O sobie

  • Zainteresowania futbol
  • Ulubiony zawodnik Messi !!!!!!!!
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1982

Statystyki

  • Dni w serwisie 3624
  • Liczba komentarzy 16414
  • Polecenia 47258

Komentarze

19

LIONEL MESSI has completed 100 successful dribbles this season!!!! "Leśny chłopek z drewna"... hahahahahaha

5

- 36 goli
- 8 asyst

Tak prezentuje się dorobek Erlinga Haalanda w tym sezonie Premier League na kolejkę przed końcem. W klasyfikacji kanadyjskiej Norweg wyrównał rekordowy sezon w historii Premier League pod tym względem należący do Thierry'ego Henry'ego z rozgrywek 2002/03 (24 goli + 20 asyst).

Mistrzostwo już pewne, tytuł króla strzelców też, ale wciąż jest o co grać.

Manchester City 2021-23 jest szóstą ekipą, która wygrywała ligę angielską trzy razy z rzędu:
* Huddersfield 1924-1926
* Arsenal 1933-1935
* Liverpool 1982-1984
* Manchester United 1999-2001
* Manchester United 2007-2009
* Manchester City 2021-2023

Osiągnąć to w erze, w której mówi się, że Premier League jest najlepsza ligą świata to nie lada wyczyn. Cieszmy się, że możemy na własne oczy podziwiać ten zespół.

* sezon 2019/20 - 3. miejsce
* sezon 2020/21 - 2. miejsce
* przychodzi Cristiano Ronaldo*
* sezon 2021/22 - 6. miejsce
* Ronaldo jest rezerwowym i odchodzi w zimie*
* sezon 2022/23 - Manchester United na kolejkę przed końcem jest już pewny miejsca w TOP 4

Oczywiście Cristiano Ronaldo nie jest ani głównym winowajcą tak słabego poprzedniego sezonu, ani jego odejście nie jest najważniejszym czynnikiem poprawy wyników w obecnym sezonie, jednak bez Portugalczyka zespół jest bardziej zżyty i lepiej rozumie się na boisku.

Pamiętacie innowacyjne metody motywacyjne Mikela Artety przedstawione w dokumencie "All or Nothing"? Portal "The Telegraph" przedstawił kolejną z nich, która miała miejsce w tym sezonie.

Na kilka godzin przed derbami północnego Londynu z Tottenhamem, sztab polecił drużynie Arsenalu ukryć monety w butach kilku graczy, podczas gdy trenerzy opuścili salę. Następnie Mikel Arteta i jego personel wracali i patrzyli swoim graczom w oczy zgadując w czyich butach zostały ukryte monety.

Aby zademonstrować, jak dobrze ich znają, trenerzy powiedzieli, że po prostu patrząc im w twarze, będą w stanie stwierdzić, kto coś ukrywa. Trenerzy stanęli na wysokości zadania. Mieli cały skład do wyboru i poprawnie trafili kto ukrył monety.

Piłkarze nie dowierzali, ale... potem sztab odkrył karty - Arteta i jego asystenci cały czas obserwowali przez kamery co się dzieje w szatni. Ta sztuczka wywołała śmiech i zmyła wszelkie napięcie, jakie mogli odczuwać gracze. Kilka godzin później Arsenal wygrał z Tottenhamem 3:1.
[Źródło nie moje]

PS. "Casino" Vegas vs Dallas Stars 2:2, czyżby następna dogrywka??? :)

8

Muszę to pierwszy raz napisać, de facto nigdy nie zniszczyłem żadnego zawodnika Barçy, bo nie czuję takowej potrzeby, piłkarze to nie clowny, ażeby się z nich nabijać. Ale Fati oddaj legendarnego "dyszaka", ponieważ to jest profanacja najsłynniejszegi numeru w historii sportu, no, może jeszcze jakże legendarny numer "23". Fati??? Puta, toż to nic innego, jak zbezczeszczenie świętości. D10S??? Najlepsze noty na świecie w wieku dziewiętnastu lat /dwudziestu pięciu lat /trzydziestu lat czy obecnie!!! Nie Stallone /nie Schwarzenegger /nie James Bond /nie Janosik /nie John McLane /nie Frank Martin /nie John Wick, lecz prawie zawsze D10S ma najlepsze oceny na świecie zarówno na Sofascore, jak i Whoscored, aaaa zwłaszcza na Filmweb!!!

