O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 3637
  • Liczba komentarzy 9472
  • Polecenia 19782

Komentarze

1

Przede wszystkim, to entuzjazm po kilku spotkaniach z ogórkami był mocno przesądzony. Ludzie naobiecywali sobie trypletow i innych bzdetow, a z Lewego media i kibice zrobili zbawiciela Barcelony. Więc bardzo dużo winy leży po stronie mediów, a kibice mogą mieć pretensje tylko do siebie. Ja nie miałem żadnych oczekiwań i tak zostało. Miałem i mam jedynie nadzieje, że Xavi w tym sezonie posklada drużynę do kupy i w przyszłym już to zatrybi na dobre. Dalej jednak będę obstawał przy swoim i sądzę, że zamiast kupować Raphinhe można było wziąć Mazrauiego, a resztę kasy dołożyć do młodego, perspektywicznego napastnika. Do głowy przychodzi mi tylko nazwisko pewnego wielkiego blondyna z Norwegii. Jak widać, umie się odnaleźć w grze pozycyjnej, choć uczciwie przyznam, że nie miałem o nim dobrego zdania. Ale to nie ja decyduję o zakupach Barcelony, nie ja jestem fachowcem od wyszukiwania odpowiednich wzmocnień. Są od tego ludzie, którzy sporo zarabiaja, więc i kompetencje powinni mieć właściwe. Tak przy okazji, te transfery to presja na Xavim, do której sam Creus zresztą się dorzucił. Już zrobił bardzo wiele i zasługuje na spokój i cierpliwość. Niech mi tu też nikt nie pisze, że Barca to jeszcze może sięgnąć po LM, bo gdy Barca sięgała po to trofeum to jechali ze wszystkimi po kolei, jak leci. Choć podobno nie ma rzeczy niemożliwych...

3

@yoli OD jest obunożny, ale też znacznie lepiej prezentuje się na prawej stronie. Wszystkie jego lepsze występy to właśnie prawa strona.

0

Czy ktoś zawiódł? Na pewno sędzię od VAR i taktyka Xaviego, bo Inter nie jest pierwszą drużyną broniąca tak nisko, z którą Barca ma problemy i to nie od wczoraj i nie od tygodnia. Xavi wiedział, jakimi środkami gra Inter i nie przygotował drużyny we właściwy sposób na to spotkanie.
Kolejny mecz zadaje też kłam zachwyconym RL 9 dziennikarzom i wszelakim ekspertom samozwańczym, bądź też nie. Jak mantrę wszyscy powtarzają, jak Lewy jest uniwersalny i jak potrafi wziąć ciężar gry na siebie.
Otóż Lewy jest świetną "9", ale uzależnioną od poczynań kolegów. Sytuacje sam to może sobie stwarzać ale z Valladolid czy innymi lelakami. W ważnych spotkaniach z silniejszym rywalem ktoś te sytuację stwarzać musi. To nie jest Leo Messi, Dinho czy nawet Il Fenomeno R9. Robert jest świetnym napastnikiem, a nie zbawcą Barcelony i na tym poprzestańmy.
Tak, jak w przypadku Leo, każdy z trenerów mógł sobie pozwolić na taktykę " Leo Barce zbaw", tak w przypadku Polaka takiej możliwości miał nie będzie.
Poza tym, jeśli zapytam w ilu ważnych meczach Bayernu i jakich konkretnie Lewy był decydujący, to jaką odpowiedź otrzymam?

3

Zwróciłem na to uwagę wczoraj. Dla mnie to celowe działanie UEFA za Superligę.

10

I to jest super, hiper nowina. Myślałem, że to nastąpi dopiero w przyszłym sezonie, bomba. Tylko niech pilnują jego zdrowia, bo chłopak wciąż rośnie.

Zobacz wszystkie

106

Wciąż mnie bawi ta scena


92

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

88

Piękne zdjęcie


84

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

79

Gorszego składu sędziów na Klasyk dać nie mogli