O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna,fotografia,boks,
  • Ulubiony zawodnik Johan Neeskens,Andres Iniesta,Ronaldo de Assis Moreira,Ronaldo Luis Nazario De Lima
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 3749
  • Liczba komentarzy 9595
  • Polecenia 19989

Komentarze

0

Raczej słabe widowisko, ale mecze z Getafe nigdy do pięknych nie należały. Choć przyznam, że Sanchez Flores delikatnie te drużynę "rozbujał", choć bardzo delikatnie, bo wciąż grają całą drużyną w dwóch zwartych liniach gdy bronią. Choć za te dyscyplinę należy ich pochwalić. Barca natomiast wciąż nie znalazła sposobu na rozbicie tak zwartych szyków i robi się chaos.
Przykro się czyta opinie o Ansu, którego już dawno wielu skreśliło. Ja nadal, naiwnie być może, liczę, że jednak w końcu stanie się cud i wróci "stary" dobry Fati. Choć przyznam, że sam Ansu coraz częściej robi wszystko, by tej nadziei zostało coraz mniej.
Widać też jaka jest różnica między Raphinia na lewej i prawej stronie. To tak jak byśmy oglądali dwóch różnych piłkarzy.
Xavi natomiast powinien wyjaśnić Dembele, że dryblowanie w takim ścisku kończy się zwykle stratą piłki. Dziwne, że sam piłkarz do tej pory tego nie pojął. Dużo więcej drużyna ma z jego podań jak bezsensownych dryblingów.
Są małe pretensje do Pedriego, ale nie rozumiem, dlaczego on tam się znalazł i dlaczego był ostatnim piłkarzem po prawej stronie? Nie mam możliwości obejrzenia powtórnie tej sytuacji, a chciałbym.
Ciekawe jest też, że drużyna grająca tak defensywny futbol jak Getafe, miała 3 czyste sytuacje i gdyby nie Ter Stegen, mogliby wyjechać z 3 punktami.

2

@Danny Gaucho No, Pippo to był wyjątkowo ciekawy zawodnik. Nie cierpiałem wręcz gościa za ten jego "styl". Sędziowie mieli demonstracje video, które były poświęcone jego grze aktorskiej na polu karnym. Nie wiem, czy jest/był ktoś, kto mógł się z nim mierzyć w tej "dyscyplinie". Nurkowanie Crisa to amatorka w porównaniu do Super Pippo

0

Głośno się zrobiło o totalnej inwigilacji, jest taki projekt ustawy, który ma być procedowany. Konfederacja straszy, że władza będzie mogła zablokować komunikator. Jestem IT-głąbem, ale czy nie ma w tym przesady? Przede wszystkim w jaki sposób będą mogli dobrać się do treści szyfrowanych? Czy to nie jest tak, że to Whatsapp czy Signal będą musiały im te treści udostępnić? Bo przecież nie wrzucą Pegasusa na 20 milionów telefonów. Blokować komunikator też chyba mogą tylko same firmy. Mógłby ktoś z wiedzą wypowiedzieć się na ten temat?

8

Kolejna chce zarobić parę groszy i zaistnieć na chwilę.

0

Co się stało, że Eric popadł w niełaskę?

Zobacz wszystkie

107

Wciąż mnie bawi ta scena


93

Trochę nie kumam tego przepisu.Niby rozgrywki "nieprofesjonalne",nie ma limitu zawodników spoza Unii ale Roberto za kartki z profesjonalnych rozgrywek ligowych jednak pauzuje.

89

Piękne zdjęcie


85

Daniel Alves:

391 spotkań

25 tytułów

21 bramek

102 asysty

Czekam aż ktoś powtórzy te statystyki.
Zostaje również Adriano...

80

Gorszego składu sędziów na Klasyk dać nie mogli