O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2296
  • Liczba komentarzy 4069
  • Polecenia 9966

Komentarze

0

@Herato to chyba już indywidualna kwestia u każdego. Jak jesteś w stanie akceptować gwałciciela jako legendę to dlaczego nie… Dla mnie „mes que un club” daje jasną odpowiedź.

0

@Pewex pierwsza część fabularnie to Pocahontas (jeden z kolonizatorów zakochuje się w obcej i przechodzi na stronę lokalsów) tylko gorsze. Teraz jest lepiej?

1

@Worny Salah z Romy, MATS z Myśngladbach, Odidja Ofoe zanim schudł w Legii.

0

@Compadre a kto napisał że mają być seksualne w swoim ubiorze?

2

@Rewolucja123 mam wrażenie że ponad 90% kibiców to hipokryci tyle że nie mam z tym żadnego problemu. Wystarczy spojrzeć na reakcje na Camp Nou (czy La Rmbli) po faulach naszych i przeciwnika. Jest w tym logika i obiektywizm? Nie ma. A jeżeli Twój przyjaciel prowadzi drużynę to efekt jedynie się wzmacnia. Można pisać że dziennikarz musi być obiektywny itd. Zgadzam się z tym ale nie ma co przesadzać. Jego „dziennikarstwo” jest tak swobodne że nie razi to zbyt mocno.

Zobacz wszystkie

246

Jak można pisać o Rakiticiu "dziad", "won" albo "nie chcemy cię tu"?
Po 5 latach gry w FCB zero szacunku? Gość wypluwał sobie flaki na murawie, grał w niemal każdym meczu, a tutaj pojawiają się takie komentarze jakby napluł kibicom w twarz i podpalił Camp Nou. Trochę mi wstyd jak czytam te "podziękowania".

118

@Avada Kedavra taa, bo obecni na tej stronie od 10 lat głoszą same prawdy objawione :)

116

Andre Gomes pewnie pudłuje, Roberto nie pasuje pozycja, MATS woli utrzymać czyste konto, a Denis Suarez otrzymuje za mało szans ;)

93

@Chakalaka jak człowiek finansowany przez niemiecki wywiad może być według Ciebie najlepszym kandydatem? Już nie tylko dziennikarze ale nawet założyciele PO to potwierdzili.

92

Jak Barca wygra 75 mln od rodziny Neymara to będzie miała kasę na jego transfer. Świetny ruch Bartomeu.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?