O sobie

  • Zainteresowania Nauka, sport, muzyka, polityka, kultura
  • Ulubiony zawodnik Messi, Coutinho, Aguero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, długo, dlugo nic i Arsenal.
  • Barcelonie kibicuję od Od zawsze!

Statystyki

  • Dni w serwisie 3495
  • Liczba komentarzy 586
  • Polecenia 3345

Komentarze

5

@Przemek2323 Ogólnie przypadek Sary James zobrazował jak "prymitywny" rasizm reprezentują nasi niektórzy obywatele...
Afroamerykanie w składzie np. Reprezentacji Francji: "a co to za Francuzi jak tam sami czarni biegają. Przecież to afrykańczycy, a nie rodowici Francuzi!"
Sara James nie zdobywa tytułu: "ale szkoda... Polka była wspaniała! Lepsza od konkurencji!"
Nawet TVP - trzeba czytać, że partia rządząca ;) - rozróżnia rasizm na swój i obcy... Cóż za wspaniała niekonsekwencja i czysty trybalizm.

2

Defensywnie usposobione Cadiz będzie sporym wyzwaniem dla naszych rezerwowych graczy. Mam nadzieję, że zobaczymy dużo walki i ambicji z naszej strony, a powinno wystarczyć do zdobycia 3 punktów. Niepokoi mnie jedynie występ Balde w pierwszym składzie, bo to może oznaczać Albę w wyjściowej jedenastce przeciwko Monachium...

3

@macio_944 wczoraj otrzymałem ten "podręcznik". Po lekturze pierwszych rozdziałów jestem przerażony ilością prywatnych opinii wciśniętych przez Roszkowskiego. Rozdział poświęcony przyczynie wybuchu II WŚ nie zawiera żadnej z owych przyczyn, a jest to temat niezwykle bogato opisany w wielu różnych dziedzinach nauk społecznych. Krótko mówiąc, to próba ukazania Polski jako kraju udręczonego i zdradzonego przez sojuszników. Absurd i przejaw grafomaństwa. Polityczny potworek, który ukazuje jałowość intelektualną obozu rządzącego i kompleksy kryjące się za ich działaniami.

0

@Ciufa1234 dziękuję bardzo za odpowiedź :)

0

Drodzy/Drogie cules!
Czy ktoś z Was orientuje się w jakich godzinach odbywają się te "autokarowe" wyjazdy do Monachium na mecz? Czy oprócz deklarowanej kwoty wyjazdu, trzeba jeszcze na własną rękę zorganizować nocleg w stolicy Bawarii? Czy jest to swoisty maraton ruszamy, oglądamy i wracamy?

Zobacz wszystkie

192

Różnica panie Carlos jest taka, że Ronaldo chce się poprawiać, a Messi to po prostu robi :)

131

Popatrzcie na to z innej strony... gramy piach, a oni nadal nie są w stanie zapakować nam manity :D nie jest tak tragicznie :P

124

"45 bramek i 23 asysty w 50 meczach w 2018? Nudne. Otwierające podania tłuczone hurtowo? Mijani jak tyczki rywale? Przywykliśmy do tego. To już było. Nudne. Ale nudna to dopiero będzie piłka, gdy go zabraknie…"
Piękne słowa p. Krzysztofa Stanowskiego. Niestety, ale to prawda, że Messi spowszedniał, przykre oj przykre.

104

Świetna reakcja ze strony Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej! Trener wykazał się brakiem profesjonalizmu i od razu stracił pracę, niezależnie od kontekstu zbliżających się Mistrzostw Świata. Z drugiej strony, to potężny wstrząs, który może (chociaż nie musi) zaszkodzić reprezentacji. No i przy okazji trochę gromów spadnie na Real Madryt, a to zawsze cieszy cules :P

87

Stwierdzenie, że zwycięstwa w Lidze Europy nie mają znaczenia jest śmieszne. Liga Europy faktycznie smakuje gorzko dla klubów z elity. Jednak piłkarze Villarrealu ograli dziś zespół niezwykle zasłużony. Pokonali markę o potężnej pozycji na europejskim rynku. Dla chłopaków z żółtej łodzi podwodnej, ten puchar jest wybitnym osiągnięciem. Brawo dla nich i oby powalczyli w superpucharze :)