O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2853
  • Liczba komentarzy 3984
  • Polecenia 13563

Komentarze

1

Defensywka? Żeby tylko. To była klasyczna murarka przez 120min ale awans mają w kieszeni i kolejnego uszatka do kolekcji.
A w Barcy ciągłe piermandolenie o jakimś stylu, DNA itd. Real ma w d... styl, DNA czy jakkolwiek tego nie nazwiemy. PRAGMATYZM do bólu.

2

Dwie sprawy. Po pierwsze primo ten Czawi to taki Vinicius na ławce trenerskiej. Po drugie primo Lahoz zakończył karierę sędziowską ale ma "godnych" zastępców.

5

Wypada dwóch zawodników ze środka pola i skończyły się pomysły na stworzenie czegokolwiek. Żeby chociaż zaangażowanie było widać w grze ale gdzież tam. Padlina straszna. I tak już zostanie bo kreatywności w tej ekipie za grosz.
Lamine coś tam podrybluje od czasu do czasu i tyle. Niepojęte jak ten zespół skarlał. Brak ambicji, zaangażowania. Ogólna obojętność

2

Takich Ferminów nam potrzeba.

2

Czekam na komentarze xpertów, że Barca miała szczęście podczas gdy Real wygrywa tak regularnie i wynika to z charakteru. Grać wielkie G***O i wygrać też trzeba umieć.

Zobacz wszystkie

130

Najbardziej niedoceniany/krytykowany zawodnik Barcy na tej stronie. Docenicie jego brak kiedy go zabraknie.

129

"Pamiętajmy, że Hodzić, to nazwisko trenera rywali, a nie nasza taktyka na to spotkanie."
Jacek Laskowski. Nagroda Złote Usta 2020

119

I to jest KAPITAN ZESPOŁU. A nie jakieś tam pieprzenie za przeproszeniem, że kibice mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie. Brawo Leo.

100

Pytanie czy Ramos zostanie ukarany za ironiczne oklaski w kierunku sędziów tak jak robił to Neymar?

88

Niech mi ktoś powie, że wolałby żeby to Barca dominował dziś na Bernabeu a na końcu przegrała 3:0.
Takie sytuacje już były przerabiane Barca przeważał we wszystkich aspektach gry a po końcowym gwizdku schodziła pokonana. Piękną grę w piłkę doceni każdy pod warunkiem że prowadzi ona do wygranego meczu, finału, pucharu.
Nie oszukujmy się gdyby Barca zagrała dziś jak Real i przegrała wszyscy gadaliby o braku skuteczności ekipy Valverde a Real chwalony byłby za wyrachowanie, charakter, cierpliwość

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?