O sobie

  • Zainteresowania Brak danych
  • Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Dodi Lukebakio
  • Ulubione zespoły Bayern Monachium
  • Barcelonie kibicuję od kąd Kapitan Jastrząb zaczął przeprowadzać krucjatę przeciw innowiercom.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1945
  • Liczba komentarzy 9185
  • Polecenia 13191

Komentarze

0

@Sysia11 Ale co zrobił koledze z boiska?

0

@wojtekfcb79 Ja tylko zostawię, że 20% społeczeństwa klasyfikuje się do opieki psychiatrycznej. Wielu sobie nie zdaje sprawy, że ma problem.

4

@Ronnie1992 Mnie całkiem bawi, gdy człowiekowi radosnemu, z uśmiechem na ustach, który poszedł cieszyć się sekundę później z resztą, przypisuje się negatywne cechy, bo wymuszał gniewnie zmianę decyzji o golu i szyderczo się śmiał. xD
On mu dosłownie tylko zwrócił uwagę jak było. Nie ma zawodnika, który by tego nie zrobił, szczególnie jak świętowałeś historyczny dla piłki nożnej gol.

2

@Emhyr To nie miłość do ligi, ale do Musiali. Takich laurek nigdy nie pisałem choćby Wirtzowi czy Bellinghamowi i nigdy bym się nie odważył. Ja sądzę odwrotnie i wielu z was niemiłosiernie przecenia poprzednie pokolenie piłkarzy. Te słowa co wypowiadasz padają co generację piłkarzy i każda następna wyglądała minimum tak samo od poprzedniej. Jeżeli jest 20%, to się martwię o pomoc na świecie, bo jeden z najbardziej utalentowanych, Pedri, miałby jakieś 35% potencjału Iniesty, jednego z najlepszych pomocników w historii i lepszych nie widać. Uważam, że Musiala ma potencjał kręcić podobne liczby do Neymara (bo umówmy się, nieosiągalne nie są), ma potencjał być w środku pola kimś na miarę KDB czy Modricia, więc z automatu muszę go umieścić na tym szczeblu. Na tej pozycji z pewnością można nazwać go wyjątkowym, bo na skrzydle wiadomo, z Neymarem każdy wypada i będzie wypasać blado.

2

@FCB24 On ma dopiero 19 lat i już potrafił wejść w buty Thomasa Mullera i trzymać poziom z jego lepszych sezonów dla Bayernu. Talent, powtarzam talent, talent ma wystarczający do zbliżenia się do Brazylijczyka, a czy to zrobi, to inna sprawa.

Zobacz wszystkie

121

@sebasek99 Żenada w jej wykonaniu. Może jeszcze winogronka do masażu?

81

@FC1899Barca Jest. To po prostu zwykła budowla zrobiona przez ludzi.

60

Kocham ten turniej.
twitter.com/itsspee_geezw/status/1481307971225362435

58

@Bykunn Ten człowiek nie był trenerem, tylko jednym z 3 głównych asystentów trenera. Myślę, że sędziom nikt nie karze nauczyć się na blachę całego sztabu szkoleniowego.

57

Oficjalnie: Schalke jest pierwszą drużyną w pięciu najlepszych ligach, która nie ma już matematycznych szans na mistrzostwo.