O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Młode talenty europejskiego futbolu.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Poparzeni Kawą Trzy, Tottenham
  • Barcelonie kibicuję od 2005/2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3302
  • Liczba komentarzy 5371
  • Polecenia 12865

Komentarze

0

@Chakalaka Też właśnie gram Lechem. W pierwszym sezonie zostawiłem Rogne i Satke. Po sezonie ściągnąłem Czerwińskiego z Piasta i Kamińskiego z Stuttgartu. Jak na finanse Lecha uważam dobre zakupy.

0

@Hushovt 2023 raczej nie. Trzeba zacząć od zabrania im większości w sejmie. Potem można myśleć o zmianie rządu.

13

Norris 5. Co to jest za chłopak.

0

Procesja się zrobiła w Austrii. Można się było spodziewać po drugim wyścigu w tym samym miejscu

2

Mamy Brazylię sprzed roku. Pojedynek czerwonych kończy się podwójnym wypadnięciem z wyścigu. Tam potrzeba wymyślić Ferrari na nowo.

Zobacz wszystkie

131

No sorry, ale nie obracam się w towarzystwie, które wytknie mi, że mam zegarek za 150, a nie za 400. Chodzi tylko o to, żeby znać godzinę, a nie o to, żeby komuś imponować czy podnieść sobie status społeczny.

120

Wcale się nie dziwię Puigowi, że zastanawia się nad odejściem z Barcelony. W naszym klubie wszystko za długo trwa. Ten chłopak ma 19 lat i jest 3 stopnie od pierwszej drużyny ! W jego wieku Rashford, Mbappe, Martial i wielu więcej dostawało już porządne szanse w bardzo silnych drużynach. Takie obchodzenie się jak z jajkiem może nie podobać się wielu chłopakom z La Masii. Gdy Puig widzi, że jego rówieśnik jedzie na mundial a on gra sobie z amatorami, którzy biegają sobie po boisku po szkole w jakimś juvenilu to co może sobie pomyśleć ? Pomyśli sobie, że może warto odejść gdzieś , gdzie zostanie rzucony na głęboką wodę i dostanie szanse na pokazanie się światu. Czasy się zmienił. 23 latek to już nie jest młody talent tylko w pełni ukształtowany piłkarz. A 18 latek to już nie jest młodzik tylko opcja rezerwowa dla trenera pierwszej drużyny.

95

Eredivise przekłada kolejkę swojej ligi, by Ajax miał cały tydzień na przygotowania do meczu z Totkami. Miły gest. Ajax reprezentuje Holandię w Europejskiej piłce i każdy to tam docenia.

W naszym kraju wszyscy srają na Legię i życzą jej odpadnięcia w pierwszej rundzie kwalifikacji. Taka różnica.

93

Spokojnie , za 3-4 lata nabiorą szacunku do niego i do jego gry . Teraz mówią "k**** ten gówniarz mnie ograł " , a wkrótce będą mówić "cholera , ten geniusz znowu mnie ograł " .

84

Przykład Kante pokazuje tylko jak zepsuci są dzisiejsi celebryci. Koleś zachowuje się jak normalny człowiek, a świat piłki robi z niego Boga skromności i pokory.