O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 1636
  • Polecenia 3156

Komentarze

3

Mendy rocznik 95., rzeczywiście 20-21 lat xd

1

@monsterrize Ta gościówa to posłanka z Warszawy, wiceprzewodnicząca mazowieckiej Nowej Lewicy :D

0

Na razie sami kibice Legii strzelają

0

@MESSIah16 No dzisiejsza akcja zadziałała, a ilu nowych ekspertów na IMDb dołączyło.

0

@AmigoBlancos Bardzo niedoceniany, w tym sezonie nr 2 za Ramosem.

Zobacz wszystkie

152

Dobrze sie czujesz? :D

127

Sławomir Mentzen: "Panuje dosyć naiwny pogląd, że wybór Rafała Trzaskowskiego pozwoli zatrzymać szaleństwa PiS i uchroni nas przed kolejnym rozdawnictwem i wynikającym z tego podwyższaniem podatków. Nic takiego nie nastąpi. Obie te partie są bezideowymi partiami władzy, które swoje decyzje uzależniają od społecznych oczekiwań oraz bieżącego interesu partyjnego. I jedni i drudzy różnią się czasem w retoryce, ale gdy przychodzi do głosowań, są w sprawach gospodarczych nad wyraz zgodni i nie rokują żadnej nadziei na zmianę obecnego trendu.

PiS zaproponował w kilka lat temu 500+ na drugie i kolejne dziecko, Platforma przebiła to 500 zł na każde dziecko, po czym PiS tę propozycję po jakimś czasie przyjął. Potem Platforma zaproponowała 13 emeryturę, którą później przyjęło PiS, a potem przebiło 14 emeryturą. Kilka dni temu Andrzej Duda zaproponował nawet marsz w kierunku nawet 24 (!!!) emerytury, w czym sekundować mu będą politycy PO. Obie te partie poparły też ostatni socjalny pomysł, czyli bon turystyczny. Z drugiej strony Platforma popierała też komplikowanie polskiego prawa podatkowego, które przez ostatnie lata uskuteczniało PiS.

PiS i Platforma razem głosowały za kolejnym rozdawnictwem i za kolejnymi podatkami. Wymieniają się też kadrami na wszystkich szczeblach, nawet najwyższych. Przecież Mateusz Morawiecki był doradcą Donalda Tuska a Andrzej Duda był w Unii Wolności. Z drugiej strony Radosław Sikorski był ministrem w rządzie PiS. Przykłady można tu bardzo długo mnożyć.

Dzięki tym partiom biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się wielokrotnie. Różnica między nimi jest taka, że jedni mówią, że PRL była cool - a drudzy, że nie. I że jedni mówią, że pewno Boga nie ma - a drudzy mówią, że jest. To jest jedna banda nad wyraz pasożytnicza, takie dwie strony jednej chorągiewki jak Kazik zazwyczaj nalicza."

Podsumowanie duopolu politycznego w Polsce.

86

@zadafcb Ale zwierzęta nie będą cierpiały, kogo obchodzą przedsiębiorcy w tym kraju.

86

@Chakalaka Szkoda, że napisał to prawie rok po rozpoczęciu pandemii. Ale słupki w sondażach dotyczących lockdownu się zmieniły to i razem z Platformą pan przewodniczący też się dostosował.

47

@BrzydkiAS No i chłop nie wiedział czy się położyć czy mu oddać.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?