Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hosh no wlansie jestem troche leniwy i zamiast stalych oznaczen wprowadzam quasi losowe nominacje, ale ten system nie jest doskonaly.
DM oczywiscie klasyk, teledysk tez fajny.
Zapomnialem dodac, ze @tadzik447 zaproponowal podkategorie, czyli polski utwor na dana litere.
2
"A" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
"B" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941625#comment-9941625
"C" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9951033#comment-9951033
"D" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9961033#comment-9961033
3
@sawyer00 @AlicjaFCB @jacobFCB @Chakalaka @Yosemite @ZielonySzparag @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @IronSanHybrid @Nano22
10
Jeden utwor na litere "E", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.
Mile widziane opis dlaczego oraz koniecznie nominacje.
Ode mnie "Eggshell" Future Sound of London.
Bo to kawal zajeistej elekroniki i ich najlepszy album pt. Formy Zycia.
Nominacje:
@El dominatore @Shapiro @nwchades @semafor @Comentateiro @AV0CAD0 oca
@masq @Gall @Arkon @wlodek54
5
Harrison Ford zartuje z Lowcy Androidow.
„Wstęp jest zbyt pocięty. Dlaczego narracja spoza kadru jest tak beznadziejna? Brzmi jakby był naćpany. Czy oni wszyscy są naćpani? Scena Deckarda przy fortepianie jest rozwlekła. Dialog w retrospekcji jest niejasny. (...) Ten film robi się coraz gorszy z każdym seansem!” Podkreślając rolę montażystów w procesie post-produkcji filmu, Ford wymienił te i inne uwagi, które realizatorzy słynnego science fiction otrzymywali od czuwającego nad produkcją studia w toku post-produkcji.
Konflikty na tle ostatecznego kształtu widowiska popularnie przyczyniły się do powstania kilku wersji filmu, w tym najbliższej wizji Ridleya Scotta wersji „Final Cut”. Najgorzej „Łowca androidów” wypadł w wariancie, który powędrował do kin. Ford i Scott nigdy nie kryli swojego rozczarowania pierwotnym kształtem filmu, przez lata wskazując, że poważna ingerencja studia pogrzebała krytyczny i komercyjny sukces Blade Runnera.
0
@lucas/catalan chyba jednak nie zmieniam awataru, ale Ty mozesz na Wloszke.
2
@lucas/catalan Ty lubisz Ose, to pewnie Osa, ale nie Sullivan.
@Yosemite
5
@Yosemite Legendarna lewa noga Diego, nie tylko wiazal nia krawaty.
27
"Władza jest niebezpieczna. Korumpuje najlepszych i przyciąga najgorszych. Władza jest dana tym, którzy są gotowi uniżyć się aby ją podnieść."
—Ragnar Lodbrok
3
@LeoMessi1994 jeden z najlpeszy akotrow, ulubiona rola: Ivan.
1
@Chakalaka kiedy gra Williams oraz Robertson? Chyba im teraz naj. kibicuje.
5
Henry i Shearer znajda sie w Hall of Fame Premier League.
https://pbs.twimg.com/media/Ez4Vou2XIAIWs2o?format=jpg&name=medium
2
Dwoch gigantow.
Dwaj mężczyźni wygrywają pieniądze w totolotka. Całą fortunę przeznaczają na różne przyjemności, które nie dają im oczekiwanego szczęścia. Popis słynnego aktorskiego duetu Maklakiewicz i Himilsbach: Wniebowzięci (1973) - PN 21:10 TVP Polonia
1
@Chakalaka dobra jest ta okladka.
0
@karci0 nie bylo.
0
@kamilo0066 ja widzialem Tuz po Weselu. Ty pewnie tez?
1
Nie widzialem, ale znam inny jej film i jest intensywny. Ktos ogladal?
Susanne Bier o dobru i złu. Podczas interwencji w domu narkomanów policjant wykrada niemowlę, by podłożyć zamiast swojego zmarłego dziecka i ratować żonę z depresji: Druga szansa / En Chance Til (2014) - NDZ 23:30 TVP 2
11
@Comentateiro bylem pewien, ze wpadnie.
1
@Rastafarnianin albo ktos inny, masz/macie moze gdzies tego mema z opisami roznych stylow malarskich min. Klimt, Rubens, Beksinski, Caravaggio, Eyck itd. bardzo zabawne to bylo.
obrazy Beksinskiego byly opisane mniej wiecje tak - oto poniedzialek rano Twoimi oczami.
1
@Chakalaka raczej pozamiatane.
0
@tadzik447 ja sie nie obraze, jesli ktos doda jeden polski, jeden zagraniczny.
0
@KapiFCB Zapytaj synu.
0
@tadzik447 mozna spokojnie dodawac.
0
Ogladal ktos moze serial z "Ragnarem Lothbrokiem" p.t. "Wychowane przez Wilki"?
2
@Kgorecki2500 ktos kiedys tu ostro zaspojlerowal Wikingow. Dzwinie sie to ogladalo przez te informacje. W koncu dojechalem do tego momentu.
@sonek . @BarceloDomo polecal tu wczoraj Ostre Przedmioty, ale to Habeo.
0
@Nocturno faktycznie takie koktajlowe ze skorka moga dac rade.
0
@Ojciec5tkidzieci ktora postac najlepsza?
0
@msmsms boczus.
@Nocturno z pomidorem nie denerwuje, bo jakos ten pomidor zawsza dziwnie ja moczy, czy masz jakis trick?
0
W ktorej dyscyplinie sportowej jest najmniejsza przepasc miedzy ambitnym amatorem a zawodowcem?
1
@Encore ale czuje, zebys seta ugral w tie-breaku.