O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 4149
  • Liczba komentarzy 10764
  • Polecenia 22533

Komentarze

0

@JarekS Mam to samo. Nagelsmann byłby najlepszym rozwiązaniem. Trochę dziwne, że to nazwisko do tej pory się nie pojawiło. Może to zbyt mocna osobowość dla Laporty.

0

@Piotruś-BARCA To są bzdury dawno już zdementowane.

0

@Matan_Zajcev Takie są metody populistów, znaleźć wrogów i przekonywać, że ma się patent na nich i na właściwe rządzenie. Tusk do świętych nie należy, ale wszystkie trupy, które wypadają z szafy po pisowskich rządach powinni ludziom uzmysłowić, że z nimi daleko Polska nie zajedzie. Prof. Matczak bardzo mądrze opowiada o metodach populistów i oczywiście PO nie jest od nich wolne. Do polityki trafiła cała masa ludzi, których być w niej nie powinno, takich jak Jaki, Mejza, Czarnek i właściwie cała ta pisowska przybudówka. Nas jednak nie powinny martwić przepychanki między politykami, oni sobie poradzą. Nas powinny martwić relacje między nami, zwykłymi ludźmi. Młodzi ludzie powinni zacząć się uczyć rozmawiać ze sobą, bez względu na to jakie mają poglądy, bo każdy jakieś tam ma. Polityka stała się sposobem na zarabianie, i nikt mi nie wmówi, że młodzi z Konfy pchają się do polityki dla idei. Dla idei i własnych ambicji to może politykować sobie Tusk, Kaczyński, Morawiecki i kilku innych starych wyjadaczy, bo ich majątki są wystarczające. Na pewno jednak nie uczestniczą w polityce, żeby nam poprawić życie. Wyborca jest ważny przed wyborami, po wyborach o wyborcy się zapomina. Niby każdy o tym wie, ale i tak ludzie bronią swoich sympatii politycznych jak własnej rodziny. Rzućcie okiem, jaką emeryturę dostanie Kaczyński, jakie pieniądze z Unii pobiera Tusk, on naprawdę nie potrzebuje nic sprzedawać. Za to takie Mejzy, Obajtki i cała chmara niekompetentnych przydupasów Kaczyńskiego siedziała w polityce dla kasy. Starsze pokolenie nie wskaże młodym kierunku bo ma skrzywiony mental. Mój bardzo dobry znajomy, który uważa się za człowieka prawicy, zawsze wychodzi wkurzony podczas dyskusji, gdy tłumaczę mu, że to nie za rządów Tuska użyto broni gładkolufowej w stosunku do górników. Dla niego to Tusk strzelał i koniec. Sytuację Wąsika i Kamińskiego stawia na równi z aferą zegarkową Nowaka, a Republika jest niezależną telewizją. Chłop po 50 i na zmianę nie ma szans. Ja dyskusji o polityce staram się unikać, bo to rodzi konflikty nawet w rodzinie. Wracając do Twojego wpisu, nie ma takiego cudotwórcy na świecie, który w 3 miesiące posprzątałby bałagan, jaki pozostawił po sobie poprzedni rząd. Tym bardziej nie zrobi tego obecna władza. W przeciwieństwie do wielu kolegów tutaj komentujących, mam niewielkie pojęcie o polityce. Myślę jednak, że niebawem można będzie spodziewać się pierwszych dymisji. Tusk nie jest raczej zadowolony ze swojego gabinetu, który powstał z dziwnych koalicji, bo celem nadrzędnym było odsunięcie PiS od władzy. Będzie potrzebował więc nieco więcej czasu porządki.

0

Przeglądając starsze odcinki UTDLR, natknąłem się na wywiad z Christo, chyba Julka go prowadziła. Fajny materiał, jak komuś się nudzi...https://youtu.be/57Pc833_MAw?si=5RpmIbllj8cODy0H

1

Jak Kolega niżej, Tebas powie: "nie!" i znajdzie na to 625447 powodów

Zobacz wszystkie

108

Wciąż mnie bawi ta scena


93

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

89

Piękne zdjęcie


86

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

80

Gorszego składu sędziów na Klasyk dać nie mogli

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?