1

@Yosemite ciekawy meczyk sie zapowiada.

0

Komu z amatorow nie przydarzylo sie cos takiego.


2

@Chakalaka @Yosemite cos tego Ronniego nie moge przezyc. Po prostu bym sobie z checia go dalej poogladal.
McGill w sumie tez zycze wszystkiego dobrego

2

@pax @Don-Corleone to niego byl chyba taki "teledysk"?

9

Zidane vs Schmeichel


oraz
Jay Jay vs Kamerun

@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

1

@kazbychu i do expo kraftwerka sobie potancuje.

0

@FearTheBeard ale nie zagadales?

2

Le no Rudy dalej.

3

@Pewex wieza stereo, tv i kaseta oraz Arsenal.

1

O'Sullivan nosi komunijny zegarek?

0

@Piotr,1985 Rudy to ma czasem gorzej niz Aframerykanin.

2

@damianex10 dzieki, a Ty masz to


1

@Barca_Big_Moment @JimMorrisonFCB a pamietacie jak US Berrettini chyba 5 bezczelnych skrotow Rafie zagral?

5

O'Sullivan


1

@TheHeisenberg @TheHeisenberg @damianex10 ma ktos moze te dwe ostatnie zarabiste zagrania? Skasowali mi niestety.

2

@Barca_Big_Moment Sinner imponowal wtedy wieczorkiem w RG z Rafa, mial tam naprawde swoje szanse.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Chakalaka ale to jedno wbicie O'Sullivana bajeczne do srodkowej.

2

@Chakalaka bedzie z tego jeszcze chleb dla O'?

1

@Martwy Ciezkie pytanie, pierszy raz slysze, moze byla zawodniczka, a moze Dorota Stalinska.

3

Zobaczymy jak daleko ten brazylijski wonderkid zajdzie.
Kayky w ManCity.
https://assets-de.imgfoot.com/kayky-2021.jpg

13

@BarcaInfo Strona bez Ciebie na pewno bedzie inna. Sam sie zlapalem na tym, ze cos bylo nie tak od dwoch czy trzech dni.
Jeszcze sie taki nie narodzil, ktory by wszystkim dogodzil.
Mysle, ze wiele osob skorzystalo czasowo z Twojego gromadzenia i przekazywania informacji, a do tego miales tez wlasne opinie i uczestniczyles w roznych dyskujach.

Live long and prosper.

2

@Yosemite a Ronnie jak gral?

1

@Yosemite super skład

0

@LS Can You dig it? Gdzies to znalazl?
@Esio nie widzialem filmu
@FearTheBeard Clawfinger oni cos jeszcze nagrywaja?
@kamilo0066 klasyk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@maarioo Nie kazdy korzysta z telefonu. Mozna przeciez miec kilka monitorow - na jednym LR, na drugim mecz i niczego sie nie traci, no chyba, ze ktos lubi robic tylko jedna jedyna rzecz, czyli skupic sie wylacznie na spotaniu.
Ja lubie wrzucic czasem cos, sprawdzic, czy ktos podobnie widzial dana sytuacje czy komentarz.
Taka wspolnota, ale faktycznie im wiecej komentarzy tym mniej pisze i przegladam LR, bo za szybko to sie dzieje.
Zreszta czasem w wiekszym gronie nie zywo, tez nie jestes w stanie totalnie skupic sie na grze. Bo ten gada za glosno o robocie, a inny pyta sie jakie piwo otworzyc itd.

1

@JimMorrisonFCB piekny utwor z "Owieczki"

1

Laporta posmarowal.

3

Messi ale silny na tych nogach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?