TOP 10 najlepiej ocenianych piłkarzy na świecie - Galeria - Polsat Sport https://www.polsatsport.pl/galeria/2023-05-22/top-10-najlepiej-ocenianych-pilkarzy-na-swiecie_26742/?item=10

Reprezentant Polski lepszy od Kyliana Mbappe! Wspaniałe osiągnięcie - Polsat Sport https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2023-05-22/top-10-pilkarzy-ligue-1-reprezentant-polski-przed-kylianem-mbappe/

KRÓLOWIE FUTBOLU... ŻYLETA!!!
Most G+A in history:
1) LIONEL MESSI (1162)
2) Pelé (1126)
3) Ferenc Puskás (1091)

Most G+A (only club)
1) LIONEL MESSI (1005/6)
2) Pelé (1005)
3) Ferenc Puskás (954)

Most G+A (international)
1) LIONEL MESSI (156)
2) Cristiano Ronaldo (155)
3) Ferenc Puskás (137)

MESSI: The Greatest Sportsperson Ever.

STEVE REEVES ORAZ LIONEL MESSI ZNOWU ZWYCIĘŻAJĄ!!!
TYM RAZEM nie w konkursie kulturystycznym czy na najlepszego piłkarza w historii bala, lecz w wyborach na "Współczesnego Appolina", przeprowadzonych ostatnio przez "Cinemonde", najpoczytniejszy tygodnik filmowy. Dwudziestu pięciu współkandydatów do tytułu Appollina, Steve Reeves oraz D10S wygrali zdecydowanie, aaaa sukces jest tym cenniejszy, że w wyborach brała udział inna publiczność, kierująca się innymi kryteriami niż widownia konkursu kulturystycznego, tudzież futbolowego Prawdziwe piękno zawsze zwycięża.
Montana/Rosario, skalisty i surowy kraj Ameryki Północnej and Południowej, zrodził trzech ulubieńców świata. Pierwszym był Gary Cooper, aaaa tera do Coopera dołączyli D10S and Reeves!!!

GUARDIOLA:
* sezon 2008/09 - 1. miejsce z Barceloną
* sezon 2009/10 - 1. miejsce z Barceloną
* sezon 2010/11 - 1. miejsce z Barceloną
* sezon 2011/12 - 2. miejsce z Barceloną
* sezon 2013/14 - 1. miejsce z Bayernem
* sezon 2014/15 - 1. miejsce z Bayernem
* sezon 2015/16 - 1. miejsce z Bayernem
* sezon 2016/17 - 3. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2017/18 - 1. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2018/19 - 1. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2019/20 - 2. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2020/21 - 1. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2021/22 - 1. miejsce z Manchesterem City
* sezon 2022/23 - 1. miejsce z Manchesterem City

Na 14 sezonów w swojej karierze trenerskiej Pep Guardiola 11 razy zdobywał mistrzostwo, dwukrotnie kończył jako wicemistrz i raz na 3. miejscu. Trenerski fenomen, podobnie jak D10S.

#NieDlaPowrotuD10SDoBarçy... bo jest za słaby hehe... Ups :)

8

Uwaga!!! To nie żart. Rusza narodowy centralny program PiS "POTAŃCÓWKI WIEJSKIE". Finansować go będzie Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. 10 tysi zeta za jedną potańcówkę. Termin realizacji potańcówek sierpień-październik 2023.

