O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1229
  • Liczba komentarzy 1037
  • Polecenia 2657

Komentarze

0

@Donnie_Darko to nie jest do końca ten sam typ zawodnika. Lewandowski jednak jest lepszy technicznie i czesciej bierze udział w akcjach drużyny. Statystyki z fbref pokazują że Lewy w prime w Bayernie (19/20 - 21/22) wykonywał srednio więcej podań, dryblingów, akcji prowadzących do strzału na mecz niż Haaland w City.

Nie umniejszając Haalandowi, bo strzelać na pustaka tez trzeba umieć. A Haaland jest takim potworem fizycznym że potrafi dojść w ułamku sekundy do dobrej okazji, wygrywa każde pojedynki fizyczne z obrońcami co tez stwarza czas i miejsce dla kolegów. Wg mnie pod względem fizycznym Haaland przewyższa nawet takich tuzów jak Lukaku czy Ibra (może Zlatan był lepszy pod względem akrobatycznym, ale Haaland jest szybszy i łatwiej odpycha obrońców). Ma tez mental killera potrzebny dla skutecznego napastnika.

0

@Kuba_1 po prostu są ciency w obronie, na dodatek grają w 10. Na co dzień w innych rozgrywkach wyglada to dość podobnie.

6

@PatrychoO podają Marca jako źródło, a sam dziennikarz z Marki zdementował.


2

@mekston Pele ma 4 w 1970, w 1966 Brazylia nie wyszła z grupy, w 1962 był kontuzjowany w fazie pucharowej, w 1958 miał 1 asystę w meczu z ZSRR w fazie grupowej.

14

Gole i asysty w fazie pucharowej Mundiali [Trachta10]:

Lionel Messi: 5 goli, 6 asyst
Diego Maradona: 4 gole, 2 asysty
Pelé: 7 goli, 4 asysty
Ronaldo Nazario: 8 goli, 2 asysty
Kylian Mbappé: 8 goli, 1 asysta
Neymar: 3 gole, 2 asysty
Cristiano Ronaldo: 0 goli, 0 asyst

Zobacz wszystkie

65

Niewiarygodne ze Griezmann jest hejtowany za to ze strzelił gola z karnego. Cała La Rambla.

61

@BarcaInfo „coś dla osób, które lubią kreować jakieś teorie spiskowe i pisać bzdury, szczególnie lewa strona barykady”

XD nawet w komentarzu pożegnalnym trzeba takich kiepskich docinek?

59

Messi jak to Messi, ale Busquets dziś zagrał jak profesor.

47

W studiu Sky zapytano Rooneya o to, czy Ronaldo spełnił oczekiwania po jego transferze do United. Rooney odpowiedział że nie, na co Ronaldo napisał na Instagramie komentarz zarzucający mu zazdrość.

Odpowiedź Rooneya: „pewnie nie ma piłkarza, który nie zazdrości Ronaldo. Ta jego kariera, trofea, kasa, sześciopak, ciało... Myślę, że każdy piłkarz mu zazdrości, nie licząc Messiego”.


42

Griezmann był architektem wielu comebacków w drodze do finału, a w samym finale otworzył. W zdobyciu pucharu był kluczowy.