O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2967
  • Liczba komentarzy 5176
  • Polecenia 11466

Komentarze

1

@Cule1234 W sumie jakby on został, Dembele pójdzie do Paryża, bo Di Maria odchodzi, jest Messi, to dalej przepie*dola w LM.

0

@don'T.R.I.P.e Nie znikna

2

@bartas97 “Nie mam pojęcia” Zbigniew Boniek

2

@YouTuber Liverpool

23

Xavi Hernandez wydzwaniał do Andrzeja Dudy, aby przedstawić mu projekt sportowy na najbliższe lata.

Zobacz wszystkie

91

@Chwytliwy Straszne

87

@Janiama To jak mozesz wypominac komus tragiczność, głosujac na KO?

83

@Comentateiro "Wcześniej obowiązująca od 1993 r. Ustawa o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, zwana tzw. kompromisem aborcyjnym, zezwalała na dokonanie aborcji w trzech przypadkach: w sytuacji, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety, gdy ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (gwałt, kazirodztwo) oraz w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Jedynie ta ostatnia przesłanka została uznana przez TK za niekonstytucyjną. Przepisy nadal dopuszczają możliwość przerywania ciąży w przypadku, gdy stanowi ona zagrożenie dla życia i zdrowia kobiety, a także gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża jest skutkiem czynu zabronionego m.in. gwałtu." No więc w tej sytuacji dokonanie aborcji było dozwolone, a śmierć tej kobiety jest wynikiem braku odpowiedniej interwencji lekarzy i oni tu zapewne poniosą konsekwencje. Ale zawsze jakieś szuje i hieny cmentarne twojego typu zechcą coś politycznie ugrać na takiej sytuacji. I ty mówisz o moralności?

80

Tragiczni to sa ludzie głosujacy na pis po albo sld. Fakt, nie opinia

76

Na razie to same spekulacje, ale jeśli tak się stanie, że de Ligt, Jovic i Luis zawitają do nas, to stajemy się potworem pod względem kadry.