Z własnego doświadczenia to wiem, co jest potrzebne, by przeżyć na chamówach, albowiem kiedyś gdy byłem baaardzo młodym człowiekiem, to często i gęsto uczestniczyłem w tzw. potańcówkach. Przejdźmy od razu do rzeczy, tak więc proponuję przed każdą chamówą udać się w te pędy do najbliższego sklepu internetowego, gdzie można się zaopatrzyć w akcesoria survivalowe. Przede wszystkim to trza mieć przy sobie zestaw noży, wg mnie to najlepszy jest nóż full-tang, ostrze ok. 23 cm, cena nawet przyzwoita, czyli ok. 90 zeta. Kiedyś używało się sztachet, tera bardzo modne są kusze, proponuję kuszę z laserowym celownikiem, koszt ok. 150 zeta, ale dla ludzi zamożnych to co poniektóre kusze kosztują ok. 2500 zeta, ale czego się nie robi, by przeżyć, co nie???

Również proponuję granaty hukowe /dymne, można je traktować jako broń obezwładniającą lub zapalającą, mnie z lat młodości to się ostał granat ręczny MK 2, ale również w swoim arsenale to posiadam granat przeciwpancerny RPG-43. Baaardzo ważny jest wygląd /wizualizacja, ja np. zawsze starałem się wyglądać jak John Rambo, czyli sprana M-65, z wielką amerykańską flagą i naszywką US Army. Pod nią przepocony bezrękawnik. Na głowie bordowa opaska. Lśniące, oplecione żyłami muskuły. Bruzdy blizn, grubo ciosana twarz z kilkudniowym zarostem. Samotny wilk, pogromca górali, wyglądałem jak heros ze spiżu odlany. Niekiedy miałem na podorędziu granatnik, aaaa mówiąc ściślej M72 LAW/ no i oczywiście że stary /wyśmienity kałach. Kolejną śmiercionośną bronią na chamówach jest… jesteś Ty. Mój repertuar wykorzystywany technik walki wręcz był /jest bardzo szeroki: od najzwyklejszych piąch i kopniaków, przez duszenia i rzucanie gostkami o ścianę, po wydrapywanie oczu/wślizgi, walenie z łokcia/ pięty albo pałą.

Na koniec tylko zapodam, że nie warto udać się na chamówy jakąś mega wypasioną furą, najlepiej by było skorzystać z fur, które posiadają baaardzo gruby pancerz. Ja zawsze starałem się podjechać amfibią, przecież większość potańcówek jest nad wodą, tak więc można było szybko uciec z pola walki zarówno po glebie, jak i po wodzie, w gwoli ścisłości to zapodam, że nośność transportera na lądzie wynosi 5 ton, aaaa na wodzie do 10 ton. Moje "osiągnięcia", stoczyłem tak na serio 58 walk, swoje 19 pierwszych profesjonalnych walk zakończyłem nokautem, a 12 z nich już w pierwszej rundzie. Czyli ogólnie:
Liczba walk
58
Zwycięstwa - 48

Przez nokauty - 40

5 - Przez decyzje Milicji Obywateleskiej, gdzie przez rozpatrzenie kolegium do spraw wykroczeń, to jednak kolegium mnie przyznało zwycięstwa!!!

Porażki
6 - tu nieźle przypłaciłem zdrowiem, wszakże miałem uszkodzony błędnik /odbite nerki/płuca /trepanacja czaszki /miesięczny pobyt na chirurgii twarzowo-szczękowej w Zabrzu oraz uszkodzony mostek/żebra / kości miednicy /łopatek czy trzonów kręgów. Ale WARTO BYŁO!!!

Nieodbyte
2 - Bo za wcześnie przyjechała MO i byłem na dopingu, ponieważ miałem aż 4,0 promila alkoholu we krwi, byłem na tzw. bezdechu alkoholowym (czyt. jabcoków) - niestety!!!

Miejcie się na baczności, zawsze czekałem na ten moment, ten moment, kiedy to po raz enty chamówy upomną się o to, ażebym wrócił na pole walki. Ostrzegam!!! Ten, który spotka się ze mną, to niech przedwcześnie spisze testament, bo potem będzie już za późno!!! Hasta la vista, baby!!!

