O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 369
  • Liczba komentarzy 270
  • Polecenia 627

Komentarze

7

@NaFazieHitman na jedzenie mięsa jest o wiele większe zapotrzebowanie w społeczeństwie. Wyobraź sobie, ustawę bezwzględnie zakazująca zwierzęcego futra, a potem ustawę bezwzglednie zakazującego jedzenia mięsa. Gdzie byłby większy sprzeciw i co łatwiej byłoby wprowadzić? No właśnie. Nie chodzi o to, ze norki są lepsze niż świnie i kurczaki, ale nie damy rady uchronić wszystkich zwierząt od cierpienia (przynajmniej nie teraz, może w dalekiej przyszłości), ale przynajmniej możemy małymi krokami dążyć do jego ograniczania. Takie myślenie typu „możemy hodować wszystkie zwierzęta dla wszystkich celów lub żadne” jest według mnie zero-jedynkowe.

2

@Kusco15 widzę, ze redpill/blackpill wjechał zbyt mocno. Może i ludzie to istoty biologiczne, ale różnimy się od innych gatunków zbyt mocno, żeby tłumaczyć sobie funkcjonowanie związku zaledwie zwykłym determinizmem biologicznym. Podałeś anegdotkę ze swoim kumplem, w odpowiedzi można przywołać tysiąc innych anegdotek gdzie szczera rozmowa i bycie otwartym w kwestii swoich uczuć jest podstawa dobrze funkcjonującego związku.

0

@DaPi
1. FC Barcelona - Lionel Messi
2. Real Madryt - Alfredo Di Stefano
3. Manchester United - Bobby Charlton
4. Chelsea - John Terry
5. Atletico - Diego Godin
6. ManCity - Sergio Agüero
7. Milan - Paolo Maldini
8. Inter - Giuseppe Meazza
9. Arsenal - Thierry Henry
10. Liverpool - Kenny Dalglish
11. PSG - Thiago Silva
12. Juve - Alessandro del Piero
13. Bayern - Franz Beckenbauer
14. Borussia Dortmund - Michael Zorc

34

Greenwood i Foden wyrzuceni ze zgrupowania Anglii za złamanie zasad kwarantanny i zaproszenie panienek do hotelu.

1

@HansLanda dlaczego? Bo nagrali Nothing Else Matters?

Zobacz wszystkie

40


Obczajcie napis na fladze

35

Włączyłem sobie powtórkę wczorajszego meczu od momentu, gdy de Jong wyleciał z boiska. Pomimo tego, że gramy w osłabieniu, to kiedy Espanyol przechodzi do ataku, Messi i Suarez spokojnie sobie spacerują. Spacerowali sobie również tuż przed bramką Wu Lei’a, Espanyol przycisnął i wykorzystał przewagę liczebną.
Dla porównania, włączyłem sobie powtórki meczów City z Atalantą i Wolverhampton, też w momentach gdy grali jedynie w 10. U nich wszyscy zasuwają, bez wyjątku - Aguero, Mahrez, Sterling wracają do defensywy i harują w pocie czoła.
Jak dla mnie to jest po prostu skandaliczna postawa. Skoro Messi i Suarez nie ruszą tyłków, to Valverde mógłby ściągnąć któregoś z nich. Ale nie, oni są nie do ruszenia i zejść musi Griezmann, który chociażby wrócił się do defensywy w takim trudnym momencie.
To jest poważny problem dotykający naszej drużyny. Guardiola, czy Klopp u siebie nigdy na coś takiego by nie pozwolili.

34

Greenwood i Foden wyrzuceni ze zgrupowania Anglii za złamanie zasad kwarantanny i zaproszenie panienek do hotelu.

30

Inter, błagam, wygrajcie Serie A

26

Chciałem, żeby Liverpool w końcu kiedyś przegrał, wiec wziąłem sprawy w swoje ręce - postawiłem na nich kupon. Na razie działa