O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2067
  • Liczba komentarzy 11572
  • Polecenia 43501

Komentarze

5

Są trzy rzecz, które nie mają żadnych granic. Wszechświat, ludzka głupota oraz nienawiść do Barcelony ze strony internetu i "dziennikarzy".
Kibice Realu zamiast cieszyć się z pucharów wolą cieszyć głupi ryj, bo hehe dźwignie robią brrrrr, Barcelona zaraz zbankrutuje i tak dalej i tak dalej. Karmieni medialną papką idioci nie mogą pogodzić się z tym, że rzekomo mająca zaraz upaść Barcelona w jedno okienko zbudowała skład, przed którym wszyscy będą czuć respekt. Do tego Lewandowski, czyli ich mokry sen przez wiele, wiele lat również dołączył do Barcelony, więc zaczęło się umniejszanie Robertowi. Jest tak samo, jak było z erą Guardioli, do dzisiaj nie mogą pogodzić się z faktem, jaką potęgą była wtedy Barcelona.
Kibicujesz zespołowi, który dopiero zgarnął LM i La Ligę i zamiast się z tego cieszyć, wolisz pisać brednie w internecie o odwiecznym rywalu, który bezczelnie sprzedał swoje aktywa, zamiast zbankrutować. Głupota tych ludzi nie ma żadnych granic.

0

@A_Gomesinho_21 Ta informacja, że rzekomo Valverde woli Araujo od Todibo wyszła po tym, jak w jednym meczu powołał Ronalda zamiast Francuza, na tym jego preferowanie Araujo się skończyło, w następnych meczach powoływany już był Todibo, który oczywiście nie grał nic, bo lepiej było katować Pique i Lengleta.
Mógł sobie widzieć potencjał w kim chciał, dopóki piłkarz nie grał ,(a z młodych grał tylko Fati i to ogony) to możemy sobie gdybać, ale pokrycia w rzeczywistości jego spostrzeżenia nie miały żadnego.
Jak patrzę na młodych zawodników obecnie, to jedynym piłkarzem, który był wyraźnie skreślony przez Xaviego jest Balde. Tutaj wyraźnie trener mu nie ufa i możesz sobie tak samo gadać, że Xavi widzi w nim potencjał, że trenuje z pierwszym zespołem blablabla. Fakty są takie, że gdyby Xavi mu ufał, to Balde by grał. Tymczasem Balde u Xaviego nie zagrał ani minuty.
Valverde traktował wszystkich młodych zawodników bez wyjątku, tak jakby byli właśnie takim Balde.

0

@skubi99 Prezentował się bardzo dobrze, masz słabą pamięć.

0

@skubi99 Nie dawał szans. Todibo w Barcelonie prawie w ogóle nie grał.
Rozegrał chyba 9 spotkań w rok.

0

@A_Gomesinho_21 Araujo zagrał za Valverde zawrotne 10 minut z Sevillą.
Valdek odrzucił obu piłkarzy. Wolać to sobie mógł, ale ani jeden ani drugi pół szansy nie dostali.

Zobacz wszystkie

124

Semedo-miota typami z Romy jak Tracz Tulczynem. Nota:6,5.

Suarez-cały mecz kopie się po czole, ale strzelił bramkę. Nota:7,5.

Fajnie. Według mnie redakcja za bardzo patrzy na statystyki. O wiele za bardzo.
A 7,5 dla Roberto to już kompletne nieporozumienie.

122

Ale bym sobie obejrzał jak taki Polak rodak ładuje 4 gole takiemu Realowi i ten Real leci na pysk i sobie ten pysk rozwala.

119

Kurde, czyli przez te wszystkie lata żyłem w błędzie. Wychodzi na to, że Iniesta to był jednak ogór.

112

"Dobre spotkanie w wykonaniu Potugalczyka, co nie zdarza się zbyt często."
Ja już naprawdę mam dość. Droga redakcjo, co wam ten chłopak zrobił, że się tak na niego uwzięliście? Stronniczość w jego ocenach(ta negatywna) wylewa się dosłownie po każdym meczu. Mam propozycję. Oceniajcie piłkarzy tak jak wcześniej, a Semedo oddajcie innej ekipie. Piłkarzy trzeba oceniać obiektywnie, a patrząc na takie pierdoły, jak te w cudzysłowie nie sądzę, że będziecie w stanie przełamać swoją nieuzasadnioną niechęć.

Szkoda sobie psuć oceny i rzetelność takimi rzeczami, tym bardziej, jeśli w artykule znajduje się tak genialny diss, jak ten przy ocenie Rafinhi.

109

@Arkon Mądra kobieta

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?