• Liczba komentarzy 339
  • Polecenia 471

Komentarze

0

@Gieswu Dokladnie. Rondo wczoraj tez swoje dolozyl. A James to ma ponad 2 razy wiecej wygranych meczow w playoff i oczywiscie wiecej tytulow niz Nuggets.

0

@Nano22 Brave - zero jakichkolwiek reklam.

2

Lakers vs Nuggets 1-0. Ciekawy mecz, mimo bardzo latwej wygranej. Poza 1, wyrownana kwarta, Lakers pozamiatali w pozostalych. Jedna z kluczowych rzeczy byla gra Howarda w 2 kwarcie, swietny w obronie i doslownie wylaczyl Jokica z gry, wymuszajac na nim 2 szybkie faule I Jokic poszedl na lawe. Zobaczymy jak bedzie dalej.

0

Poki co niezla srednia goli/mecz w Bundeslidze w tym sezonie...

1

@kerouac Dla mnie byl zajebisty, trzymam na twardzielu od lat i ogladam od czasu do czasu, w sumie to juz z 15 razy bylo :)

Zobacz wszystkie

36

"Jutro ma odbyć się spotkanie, podczas którego ma zostać podjęta decyzja, czy RIqui Puig, Araujo i Ansu zagrają w Barcelonie B w kolejnych pojedynkach".
Nawet nie powinno byc spotkania w tej sprawie, tylko od razu wsadzic ich w samolot i wyslac, zeby dolaczyli do zespolu, bo to jest oczywiste, ze sie przydadza.
Drugi mecz bedzie rozegrany chyba w czwartek.

33

Barca B wygrywa 3-2. Valladolid konczyl w 10. :)

25

Barca B - Valladolid V 3-1! :)

23

@domisiek114 Dokladnie. I tak szczerze mowiac, jak graja w tej 3 lidze, to nawet niespecjalnie chce mi sie ogladac ich mecze (co najwyzej jakies skroty, itp). O wiele ciekawiej brzmi zapowiedź np "Barca B vs Espanyol" czy cos w tym stylu.