O sobie

  • Zainteresowania moje 15k komentarzy na usuniętym przez przypadek koncie i moje ponad 50k herbów
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Lampard, Torres, Thierry Henry
  • Ulubione zespoły FC Barcelona i Chelsea FC
  • Barcelonie kibicuję od 2006 początki jako 5 letni bombel i następnych kilka lat granie FCB w fife 07, a takie już większe kibicowanie zaczęło się od 2011 i finału LM

Statystyki

  • Dni w serwisie 900
  • Liczba komentarzy 18668
  • Polecenia 71013

Komentarze

2

@escarabajo chodzi o to ze byli normalna drużyna, grali swoje, swego czasu nawet ładny dla oka futbol i co rok byli w tym top8 klubów. Wiem, ze później udało im się finał ogarnąć, ale to był pandemiczny sezon, wiec ja tego nie traktuje poważnie. Przecież wtedy tez był Lyon i Lipsk, czyli były 4 zespoły z dwóch lig. Jedna została niedokończona, a druga wcześnie zaczęła po powrocie z pandemii i skończyli tez wcześniej niż Serie A, Premier League i La Liga.

4

@TheNekro94 @Rust_Cohle mimo, ze Mbappe uważam za bardzo dobrego zawodnika, lepszego od Haalanda to paradoksalnie odejście Mbappe z PSG wpłynęłoby pozytywnie na ten klub. Raczej pamiętacie czasu jak trenerem był Lorą Blą, był Ibra w składzie, który trzymał wszystkich, Cavani, Pastore, Thiago Silva. Wtedy to była normalna ekipa, która jakiś poziom trzymała, fajnie grali i przede wszystkim nie było gwiazdorzenia.

3

@Rust_Cohle ciężko powiedzieć co będzie za rok, bo może uda się w LM wyjść z grupy i dojsc do tej 1/4 przez co będzie większy hajs. Może tez tak być, że się dogadają. Jednak to Barca go wypożyczyła i sam zawodnik może tez się będzie buntował przez co materace zmiękną. Może tez tak być, że się znowu powinie noga i przychody klubu będą na niskim poziomie i będzie trzeba ciąć pensje tak żeby chociaż zarejestrować kogoś ze szkółki xD

3

@Saviola88 krytycy na filmwebie to ogromny poziom odklejenia. Oni tam często dają najgorsze oceny BEZ ŻADNEGO UZASADNIENIA. Jak są „krytykami” to powinni się wywiązywać ze swoich obowiązków, a nie że dają tylko ocenę i tyle. Szkoda czasu na tych pseudo znawców kina.

9

@macio_944 napisał oświecony z otwartym umysłem, który głosuje na Tuska mimo jego tragicznej kadencji :DD

Zobacz wszystkie

152

Messi w wieku 22 lat odbierał pierwsza Złota Piłkę, a Mbappe w wieku 22 lat będzie… będzie patrzył jak Messi w wieku 34 lat odbiera 7 Złotą Piłkę.

Niech to służy jako przykład, ze Mbappe był i jest gorszym od Messiego, gdy ten miał 19-22 lata i ogólnie Argentyńczyk jest o wiele lepszym piłkarzem i żeby Mbappe wszedł na jego poziom to musiałby się zdarzyć cud.

126

Ja po cichu liczę, ze Xavi swoimi zajebistymi relacjami i kontaktami z Katarczykami ściągnie jakaś fajna umowę sponsorska w przyszłości

112

@BarcaInfo wszystko fajnie, ale byś podał autora tych slow…Pierwsza rzecz mi w życiu wyszła dobrze to mi kradną teraz…

Edit: żeby nie było
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10573669#comment-10573669

109

„Messi nie jest decydujący w ważnych momentach i nie ma mentalu”
Też Messi:
Mecze w finałach - 44
Bramki w finałach - 31
Asysty w finałach - 13
Średnio w każdym finale brał udział przy bramce

Dla porównania wzór do naśladowania Potężny Mental z Portugalii:
Mecze w finałach - 35
Bramki w finałach - 20
Asysty w finałach - 2

Średnia bramek Messiego w finałach: 0,7
Średnia G/A Messiego w finałach: 1,0

Średnia bramek Cristiano w finałach: 0,57
Średnia G/A Cristiano w finałach: 0,62

Jak widać Messi to jest idealny przykład braku posiadania mentala.

109

@wpwelement sami wrzucacie newsy, które tu wcześniej Użytkownicy wrzucają xD

Albo swoje tweety i materiały z YouTube udostępniacie

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?