O sobie

  • Zainteresowania Brak danych
  • Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Dodi Lukebakio
  • Ulubione zespoły Bayern Monachium
  • Barcelonie kibicuję od kąd Kapitan Jastrząb zaczął przeprowadzać krucjatę przeciw innowiercom.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1588
  • Liczba komentarzy 5939
  • Polecenia 7549

Komentarze

2

@Kgorecki2500 Monarchia absolutna fajny pomysł, ale gdybym to ja był królem. Gwarantowana pizza hawajska i ciepłe piwo dla każdego w weekend.

2

Nie panie Lewandowski. To były puste słowa i Messi tak naprawdę nie chce, byś dostał złotą piłkę za ubiegły rok. Taki z niego chytrusek.

0

@ElPonczato Lepiej aby na pierwszym. Będzie do samego końca śmierdziało mu spod tyłka.

0

@CLionelMessi Ale to dalej genialny piłkarz. Sam napisałeś, że genialnych zawodników trzeba lubić. Nawet jak go nie lubisz tak samo, to sympatia do niego powinna być bardziej, niż zauważalna.

0

@masq Mnie szczerze mówiąc bardziej przekonuje Brazylijczyk. Adeyemi kompletnie mi się nie podoba na tym etapie rozwoju. Na tle wychodzących talentów z Salzburga wygląda jeszcze jak dziecko, które niekoniecznie musi stać się mężczyzną.

Zobacz wszystkie

58

@Bykunn Ten człowiek nie był trenerem, tylko jednym z 3 głównych asystentów trenera. Myślę, że sędziom nikt nie karze nauczyć się na blachę całego sztabu szkoleniowego.

57

Oficjalnie: Schalke jest pierwszą drużyną w pięciu najlepszych ligach, która nie ma już matematycznych szans na mistrzostwo.

42

Po dodaniu efektów dźwiękowych przy herbowaniu, zaczynam się zastanawiać czy ta ikonka klauna obok nicku nie ma jakiegoś ukrytego podtekstu. :D

36

Wydaje mi się że amerykańskiej stronie Schalke nie spodobały się decyzje sędziego w spotkaniu z Bayernem.


36

Mam lekkie podejrzenia o kogo i jakie ogłoszenie chodzi.