15 dni z FCBarca.com. Złota Piłka FCBarca.com: GALA NAGRODZONYCH

Eoren

27 października 2017, 20:30

81 komentarzy

Dziś o północy zakończyliśmy przyjmowanie głosów w plebiscycie na Złotą Piłkę FCBarca.com. Nadszedł czas, by przedstawić wyniki, nagrodzić zwycięzców i wyróżnionych. Rozpoczynamy pierwszą w historii galę wręczenia nagród dla Najlepszych Użytkowników naszego portalu!

Sala pęka w szwach – wygląda na to, że wszyscy przechodnie z Rambli przybyli, by uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Błyski fleszy oświetlają osiemnastu wspaniałych – najlepszych Użytkowników FCBarca.com, których społeczność portalu zgłosiła do plebiscytu. Oni już są wyróżnieni, trafili do elitarnego grona najbardziej szanowanych, docenianych i lubianych. Wszyscy jednak czekają z niecierpliwością aż padnie ten jeden, jedyny nick. Zwycięzca. Pierwszy zdobywca Złotej Piłki FCBarca.com. Zanim jednak to nastąpi czeka nas przerwa na część artys... to znaczy statystyczną.

W plebiscycie oddano 699 ważnych głosów. Pośród osiemnastu kandydatów rozdano dokładnie 5924 punkty. Najwięcej Waszych głosów powędrowało do jednego Użytkownika, który może już wyjść na podium, by odebrać Złotą Piłkę FCBarca.com 2017. A jest nim...

https://media.giphy.com/media/4YXTmK4j6iW6mlXzHd/giphy.gif

BarcaInfo!

Z największą liczbą oddanych głosów trzy pierwsze miejsca zajęli:

BarcaInfo – 24,04%
DonCorleone – 22,33%
pax – 9,74%

Za podium uplasowali się kolejno: KamQiX, GenerałXavi, Cochise, samueleto, hen0x, JimMorrisonFCB, sojerrrr, Kapitan hawk, AxelF, cosinus90, sidzej, King Leónidas, Ledsbourne, rafkop8 i constantine16. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

To jednak jeszcze nie koniec naszej gali. Postanowiliśmy bowiem przyznać jednemu Użytkownikowi specjalną nagrodę Redakcji FCBarca.com. Także zapragnęliśmy wyróżnić usera, który naszym zdaniem wyjątkowo zasłużył się tworzeniu społeczności serwisu. Spośród nominowanej osiemnastki nasz wybór padł na:

Dona-Corleone!

Obu zwycięzców – zarówno Złotej Piłki FCBarca.com, jak i nagrody Redakcji FCBarca.com – prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@fcbarca.com, w celu ustalenia sposobu przekazania nagród rzeczowych.

Prócz podarunków, które otrzymają zwycięzcy, trzech najwyżej przez Was ocenionych Użytkowników, zostanie szczególnie wyróżniona w naszym serwisie. Przy ich nickach oraz w profilach Użytkowników umieszczone zostaną specjalne oznaczenia nagrody. Stworzona zostanie również zakładka, w której wymienieni zostaną nagrodzeni Użytkownicy. Tych zmian na portalu spodziewajcie się już niebawem.

Ze względu na szeroki odzew, jaki wywołał nasz urodzinowy plebiscyt, z radością informujemy, że nie jest to ostatnia edycja Złotej Piłki FCBarca.com. Co rok, w październiku, przeprowadzać będziemy kolejne głosowanie Użytkowników oraz wyłaniać użytkownika, który otrzyma nagrodę Redakcji. Już w przyszłym roku dowiemy się, kto przejmie Złotą Piłkę z rąk dzisiejszego zwycięzcy. A może uda mu się obronić trofeum?

