O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Lewandowski, Pedri
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od przyjścia Lewandowskiego

Statystyki

  • Dni w serwisie 145
  • Liczba komentarzy 712
  • Polecenia 939

Komentarze

0

@Seczen Wydawało mi się, że był, nawet kilka razy pokazywano powtórkę i obraz spalonego... Nie pamiętam tego aż tak dobrze, by wiedzieć, czy był gwizdek, czy nie, ale w takim razie błąd sędziego.

0

@AFA90 Girona w formie, wyjazd... Obstawiałbym 60/40 na Gironę.

0

@AlexDark00 No tak, jak nie Lewandowski podcinał, to już nagle trzeba umieć podcinać.

5

@AlexDark00 W takim razie nie ma też co się zachwycać zagraniem Felixa, prawda? Bo to też była zwykła podcinka XD. Ale nie, według ciebie to już był "Duży kunszt" XD

0

@Benz Żadna oczywiście. No chyba że potarłby nosek, to dyskwalifikacja dożywotnia.

Zobacz wszystkie

35

Nieprawdopodobne. Czemu Xavi tak sra na Ferrana? To miejsce w składzie mu się po prostu należy! Przecież to naplucie w morde, że pierwszeństwo w składzie nad nim mają 16-latek i Lewy kompletnie bez formy.

29

@Danny Gaucho To, co niektórzy nazywają słabą formą, dla większości jest nieosiągalne. Robert ma już 35 lat, w topowej piłce pogra ten sezon, może następny. To już jego schyłek, zbliża się koniec pewnej ery. Smutne, jak wielu próbuje mu tutaj umniejszać.

26

Co tak nisko użytkownicy Ter Stegena oceniają? Toć on dwoił się i troił, wyciągnął ze 3 setki, a na dwie bramki nie miał żadnego wpływu.

25

Niech Xavi da w końcu grać Gaviemu w środku, a nie na tym pseudo-skrzydle nie wiadomo czym. Oczywiście jest tam konkurencja, ale obecnie, gdy nie ma Pedriego, Gavi ma szansę się przebić. Teraz na skrzydle powinien grać Felix, chociaż to też nie jest klasyczny skrzydłowy, ale przynajmniej nie będzie się tam marnować.

24

Fati-Lewy-Torres

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?