Następny mecz:  Barcelona  -  Granada     ·  Dziś o 21:00  ·  20. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Sport

Ulubiony zawodnik:

Ronaldinho, Młode talenty europejskiego futbolu.

Ulubione zespoły:

FC Barcelona, Poparzeni Kawą Trzy, Tottenham

Barcelonie kibicuję od:

2005/2006

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

28 czerwca 2011

Dni w serwisie

3127

Liczba komentarzy

4723

Ocena komentarzy

+11494

Najlepiej oceniane komentarze
  • KapiFCB
    Polecają 131

    @FC1899Barca: No sorry, ale nie obracam się w towarzystwie, które wytknie mi, że mam zegarek za 150, a nie za 400. Chodzi tylko o to, żeby znać godzinę, a nie o to, żeby komuś imponować czy podnieść sobie status społeczny.

  • KapiFCB
    Polecają 120

    Wcale się nie dziwię Puigowi, że zastanawia się nad odejściem z Barcelony. W naszym klubie wszystko za długo trwa. Ten chłopak ma 19 lat i jest 3 stopnie od pierwszej drużyny ! W jego wieku Rashford, Mbappe, Martial i wielu więcej dostawało już porządne szanse w bardzo silnych drużynach. Takie obchodzenie się jak z jajkiem może nie podobać się wielu chłopakom z La Masii. Gdy Puig widzi, że jego rówieśnik jedzie na mundial a on gra sobie z amatorami, którzy biegają sobie po boisku po szkole w jakimś juvenilu to co może sobie pomyśleć ? Pomyśli sobie, że może warto odejść gdzieś , gdzie zostanie rzucony na głęboką wodę i dostanie szanse na pokazanie się światu. Czasy się zmienił. 23 latek to już nie jest młody talent tylko w pełni ukształtowany piłkarz. A 18 latek to już nie jest młodzik tylko opcja rezerwowa dla trenera pierwszej drużyny.

Ostatnie wystawione oceny

1. kolejka La Liga Niedziela, 24 sierpnia 21:00 Transmisja: Canal + Family

Gorące tematy