystyki

  • Dni w serwisie 2645
  • Liczba komentarzy 7954
  • Polecenia 9544

Komentarze

0

@FranzMaurer Nie każdy, było sporo osób zwracających uwagę na chimeryczność Brazylijczyka i pewne jego cechy negatywne które uwypukliły się w Barcelonie, mnie ta opcja nie porywała bo tak naprawdę Cou grał świetnie tylko w Anglii o czym niektórzy mogli zapomnieć.Tak na papierze to wyglądało dobrze ale papier a rzeczywistość to dwie różne sprawy, ktoś chyba zapomniał o tym co mówił Jurgen Cou to nie Don Andres, do tego Brazylijczyk nie lubił pracować na innych i jest 10. Chyba każdy kibic Barcy wie że mamy lepszą wersję takiego piłkarza. Dembele ma jeden problem kontuzje. A antek to trudny przypadek ni to napastnik ni skrzydłowy tylko kolejna 10 ale promocyjna cena bo taką była odebrała co niektórym rozum.

0

@sebasek99 Jeśli chodzi o jeszcze większą polaryzację na scenie niż do tej pory to tak może być gorzej, z roku na roku przesuwana jest granica, dobrego smaku i przyzwoitości, jeśli wygra ww jegomość to tak własnie będzie.

0

@Mathew86 Na śląsku wystrzeliło bo w kopalniach podchodzili do wszystkiego z polskim mottem "jakoś to będzie". Ja nie mam zamiaru się licytować ile maseczki dają, uważam że nie jest to aż tak uciążliwe i tyle.

6

Właściwie dla Setiena to każdy zawodnik o jakiego go spytają jest świetny.

0

@tristan87 Uważasz ten nakaz za tak uciążliwy? Dla mnie taki nie jest co więcej jestem jak najbardziej za by go przedłużać jak najdłużej z racji tego co dzieje się na śląsku.

Zobacz wszystkie

164

ju me togeder barcelona, we lajk familia, we win champion lige.

124

Ousmane Dembélé: ..."Na minus masa strat" czyli 14 po czym z ciekawości sprawdzam Luisa który nabił 15 nie wiedzieć czemu redakcja pozostawia to bez komentarza. Co dziwniejsze 15 nabił też Ivan u niego to chyba też normalna sytuacja skoro nikt o tym nie pisze.
Doprawdy dziwne to uwagi gdy skrzydłowego rozliczamy ze strat a milczymy o środkowym pomocniku.

107

Dembele szklany proszę oto Messi:
05/06: 80 dni
06/07:87 dni
07/08:63 dni
Dobrze że go co poniektórzy geniusze nie sprzedali bo szklanka.
Pre-sezon i ktoś indywidualnie nim się zajmujący i będzie dobrze. Akurat w Barcelonie są ludzie którzy wiedzą jak się to robi bo zarówno Messi jak i Iniesta też miali sporo urazów na początku ich przygody z piłką.

93

Julia Cicha za ten tytuł powinna dostać bana.

76

Śmierć Podatki i Rakitić.