O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Poparzeni Kawą Trzy,
  • Barcelonie kibicuję od 2005/2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3686
  • Liczba komentarzy 7556
  • Polecenia 19147

Komentarze

0

@kaamil1910 To wiadomo nie od dziś. Natomiast bardzo często Ci lepsi z automatu awansują i trafiają do Lipska i tam wypływają na szerokie wody, a drużyna z Niemiec otrzymuje łatkę kuźni talentów.

13Zatańczył jak pijany wujek Stefan na weselu.

0

@michal26 o 3:30 pływak powalczy o medal. A tak to same kwalifikacje i półfinały z tego co wiem.

0

@NaFazieHitman Mina Roberto mówi " Co ten rudzielec znowu nam wymyślił ? "

2

@szkutnik91 I to jest chyba najlepszy dowód dla osób, które uważają, że zawodnik z wolnego transferu jest za darmo.

Zobacz wszystkie

131

No sorry, ale nie obracam się w towarzystwie, które wytknie mi, że mam zegarek za 150, a nie za 400. Chodzi tylko o to, żeby znać godzinę, a nie o to, żeby komuś imponować czy podnieść sobie status społeczny.

120

Wcale się nie dziwię Puigowi, że zastanawia się nad odejściem z Barcelony. W naszym klubie wszystko za długo trwa. Ten chłopak ma 19 lat i jest 3 stopnie od pierwszej drużyny ! W jego wieku Rashford, Mbappe, Martial i wielu więcej dostawało już porządne szanse w bardzo silnych drużynach. Takie obchodzenie się jak z jajkiem może nie podobać się wielu chłopakom z La Masii. Gdy Puig widzi, że jego rówieśnik jedzie na mundial a on gra sobie z amatorami, którzy biegają sobie po boisku po szkole w jakimś juvenilu to co może sobie pomyśleć ? Pomyśli sobie, że może warto odejść gdzieś , gdzie zostanie rzucony na głęboką wodę i dostanie szanse na pokazanie się światu. Czasy się zmienił. 23 latek to już nie jest młody talent tylko w pełni ukształtowany piłkarz. A 18 latek to już nie jest młodzik tylko opcja rezerwowa dla trenera pierwszej drużyny.

104

@Janiama To po co płacić składkę zdrowotną. Jak mnie z niej zwolnią to proszę bardzo. Luxmed już czeka na moje pieniądze.

95

Eredivise przekłada kolejkę swojej ligi, by Ajax miał cały tydzień na przygotowania do meczu z Totkami. Miły gest. Ajax reprezentuje Holandię w Europejskiej piłce i każdy to tam docenia.

W naszym kraju wszyscy srają na Legię i życzą jej odpadnięcia w pierwszej rundzie kwalifikacji. Taka różnica.

94

@Pawlak1992 Z jego zasięgami i oznaczeniem Świątek więcej osób z zagranicy będzie wiedzieć o co chodzi, co tylko może Idze pomóc. Tak działają sociale.