5

Pokonanie Rafy na kortach ziemnych to jedna z najtrudniejszych zadan sportowych w ogole.

10

0

@mekston wlasnie wlaczylem.

0

@LeoMessi1994 chyba Murzynka.

2

Ej @lucas/catalan - wlasnie sprzatam karty w przegladarce. To chyba od Ciebie?
https://ibb.co/FzTb7vv

0

Ciekawe jak historia zapamieta SR. Solidny?

0

@Nazio87 Team byleby ciekawe spotkanie.

0

@fart @messiandiniesta @Masti_Real_Madryt
Filipe Luís cos mi sie kojarzy oraz Aduriz.

0

@eckov @GeraltzKatalonii Chyba jakos zle sformulowalem pyt. Czodzi mi po prostu o liste najgrozniejszych wejsc w Messiego.

0

Nawiazujac do faulu na Messim. Wedlug Was najgorsze/najgrozniejsze/najbardziej brutalne wejscia w Leo w historii?

1

@PatrychoO @tristan87 kilka polskich kawalkow sie znalazlo.

1

@Coutinho007 Metalikow z dobrej plytki wrzuciles.
@ZielonySzparag nie znam niestety
@elmayakos Bobby to w ogole jest gigant.

2

@Yosemite Pantic 4. Niezle.

7

0

@elmayakos albo Benzema z demobilu.

1

@Yosemite dobrze wszystko sie zapowiada.

1

@msmsms przed meczem przygotowal.

1

@don'T.R.I.P.e szwajcarska Superliga?

2

@don'T.R.I.P.e moze Galaktyczni.

0

@msmsms Sympatyczny gracz, dla mnie moze wygrac, ale stawka jest mocna.

1

@msmsms a jak taki burak zamiast przeczytac najpierw, czy ktos juz o tym nie napisal, to postuje. ;)

1

@BarceloDomo nie znam zupelnie. Z jakiegos filmu?
@szymon351 dzieki. Nominujesz kogos?

0

Williams ale pudlo

0

Korzysta ktos z nowej Mirandy?
Stara byla taka: Aplikacja sama w sobie nie oferuje możliwości komunikowania się z jakąkolwiek siecią, ale dzięki obsłudze różnorodnych wtyczek tworzonych przez społeczność obsługuje największą ilość protokołów. Wśród nich możemy znaleźć takie sieci jak Gadu-Gadu, Tlen.pl,Y ahoo! Messenger, MSN, IRC, AOL Instant Messenger, ICQ, Jabber czy Skype. Funkcjonalność Mirandy nie kończy się tylko i wyłącznie naprowadzeniu rozmów tekstowych. Dzięki różnego rodzaju dodatkom może z powodzeniem służyć jako czytnik kanałów RSS,

0

0

@kubix05 Siemion w wypadku?

1

@PatrychoO zgadza sie.

4

@lukas10 no i ekstra. Dla mnie rewelacyjny zawodnik.

7

Jeden utwor na litere "D", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.

Mile widziane opis dlaczego oraz jedna lub kilka nominacji.

Ode mnie "Deszcz w Cisnej" Krystyny Prońko - za niesamowity glos oraz polaczenie tekstu o Bieszczadach z feelingiem muzyki soul rodem z serialu Shaft.



Nominacje
@kamill//
@mahavishnu @th@les @kubix05 @kolo123 @Mixtape @Bartek22 @michal26 @ @Ls0811 @DonMatteo901

Link do liter
"A" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
"B" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941625#comment-9941625
"C" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9951033#comment-9951033

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?