O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 2677
  • Liczba komentarzy 7461
  • Polecenia 14105

Komentarze

0

Plakat Simonsena wisiał u mnie swego czasu nad biurkiem, ale nie byłem jeszcze wtedy kibicem Barcelony tylko Ipswich Town. Za ten plalat miałem w domu niezłą burę. Koleś, od którego miałem ten plalat wydebil ode mnie rogi jelenia z kolekcji mojego Taty. Sporo mu tych rogów wyprowadziłem...

0

Pani dyrektor pewnie nie ma ochoty być ciągana po sądach i postanowila wcześniej opuścić ten tonący okręt. Kompetencji i uczciwości pani dyrektor raczej nie brak, jeśli przetrwała prawie 3 kadencje. Takich ludzi zawsze żal najbardziej.

0

,Nie sprowadziła, bo nie umi klepać, tylko jest klasycznym snajperem. A tak na poważnie, Suarezy nie rodzą się co dwa lata i takiego zawodnika długo Barca będzie szukać. Jeśli ten Haaland jest skuteczny, to trzeba było brać i pomyśleć o zmianach taktycznych, asekuracji młodego, gdyby sobie nie radził w defensywnych zadaniach. Cou, Antoni, Dembele, to też zawodnicy, którzy nie byli skrojeni pod Barcelone. No, ale panowie nie kosztowali aż tyle co Haaland...
Do kupy te prowizje+klauzula to kasa, której młody, zdolny napadzior jest wart. Teraz trzeba wyrzucić 18 na jakiego 28 letniego nolnejma, nie żal im? Chciał 8 baniek, a ile dostaje realnie w BVB? Ma choć połowę tego? Haaland nie miał przede wszystkim statusu gwiazdy, by prezes rzucił na niego okiem. Chłopak może i nie pasuje stylem do Barcelony, ale ilu jest takich, co pasują, oprócz Lautaro. Będą czekać teraz, aż Luisito do 50 dobije.
Już na początku sezonu postawiłem pytanie: co będzie jak wypadnie Suarez, OD, Leo, czy Pique? Nie jestem żadną męską wiedźmą, zdawałem sobie jedynie sprawę z wieku Suareza, jego problemów z kolanem i z tego, że styl jego grania jest wyczerpujacy i potrzeba końskiego zdrowia by orać jak on, facet zawsze daje z siebie maksimum. Sytuacja OD nie była taka trudna do odgadnięcia, biorąc pod uwagę wszystkie wcześniejsze zaniedbania, jakich się dopuścił. Ten Norweg to był must have, nawet jeśli jego menago jest tłustym wyrachowanym cynikiem. I nawet, jeśli ten chłopak nie wypalił by na CN, to chętnych na niego z pewnością by nie braklo.
No, ale zamiast Haalanda będziemy mieć Brajtlajta, co za różnica...

0

@CatalanVeBFCB Znaczy, gra w duńskiej kadrze... To już coś. Coraz ciekawiej ten skład się klaruje. Rozumiem, że to potrzeba chwili i ten skład czymś trzeba uzupełnić. Ale co z takim gościem potem zrobić? Młody już taki nie jest, buja się po klubach niczym Aleix Vidal, tyle, że slabszych
A jak jeszcze dadzą dobrą pensję, to się chłop przyspawa do ławki i Barca będzie zmuszona oddać za darmoche, albo wypożyczyć. Bo to chyba nie jest jeden z tych elementów, z których zamierzają budować drużynę.

0

Co to jest za ananasek, bo szczerze mówiąc nie utkwił mi w pamięci. Czy wart jest tych pieniędzy, o jakich piszą?

Zobacz wszystkie

92

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

84

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

79

Daj Boże awans.

69

Podpinałem kilka lat temu,podepnę raz jeszcze.To a propos spacerowania Leo po boisku


67

Przepraszam,jakim zięciem bo nie kumam ?