O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Sport, Gotowanie, Uwodzenie, Komputer, Siłownia
  • Ulubiony zawodnik Raul, Figo, R. Quaresma, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 3670
  • Liczba komentarzy 559
  • Polecenia 310

Komentarze

0

@Janas11224 Nie rozumiem obecnie działań Barcy. Zamiast go opchnąć teraz albo dać na wypożyczenie, opłacić mu 50% pensji i się pożegnać to przedłużyli z nim kontrakt. Teraz opłacą mu 50% pensji i jeśli nie wypali, nie bedzie zbytnio chętnych na jego kupno to znów zostaniemy z jego pensją tak jak z Umtitimczy S. Roberto... przecież te księgowe wyliczanki to kryminał klubu. Jeszcze może z BQ przedłużmy o 2 lata, by płacić mu kolejne 2 lata więcej, ale rozłozyć pensje w czasie..

1

@skarfacze Moim zdaniem jako kibic FC Barcelony to ostatnie lata to nasz klub jest klubem memem i nawet te 2 wpadki czy nawet 3 (Dembel, Raphinia, Kounde) nie sprawią, że Chelsea nagle będzie jakimś wielkim memem. Poza tym czas pokaże czy kupno tylu zawodników przy jednoczesnym braku sprzedaży zbędnego balastu nie przyniosło efektu odwrotnego od zamierzonego. Trochę pokory .
Jeśli Chelsea chce De Jonga to jestem na Tak, bo nam i sobie pomogą. Już im wtopa z Lukaku czy T. Wernerem wystarczy chyba. Tylko coś mi się wydaje, że ten news jest "zbyt dobry, zbyt korzystny" dla nas (transfer,opłacanie pensji), by mógł być prawdziwy. Pismaki teraz mają używkę, więc trzeba weryfikować informacje i nie cieszyć się na hurra burra.

0

@fmX Zgadza się. Natomiast skoro wiesz o tym, co miał na myśli Kibic3000 to tym bardzie hazo428 powinien wiedzieć. Głupi by się domyślił, że chodzi o sprzedaż do Chelsea/United De Jonga i kupno z City B.Silvy, a nie bezpośrednią wymianę z City De Jong-B. Silva.
Zatem Hazo nie zrozumiał, plus potem przyznał rację Kibicowi . Ach internet taki ciężki :D

0

@Peciak Może Kounde chce być godnym zastępcą Lengleta :D ?

0

@Donio Taki argument rozumiem i szanuje. Natomiast ostatnio za dużo jadu się na De Jonga wyelwa. Naprawdę wszyscy chcą z niego zrobić kozła ofiarnego. Ja wiem, że da się na nim zarobić, a klub tego potrzebuje i sam wolałbym by De jong odszedł i ew Silva wpadł do nas, ale na siłe nie ma co. Już i tak popsuliśmy relacje z kilkoma klubami, przez wyciąganie piłkarzy w sposób "chamski" (wymuszanie transferów itd) .
Ogólnie z tego co patrze to De jong nie będzie miał takich podan jak niegdyś Xavi, Iniesta, Modric czy Pirlo. Nie ta skala talentu. Liczę w tym aspekcie na Pedriego bardziej. Póki co gwiazdy Ajaxu jak niegdyś gwiazdy Monaco nie zrobiły oszałamiających karier (De Jong, De Ligt, Van de Beek, Ziyech).

Zobacz wszystkie

37

@krawczykPSG A chciałbyś być z ową dupeczką i seba, która ma przewagę w postaci sylwetki czy samej "przystojności" CI ją wyrwie/puknie ? Znam ludzi co i mężatki ruchali, ale no uważam, że facet to jednak musi mieć jakieś zasady moralne.

25

Jak na moje chodzi o najwyższą przewagę FC Barcelony nad Realem.

22

@Mixtape To niech wprowadza, ze tacy jak ty beda pracować w niedziele na kasie w sklepach, a moi znajomi ,najbliżsi i moja kobieta ten dzień beda mogli spędzić z rodziną, bo sorry ale wolne w tyg w dorosłym życiu jak każdy pracuje na 3 zmiany czy ogolnie od pon do pt i ma wolny weekend to takie wolne to chyba tylko by urzędową sprawe załatwić. A wielu wielu pracodawców wykorzystywało luki prawne, by nie płacić setek za niedziele.
6dni na zakupy w zupełności wystarczy, a jak komus malo pieniędzy to może robic na 2 etaty.

21

@HERORICH2 Pozytywne wariaty, takich się lubi i szanuje :D

12

@Eto'o9 R10 Twoja najbliższa osoba była w 100% zdrowa ? Nie miała innych chorób (cukrzyca utajniona, nadciśnienie, problemy z sercem, bóle głowy) ?
Miała kłopoty z oddychaniem najpierw czy dopiero później(większe) po podłączeniu do respiratora ?
Nie twierdzę, że wirusa nie ma i większość tak uważa zapewne, ale o jego śmiertelności zbyt przekłamują. To nie jest morderczy wirus, który każego zabije. Najgorzej mają starzy ludzie, niestety. Ludzie nie padają na ulicach. Powiem Ci, że u mnie w mieście w ciągnu kilku dni zmarło kilkanaście osób i nie na COVID, a przez BRAK UDZIELENIA POMOCY przez SŁUŻBY MEDYCZNE, bo karetka musiała jechać 1godzinę do pacjenta, z innej mniejszej miejscowości, bo nie mieli wolnej karetki bo COVIDOWE czy kobieta w 8msc ciąży, z gorączką odesłana do szpitala zakażnego i odesłała bez kontroli, gdzie w domu poroniła. To brak dostępu do lekarzy, leczenia innych przewlekłych chorób to PANDEMIA.