O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2501
  • Liczba komentarzy 1471
  • Polecenia 4065

Komentarze

0

@masq Naprawdę wydaje mi się, że oglądałeś troszkę nieuważnie.
Po pierwsze, Jean jest w zaawansowanej ciąży. Burza hormonów z tym związana powoduje huśtawki nastrojów - stąd "wydzieranie się".
Po drugie - dokładny cytat odnośnie składania skargi:
"I just had the most horrible experience with a doctor, and i am making formal complaint."
I nie, ona nikogo nie jedzie za to, że jest hetero. Ba, nigdzie nie jest powiedziane, że pielęgniarz jest hetero. Ona jest zdenerwowana, że ktoś "zlewa" ją, kobietę w ciąży z problemem, a gdy tylko przychodzi jej partner i zwraca mu uwagę, to od razu przechodzi do działań.
Tak jak nigdzie nie jest powiedziane, że lekarz przełożony jest hetero - "Oh, that's fantastic. Another one." odnosi się tylko do tego, że jest mężczyzną. Wynika to z tego, że Jean ma ostatnio bardzo dużo problemów z mężczyznami - z Jakobem, z Otisem, do tego buzujące hormony jak już wcześniej wspomniałem. Może nie jest to godne pochwały, ale jest z pewnością zrozumiałe, że jest mocno zirytowana spotkaniem z każdym kolejnym mężczyzną w szpitalu, zwłaszcza po tym nachalnym pierwszym lekarzu.

0

@CatalanDream Tak jak napisałem - chodzi o zirytowanie Jean, że pielęgniarz ją "zlewa" gdy próbuje złożyć skargę na lekarza, a w momencie gdy podchodzi Jacob (jej partner) i zwraca mu uwagę, to od razu idzie zgłosić sprawę do przełożonego.

0

@masq Z którego odcinka to cytat? Najlepiej moment podrzuć.
Jedyny moment w którym kojarzę, że pada sformułowanie "straight white man", to odcinek piąty - i zarówno sens, jak i kontekst wypowiedzi jest zupełnie inny.
Pozwolę sobie zacytować:
"That is fantastic. Yes, ignore the pregnant woman, and listen to the straight white man, for fuck's sakes."
Kontekst jest taki, że pielęgniarz olewa skargę Jean na lekarza, a dopiero gdy przychodzi Jakob, to decyduje się się na zgłoszenie sprawy do przełożonego.

2

@JANEK777 Tak z ciekawości - czym to się różni od wyśmiewanych przez Konfederatów i ich sympatyków zbiórek na działalność osób związanych z lewą stroną polityki?

6

@masq https://www.fcbarca.com/101475-joan-laporta-potwierdza-ze-chcial-tego-lata-sprowadzic-do-barcelony-neymara.html

"Nawet po odejściu Griezmanna i przy obniżkach pensji Messiego i kapitanów nie było możliwości, aby Leo został w klubie. Takie warunki narzuciła LaLiga. Najpierw uzgodniliśmy dwuletnią umowę z pensją rozłożoną na pięć sezonów, lecz LaLiga nie wyraziła zgody. Zmieniliśmy więc długość kontraktu na pięć lat, co zostało już zaakceptowane. Jednak 5 sierpnia LaLiga powiedziała, że musimy podpisać umowę z CVC, aby spełnić wymogi fair-play. Nie mogliśmy się na to zgodzić. "

Zobacz wszystkie

62

Już wszystko wiem.
Neymar chciał Paulinho.
Neymar jest w PSG.
PSG żeby go zatrzymać będzie musiało kupić Paulinho.
Paulinho kupuje Barca za 40, klauzula 120.
Barca sprzedaje Paulinho do PSG za 120.
Profit.

52

Ja wstrzymam się z oceną do rozegrania pełnego sezonu przez Dembélé, a nie w momencie, gdzie pominął okres przygotowawczy w Barcy, a potem stracił pół sezonu przez kontuzję.
Potencjał ma równie wysoki co Mbappe.

48

Przecież to prawo pierwszeństwa nic im nie daje, a na pewno nie jest żadną stratą dla Barcy. Mogą wyrównać czyjąś ofertę i wtedy mają pierwszeństwo, co za różnica gdzie będziemy sprzedawać?

48

@Suzu A ja uważam że to naprawdę dobra decyzja. Pod koniec Copa widać było, że drużyna już jako tako wygląda.
A takie zmienianie trenera co chwilę, bez dania mu poważnej szansy, nie ma większego sensu.

42

Leserów? Chyba nie znasz znaczenia tego określenia.