1

Po pierwszych 45 minutach dwumeczu zapowiadalo sie to zgola inaczej.

0

Zagotowany Paryz.

1

ale dobre te cieszynki w obronie

0

w Kijowie grajo?

8

@PatrychoO taka trochę jakby z bazaru

18

@Janiama piwko dla każdego jak Messi.

2

@Chakalaka dobry timing.

2

@TSWKRK Claudio Caniggia

4

@barcadreed teledysk fajny.
@Nano22 Slash cos wiecej z Michaelem nagrywal?
@Ojciec5tkidzieci cos jeszcze kojarze z tym utowrem, ale nie moge sobie przypomniec
@Khajio pierwszy raz slysze
@kazbychu no to jest jeden z wiekszych klasykow
@ZielonySzparag kojarze ten album z LR, o ile mnie pamiec nie myli, to @sebasek99 go wstawial przy innej okazji
@FearTheBeard byles kiedys na Wacken?
@Comentateiro Twoja ulubiona plyta PJ?

7

@sawyer00 ale po co od razu o polityce? :)

14

Iga: ***** ***


2

Murphy jeszcze dycho.

2

@mekston a cos czulem, ze o to sie doczepisz. Dlatego dodalem przerysowane ;)
Selby to swietny gracz, ale bardziej dla koneserow moim zdaniem.
Snookera ogldam od niedawna - la rambla winna.

1

@Jordi10 Selby to taki autobus snookera. No moze troche przerysowane.

3

Murphy zaciska piesc po wygranym frame i mamy 12 -15.

10

Jeden utwor na litere "G ", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.

Mile widziane uzasdnienie, opis utworu.

Troche zmian - nie wolno mi nominowac wiecej niz 10 osob, dlatego mam nadzieje, kazdy kogos oznaczy. Nie bedzie tez linkow do poprzednich liter.

"Gula Gula" Jan Garbarek i Marie Boine. Jazz nie musi byc nudny, jazz moze byc etniczny. Wspaniale budowanie klimatu, nawet mozna powiedziec napiecie przez ten norweski duet. Rewelacyjny sax.
Kawalek kojarze juz nierozerwalnie z Poznaniem, i z checia uslyszalbym go w soundtracku do Wikingow.

https://www.dailymotion.com/video/x2uaj4t



nominacje
@Elosek @skubi99 @tomFCB @kryhaa @ZielonySzparag @kamyk_23 @kamilo0066 @kazbychu @CuttingHead

4

Tylko ejpl.

/photo/1

14

W koncu jest z tego wideo.


1

Zmęczony policjant Al Pacino na tropie znużonego gangstera De Niro. Wiek robi swoje, ale w historii opowiedzianej przez Michaela Manna trudno to dostrzec. Plus Val Kilmer i Jon Voight: Gorączka / Heat (1995) - PN 20:00 Kino TV i 21:00 Nowa TV
VS
Policjant i gangster prowadzą rozgrywkę, która może kosztować ich życie. Nareszcie Oscar dla Martina Scorsese za przeróbkę hongkońskiego "Infernal Affairs" o wzajemnym przenikaniu się struktur policyjnych i mafijnych: Infiltracja / The Departed (2006) - PN 20:00 TVN Fabuła

3

Sedzia doliczy tyle, ile Valencia bedzie potrzebowac.

0

ale pocisk .

0

Jasper .

0

@marcin000019 sobie skróciłem , bym zrozumiał .

0

@marcin000019 Podsumowujac apel Messiego: Stop osobom - kozak w necie, pinda w swiecie.

#StopBotom

1

@DaPidejpi faktycznie.
@MaziFCB niestety tak.

5

@DaPidejpi On wlasnie bardzo mi sie kojarzy z Werderem, bardziej niz z repka BRA. Fajne momenty mial.

2

@Chakalaka Jimmy White's Snooker. Niezapomniana gra.

5

Przychodzi baba do Gorących Dyskusji, a tam Konfederacja.

1

@budel17 ale pileczke pieczołowicie ustawiał.
Berbatov i Balack też chyba było w kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?