3

When there's something about a D10S, I'm always on the alert, to post some cosmic statistics regarding the Argentina national team and D10S, indeed.

The Argentina National Team is the first team in the HISTORY of ANY SPORT feminine or masculine to being at the same time:

* Continental Champion
* World Champion
* 1st in FIFA Ranking
* The Best Team in the World (Laureus)
* With The Best fans in the World award (FIFA)
* With the Best Athlete and Football Player in the World (Laureus and FIFA)
* With the Best Goalkeeper in the World award (FIFA)
* With the Best Coach in the World award (FIFA)

Zobacz wszystkie

179

Dzisiaj zmarła mi osoba, którą najbardziej kochałem w życiu, osoba, która była ze mną na dobre i na złe przez całe życie, kiedy miałam ogromne problemy w życiu to najukochańsza Matuła zawsze, ale to zawsze była przy mnie. Wczoraj trochę popiłem, a najukochańsza Matula cały czas była przy drzwiachim i czaiła kiedy się obudzę, w końcu się obudziłem około południa, po czym pobiegłem dać Matuli lek Litorasal, ponieważ dzień wcześniej źle się czuła, a ja kurwa przez tego jebanego koronawirusa nie zadzwoniłem dzień wcześniej na pogotowie, i ni stego, ni zowego moja najukochańsza Matula umarla w moich ramionach, dlaczego to piszę??? Zawsze, ale to zawsze, w każdej chwili kochajcie swoich najbliższych, nigdy nie traktujcie swoich najbliższych jak zło konieczne, teraz oddałbym wszystko, ażeby móc przytulić do siebie to drobne kochające mnie nade wszystko ciałko(ważyła tylko 47 kilo) , nie piszę to dla jebanych lajków, ale piszę to ku przestrodze, moja najukochańsza Matula była fanem najwspanialszego piłkarza pod słońcem, zawsze oglądaliśmy wszystkie meczory Barçy razem, teraz gdzie Ty najukochańszy Leo - tam ja i moja. Ś. p. Matula - ameno, w razie czego, to nie odpowiadam na posty, ponieważ jestem w ogromnej żałobie, chociaż wszyscy jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, to zawsze duchem jestem z Wami, pamiętajcie - kochajcie swoich najbliższych!!! & Amigos Blancos - modlę się za Ciebie, ażebyś nie miał raka, ja od dziesięciu lat walczę z nim i kurwa ŻYJĘ

144

Asior? Brukowiec i zwykły szmatławiec, ciekawe dlaczego obesrołki i obszczypłoty nic a nic nie pisali wtedy, kiedy ich bożyszcze (Cerekwicka) zniknęła na plażach Copacabany, że trzeba go było szukać wykrywaczem do metalu? Został Leoś MVP turnieju - został! Został wybrany do jedenastki turnieju - został! To paszoł won od Niego, swoją drogą to kibice w Argentynie są nad wyraz specyficzni i wyjątkowi, bowiem Leoś zostaje po raz czwarty z rzędu laureatem Złotej Gały, a te lamy andyjskie wybrały na sportowca roku boksera (Martineza) oraz kajakarkę górską, to się w pale nie mieści - OMG i WTF! Dobra, szkoda się denerwować z samego rańca, lepiej iść na plażę i pooglądać młode cipciuśki hehe ;) Na razie sezon się zakończył, teraz czas na dżamprezki i technoparty, czyli chlanie na umór i do upadłego!

