O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1017
  • Liczba komentarzy 953
  • Polecenia 2408

Komentarze

2

@Vebrol taniec na rurze to akurat trudny i fizyczny sport.

0

@Zoker ja bym raczej powiedział top 15, top 10 to trochę wysoko. Na 100% nie top 5.

@Encore Maradona pod względem długości miał dość podobna karierę do Zidana, albo i troszkę lepsza. Zidane później skończył, ale Maradona wcześniej zaczął bo Diego już jako nastolatek był postrzegany jako jeden z najlepszych na świecie. A pod względem umiejętności, Maradona zdecydowanie wygrywa.

1

@Arkon to by mogło działać przeciwko słabszym zespołom, albo w przypadku gonienia wyniku, ale na dłuższą metę to takie ustawienie wydaje się być mało zbalansowane. Liverpool odnosił sukcesy właśnie bez kreatywnej pomocy, polegając na pressingu i mocno napierajacych bocznych obrońcach, Alexander-Arnold ma liczby godne playmakera światowej klasy. Poza tym Thiago wrócił formy, a on jest świetny w regulowaniu tempa gry.

1

@Arkon może grać na lewym skrzydle, 10 lub jako podwieszony. Widziałbym go w Liverpoolu głównie jako fałszywa 9 pośrodku Diaza i Salaha, lub lewoskrzydłowy.

1

@Arkon 1. Benzema 2. Lewandowski 3. Nkunku

Zobacz wszystkie

65

Niewiarygodne ze Griezmann jest hejtowany za to ze strzelił gola z karnego. Cała La Rambla.

61

@BarcaInfo „coś dla osób, które lubią kreować jakieś teorie spiskowe i pisać bzdury, szczególnie lewa strona barykady”

XD nawet w komentarzu pożegnalnym trzeba takich kiepskich docinek?

59

Messi jak to Messi, ale Busquets dziś zagrał jak profesor.

47

W studiu Sky zapytano Rooneya o to, czy Ronaldo spełnił oczekiwania po jego transferze do United. Rooney odpowiedział że nie, na co Ronaldo napisał na Instagramie komentarz zarzucający mu zazdrość.

Odpowiedź Rooneya: „pewnie nie ma piłkarza, który nie zazdrości Ronaldo. Ta jego kariera, trofea, kasa, sześciopak, ciało... Myślę, że każdy piłkarz mu zazdrości, nie licząc Messiego”.


42

Griezmann był architektem wielu comebacków w drodze do finału, a w samym finale otworzył. W zdobyciu pucharu był kluczowy.