O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1336
  • Liczba komentarzy 3220
  • Polecenia 11034

Komentarze

3

@SuperVegeta Lepiej już puścić bąka

1

@Hellrider Byłem, jestem, będę ZA tym rozwiązaniem systemowy. Nalezy dodać, że to co zaproponowała PO to była wersja light z mapą drogową zarysowaną bodajże do 2030roku.
Populizm uderzajacy w tą systemową reformę doprowadził, między innymi, PiS do władzy.

Jednak duży minus należy się PO za położenie łapy na pieniądzach z OFE.

3

@barcafan9512 Jeden " malutki szczególik" PO rządziła - pierwsza kadencja - w okresie światowego kryzysu gospodarczego. Ten kryzys zdeterminował działania rządu w następnej kadencji ( podniesienie wieku emerytalnego, wzrost VAT-u, częściowe rozwalenie OFE) celem ochrony gospodarki.
Patrząc na pierwszą kadencję PiS-u
i to jak rozdawali pieniądze to należy powiedzieć, że PO swiomi działaniami dobrze przysłużyła się polskiej gospodarce, a co za tym idzie i PiS-owi.

1

Jak to się w ogóle skleja ludziom w PiS-ie:
PAD w Q&A na Fejsie: "Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności".
Min. Szumowski na poniedziałkowej konfie: "Jestem przekonany, że na koniec tygodnia dojdziemy niestety do liczby kilku tysięcy przypadków. Jak podkreślałem wielokrotnie, nie jesteśmy w środku epidemii. To nie jest początek końca. To nawet nie jest koniec początku".

1

Brawo.
Smutne jest jednak to, jak wieloma spekulacjami, plotkami a nawet ordynarnymi kłamstwami na temat postawy piłkarz, ludzie byli karmieni przez cały ten czas. Te wszysykie idiotyzmy "żyły"-pewnie jeszcze pożyją własnym życiem - w mediach, dłużej niż to oficjalne oświadczenie Leo.

Zobacz wszystkie

130

Najbardziej niedoceniany/krytykowany zawodnik Barcy na tej stronie. Docenicie jego brak kiedy go zabraknie.

119

I to jest KAPITAN ZESPOŁU. A nie jakieś tam pieprzenie za przeproszeniem, że kibice mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie. Brawo Leo.

100

Pytanie czy Ramos zostanie ukarany za ironiczne oklaski w kierunku sędziów tak jak robił to Neymar?

88

Niech mi ktoś powie, że wolałby żeby to Barca dominował dziś na Bernabeu a na końcu przegrała 3:0.
Takie sytuacje już były przerabiane Barca przeważał we wszystkich aspektach gry a po końcowym gwizdku schodziła pokonana. Piękną grę w piłkę doceni każdy pod warunkiem że prowadzi ona do wygranego meczu, finału, pucharu.
Nie oszukujmy się gdyby Barca zagrała dziś jak Real i przegrała wszyscy gadaliby o braku skuteczności ekipy Valverde a Real chwalony byłby za wyrachowanie, charakter, cierpliwość

79

Widzieliście nową reklamę z Cristiano?


Masakra

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?