O sobie

  • Zainteresowania raczej nie
  • Ulubiony zawodnik nie
  • Ulubione zespoły nie
  • Barcelonie kibicuję od wtorku

Statystyki

  • Dni w serwisie 1087
  • Liczba komentarzy 421
  • Polecenia 4726

Komentarze

5

@Hopner15 Jak tak się naukowych faktów trzymamy, to raz jeszcze przypomnę, że LGBT to normalni ludzie, którzy z taką orientacją się rodzili. Żadne choroby, zboczenia czy co tam sobie uważasz;)

4

@Hopner15 "lesby albo inni tam onaniści czy inne zboczenia". Skończyłeś chociaż gimnazjum? Czy opuszczałeś lekcje biologii i WDŻ? jeśli określenia, które podałeś to dla ciebie synonimy, to nie wiem na ile można sensownie dyskutować. Przypomnę, że z orientacją się rodzi:)

15

@Hopner15 To żart? Dziwisz się czemu nie może być stref wolnych od LGBT? stref wolnych od konkretnych ludzi? Przeciez to jest obrzydliwe, kiedyś tak robiono z Żydami i czarnoskórymi. Serio trzeba tłumaczyć w tych czasach, że to złe?

5

@masq Niby śmieszne, ale sporo osób (pewnie więcej pań) lubi sobie pooglądać np. zwykłe romansidła, ot tak sobie. Więc tak myślę, że może osoby z LGBT wolałyby oglądać np. tego typu produkcje w bliższej im rzeczywistości. Tych filmów wciąż jest mniej, więc może i przydatna opcja dla nich, bo ja nie korzystam, ale wierzę, ze komus sie przydaje:D Zawsze miło mieć takie odniesienia na ekranie. Tak sobie myślę. Miłej nocy:)

0

@BarcaInfo Do Barcy tego Iniestę!

Zobacz wszystkie

286

Witam!Przedstawiam Wam "oficjalny" ZWIASTUN FILMOWY "La Rambla"

https://www.youtube.com/watch?v=kpCfDc4bxVQ

U góry macie link. Zapraszam do zostawiania opinii!

191

Pozdrawiam serdecznie!!
https://imgur.com/a/4dUrdTs

190

Znowu kupon nie wszedł?

140

Długo zajmujesz się grafiką komputerową? :D

135

Minuta do końca okienka, a tu nagle rozświetla się Camp Nou, otwierają się wszystkie bramy dla kibiców, wyją alarmy. Z La Rambli na Camp Nou na czterech zdrowych rumakach przejeżdża trzech jeźdźców apokalipsy- Bartomeu, Robert i Segura. Nagle reflektory padają na niebo, gdzie z odrzutowca na spadochronach zlatują Coutinho, Verratti oraz Neymar który w sumie to tylko żartował z tym PSG. Z tunelu wychodzi Bartomeu trzymając się za ramię z Messim, który podpisuje kontrakt na 5 lat, po czym wysyła do gułagu Turana i Gomesa, przy wiwatującym tłumie zebranym na Camp Nou.

A na koniec i tak Balagué wszystko dementuje.