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej gali!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szczerze mówiąc, to po prostu jestem bardzo, ale to bardzo mile zaskoczony, bowiem w swoim życiu jedyną nagrodę jaką dostałem - to pięścią w brodę! W pewnym sensie to zawsze miałem bekę, gdy np. podczas gali rozdania nagród to któryś ze zwycięzców wyskoczył na scenę, po czym wiadomo - szał pał, podziękowania dla rodziców, reżysera, kochanka, męża, trochę to pachnie patetycznie i bombastycznie, czyli ogólnie rzecz ujmując - sztampa/sztanca, zresztą zwał jak zwał, tera ja się tak czuję, ot taki paradox i ironia losu. Dla mnie największą hańbą w historii rozdania Oscarów, to było nie przyznanie tej jakże zacnej nagrody dla Ala Pacino, za takie zajebiaszcze role w Jego wykonaniu - w takich filmosławach, jak m.in. "Serpico", "Życie Carlita", Człowiek z blizną ",a zwłaszcza za trylogię pt. "Ojciec chrzestny"... totalna porażka i obsuwa, fakt faktem, iż bodajże był aż ośmiokrotnie nominowany do owej nagrody, ale zdobył ją tylko raz - NIEPOJĘTE! Dlaczego to piszę? Ponieważ taki urok nagród, jedni powiedzą, że sprawiedliwości społecznej tej zacnej strony stało się zadość, ponieważ zwyciężył Szanowny User BarcaInfo, drugi powie, że jest po prostu niespodzianka tudzież niesprawiedliwość, a ja zapodam, iż bardzo dobrze się stało, że BarcaInfo może zasiąść w w siedzibie Bogów (bez urazy, grzecznościowo proszę) tej zacnej strony - Helikon! Statystyki ułatwiają poruszanie się w futbolowym świecie, albowiem nie każdy ma czasiwo zobaczyć a chociażby Leosia w akcji, nie każdy miał sposobność obserwować finezyjne /ambrozyjskie strzały Śp. Cruyffa (ja akuratnie miałem to szczęście w życiu, że widziałem meczor on live z udziałem Boskiego Johana - nie chwaląc się) albo podziwiać dynamiczne rajdy di Stéfano. Liczby zawsze można sobie przyswoić, wystarczy wziąć do ręki pierwszy lepszy almanach piłkarski o grubości rocznika statycznego, aby posiąść wiedzę i na jej podstawie ferować /dywagować wyroki, czy Pelé /Garrincha jest lepszy od Dieguito, Dieguito od Lijoła, a Leoś od Dieguito. Lubimy pitolić, układać ankiety, każdy ma swój "all stars dream team", cześć pieśni, czyli kochamy staty, a w w tym najlepszy jest BarcaInfo - Chapeau Bas! Naprawdę, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy to na mnie głosowali i pisali ciepłe słowa pod moim adresem, również dziękuję tym, którym to po prostu nie przypada do gustu mój bełkot /gadulstwo! Dla mnie futbol de facto od 1970 r., czyli mój pierwszy meczor on live na Stadionie Śląskim - meczor Górnika Zabrze vs Giallorossi, odtąd futbol dla mnie to - Hedonizm! Ale heca i opera, że zostałem również doceniony przez Redakcję, przecie od początku mieli ze mną tyle problemów, tym bardziej, iż mój pierwszy ban był dosłownie nadany po czwartym moim komentarzu na tej stronie, ale dzięki Redakcji to ewoluowałem, że się tak wyrażę - Wielki Dzięki, sorry za to, że znowuż spłodziłem longplaya, wybaczcie :)

@Don-Corleone: Haha! Cały Don! Popieram twoje słowa, wybitni ładne i eleganckie jak na Ciebie :D, i nic tylko wyrazy podziękowania dla redakcji, że postanowili Cię docenić i wyróżnić. Bo do wygranej w głosowaniu zabrakło jak widać malutko.
Gratulacje :)

@Don-Corleone: Właśnie Twoich Don komentarzy tutaj brakuje! :)

Zasłużyłeś na to wyróżnienie! :)

@BarcaInfo: Ty wiesz wszystko, no powiedzmy że prawie wszystko, nawet ludzie z Mensy to wszystkiego nie wiedzą, ale Jesteś mistrz nad mistrze /brzytwa, dlatego się spytam? Nie wiesz przypadkiem czy będziemy jutro na okładce Mundo Deportivo? :)Gratki, gratki, jeszcze raz wielgaśne gratki dla Ciebie :)

@Don-Corleone: Są przecieki, że mamy być! Główny tytuł "Tridente FCBarca.com - BarcaInfo-Don-Corleone-pax." :)


Dzięki Don, Tobie też się one należą nawet bardziej niż mi! :) Więc Gratulacje :)

@Don-Corleone: Jak zwykle, Don w formie. Pozdrawiam Mistrzu.

@BarcaInfo: Aż miło się patrzy na poziom komentarzy i dyskusji na La Rambli, w tym przwyzszamy i to zdecydowanie "kolegów" z fioletowej ;)

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim wyróżnionym :)
« Powrót do wszystkich komentarzy