La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 907 Culés

80

Gorszego składu sędziów na Klasyk dać nie mogli

4

@th@les Jeśli zagramy dobry mecz to żaden sędzia nie będzie potrzebny.

1

@th@les Lahoz to dobry sędzia.

11

@Encore Nawet Matie Laho z dobrego meczu potrafi zrobić wtopę roku

3

@HansLanda Chaos i dobry sedzia? przecież to bedzie szopka.

2

@HansLanda Lahoz to nie jest dobry sędzia. O ile ogarnia sytuację na boisku i podejmuje w miarę dobre decyzje, to jednak ma coś z banią i musi tworzyć kontrowersje a w meczu takiej stawki o kontrowersje nie jest trudno i bez pomocy arbitrów.
A jak połączyć to z Gonzalezem Gonzalezem za monitorem to duet wybuchowy.

1

@Encore
to musimy zagrać bardzo dobry mecz, jeśli będzie mecz na 1 bramkę przewagi bardzo łatwo będzie mu zepsuć widowisko i wpłynąć na wynik jedną błędną decyzją

5

@Encore Możesz grać wyśmienite spotkanie, ale jak Ci Ramos do spółki z Casemiro wykosi pół ekipy w I połowie, bez żadnej reakcji ze strony arbitra, to świetna gra zda się na niewiele.

konto usunięte

0

@HansLanda na siłę zawsze próbujesz mieć odmienną opinie od reszty?

0

@PrinceDamon Po prostu mam swoją. Lahoz popełnił kilka bledow i jazda po nim zawsze xD Tymczasem sedziuje w LM hitowe starcia więc lepszych po prostu nie ma.

1

@HansLanda
Gdyby Lahoz na siłe nie robił z siebie gwiazdy podczas meczu opinie by były inne.
On z każdego zdarzenia potrafi zrobic teatr swoimi reakcjami.

1

@HansLanda Lahoz zawsze próbuje błyszczeć w roli głównej, wie na co może sobie pozwolić i często sieje kontrowersje co czyni go jednym z najbardziej nielubianych sędziów w LL.

1

@MesQueUnClub_87 Swoją droga jestem ciekaw czy on ma takie podejscie w życiu by skupiać na sobie uwage i byc centrum zinteresownia :D

1

@MarioVeB! Tego nie wiem, ale wiem, że np. Marciniak trenuje przed lustrem postawę przy pokazywaniu kartek, też jest dobry narcyz, chyba tylko on zwraca na takie rzeczy uwagę podczas meczu.

0

@MesQueUnClub_87 No tak ale gość jedzie wszystkich rowno, po ostatnim El Clasico to bym chciał nawet jakies kontrowersji, moze byłby elektryczny mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy