O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2454
  • Liczba komentarzy 12130
  • Polecenia 17808

Komentarze

0

@VegetaPolska Jeszcze jak. Każdy kto myśli inaczej ma nierówno pod sufitem. 24 lata gry w jednym klubie, minimum 466 występów dla Realu.

0

@Herato Z mniej znanych wychowanków jest jeszcze Nmecha i Frimpong z rocznika Fodena. Sancho chyba w wieku 13 lat tam grał.

0

@PatrykBarca No właśnie nie wiem czy cuda w Bayernie to dobry czy zły pomysł. Już się dzieją cuda.

1

@takisobiektos Ja bym za to go nie krytykował aż tak. Losowego dnia został zwolniony, Bayern zrobił wszystko co w ich mocy aby zakontraktować go przed wszystkimi, stracił okienko transferowe i przejął piłkarzy od Nagelsmanna, który łagodnie mówiąc jest dziwakiem taktycznym, co zabiło każdego jego następcę w dowolnym klubie. Trenowanie klubu po Nagelsmannie to tak jakbyś poszedł iść do klubu grać w karty, gdzie od roku byli uczeni gry w kości.

1

@MesQueUnClub96 To samo można napisać o Nagelsmannie i Ancelottim. Niezaprzeczalnie chyba tylko Flick od czasu Guardioli poradził sobie w Bayernie na poziomie jaki jest tam oczekiwany, a i po pandemii tak wesoło wśród kibiców nie było.

Zobacz wszystkie

121

@sebasek99 Żenada w jej wykonaniu. Może jeszcze winogronka do masażu?

81

@FC1899Barca Jest. To po prostu zwykła budowla zrobiona przez ludzi.

60

Kocham ten turniej.
twitter.com/itsspee_geezw/status/1481307971225362435

58

@Bykunn Ten człowiek nie był trenerem, tylko jednym z 3 głównych asystentów trenera. Myślę, że sędziom nikt nie karze nauczyć się na blachę całego sztabu szkoleniowego.

57

Oficjalnie: Schalke jest pierwszą drużyną w pięciu najlepszych ligach, która nie ma już matematycznych szans na mistrzostwo.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?