130

Szczerze mówiąc, to po prostu jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczony, bowiem w swoim życiu jedyną nagrodę jaką dostałem - to pięścią w brodę! W pewnym sensie to zawsze miałem bekę, gdy np. podczas gali rozdania nagród to któryś ze zwycięzców wyskoczył na scenę, po czym wiadomo - szał pał, podziękowania dla rodziców, reżysera, kochanka, męża, trochę to pachnie patetycznie i bombastycznie, czyli ogólnie rzecz ujmując - sztampa/sztanca, zresztą zwał jak zwał, tera ja się tak czuję, ot taki paradox i ironia losu. Dla mnie największą hańbą w historii rozdania Oscarów, to było nie przyznanie tej jakże zacnej nagrody dla Ala Pacino, za takie zajebiaszcze role w Jego wykonaniu - w takich filmosławach, jak m.in. "Serpico", "Życie Carlita", Człowiek z blizną ",a zwłaszcza za trylogię pt. "Ojciec chrzestny"... totalna porażka i obsuwa, fakt faktem, iż bodajże był aż ośmiokrotnie nominowany do owej nagrody, ale zdobył ją tylko raz - NIEPOJĘTE! Dlaczego to piszę? Ponieważ taki urok nagród, jedni powiedzą, że sprawiedliwości społecznej tej zacnej strony stało się zadość, ponieważ zwyciężył Szanowny User BarcaInfo, drugi powie, że jest po prostu niespodzianka tudzież niesprawiedliwość, a ja zapodam, iż bardzo dobrze się stało, że BarcaInfo może zasiąść w w siedzibie Bogów (bez urazy, grzecznościowo proszę) tej zacnej strony - Helikon! Statystyki ułatwiają poruszanie się w futbolowym świecie, albowiem nie każdy ma czasiwo zobaczyć a chociażby Leosia w akcji, nie każdy miał sposobność obserwować finezyjne /ambrozyjskie strzały Śp. Cruyffa (ja akuratnie miałem to szczęście w życiu, że widziałem meczor on live z udziałem Boskiego Johana - nie chwaląc się) albo podziwiać dynamiczne rajdy di Stéfano. Liczby zawsze można sobie przyswoić, wystarczy wziąć do ręki pierwszy lepszy almanach piłkarski o grubości rocznika statycznego, aby posiąść wiedzę i na jej podstawie ferować /dywagować wyroki, czy Pelé /Garrincha jest lepszy od Dieguito, Dieguito od Lijoła, a Leoś od Dieguito. Lubimy pitolić, układać ankiety, każdy ma swój "all stars dream team", cześć pieśni, czyli kochamy staty, a w w tym najlepszy jest BarcaInfo - Chapeau Bas! Naprawdę, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy to na mnie głosowali i pisali ciepłe słowa pod moim adresem, również dziękuję tym, którym to po prostu nie przypada do gustu mój bełkot /gadulstwo! Dla mnie futbol de facto od 1970 r., czyli mój pierwszy meczor on live na Stadionie Śląskim - meczor Górnika Zabrze vs Giallorossi, odtąd futbol dla mnie to - Hedonizm! Ale heca i opera, że zostałem również doceniony przez Redakcję, przecie od początku mieli ze mną tyle problemów, tym bardziej, iż mój pierwszy ban był dosłownie nadany po czwartym moim komentarzu na tej stronie, ale dzięki Redakcji to ewoluowałem, że się tak wyrażę - Wielki Dzięki, sorry za to, że znowuż spłodziłem longplaya, wybaczcie :)

115

@Kwiatek67 Tak szpanujesz w necie, tak kozaczysz, to kto jest tym ważnym graczem /graczami??? Wiecznie połamani Couthino i Dembele, ta łajza Roberto, kopiący się po torbulcu Griezmann, cały czas jechali na plerach D10S, wozili się na Jego nazwisku tudzież kosmicznej grze, to Tebas chce wydymać Barçę za chęć utworzenia SuperLigi i dolewa oliwy do ognia. Europa się zbroi, a tu raptem obniżka limitu płacowego w Hiszpanii, Leo zasłużył na każdego eurocenta, kto ciągnął grę po odejściu Xaviera, Don Andrésa czy Neymara, jedynie El Gnato oraz MaTs grali w pytę, reszta szajsen na sto dwa. Wymień kilku graczy Barçy, którzy holowali grę, wymień??? Daj staty itd.

109

Leo : 24 bramki 15 asyst
Ronaldo : 18 bramek, 9 asyst.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?