O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 4284
  • Liczba komentarzy 10965
  • Polecenia 22953

Komentarze

1

@Tibu Tylko, że Felix nie zarabia pół miliona euro. Ten temat był już przerabiany na stronie, z łatwością powinieneś znaleźć właściwe informacje.

1

Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio.

0

Jeszcze jakby się dowiedział od księgowego, że nie ma szans na wypłatę...

1

A ja czytam na wszelkiej maści media, które już kupiły Barcelonie piłkarza. Co ostrożniejsi piszą, że Nico już zdecydował o przenosinach do stolicy Katalonii i transfer jest na ostatniej prostej. A Wy tu piszecie, że Barca jest napalona na Williamsa Jr...
Niestety, nie ma informacji, kto za piłkarza zapłacił ani ile zapłacił. Myślę, że kiedyś media, zwłaszcza sportowe, bardziej się szanowały. Gdy nie było internetu to człowiek nie czytał aż takich bredni. Nie będę tutaj rzucał linkami, ale o tym transferze nie czytałem w Skandalach ani na pudelku . To już nie dziennikarstwo, a plotkarstwo.

1

Takiej jednomyślności co konkretnego transferu dawno nie było wśród tutejszej społeczności. Oczywiście mnie również ten transfer bardzo by ucieszył. Media piszą o finansach, kto i ile proponuje, że Barca nie może konkurować ale ma przewagę itd. Mam jednak przekonanie, że o prawdziwych sumach dowiemy się przy okazji pierwszego przedłużenia umowy przez piłkarza, jeśli tutaj będzie grał, rzecz jasna.
Nie kupuję tej narracji o jakieś rzekomej przewadze Barcelony. Chłopak nie zmieni środowiska ze względu na Yamala czy 5 Yamalow. To kompletny nonsens. W imię czego miałby rezygnować z dużej kasy? Jeśli miałby z niej zrezygnować to raczej po to, by zostać w Bilbao. Tam ma rodzinę, gra z bratem, a po boisku biegają goście, z którymi trenuje od dziecka. Ma swoich kibiców, jest gwiazdą w zespole itd. Jeśli zdecyduje się na inny projekt to po to, by mieć z tego jakieś korzyści.
Ja nie wątpię w ten transfer, bo Laporta jest zdolny, by wszystkich nas zaskoczyć. Będzie musiał jednak podjąć pewien wysiłek finansowy, by go przekonać, że warto postawić na Barcelonę. W każdym artykule, każdej wzmiance o tym transferze pada zawsze jeden argument - przyjaźń z Yamalem. Mogliby dziennikarze trochę lepiej się postarać.

Zobacz wszystkie

108

Wciąż mnie bawi ta scena


93

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

89

Piękne zdjęcie


86

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

80

Gorszego składu sędziów na Klasyk dać nie mogli

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?