O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Busi, Suarez
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004/2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3383
  • Liczba komentarzy 7319
  • Polecenia 20137

Komentarze

2

No ja was proszę ludzie, niektórzy powinni pójść za radą Najmana i wziąć rozbieg. To, że napiszecie małą czcionką spoiler, nie znaczy, że się od razu nie rzuci w oczy to co piszecie linijkę niżej. Wszelkie dyskusje o nowych, popularnych serialach powinny być od razu kasowane. Chcecie sobie dyskutować ze spoilerami to idźcie na filmweba bo jest wielu ludzi, którzy nie chcieliby przeglądać forum PIŁKARSKIEGO z jednym otworzonym okiem, żeby przypadkiem nie natknąć się na spoiler SERIALU, którego jeszcze nie skończyli oglądać bo od premiery minął jeden dzień.

2

@MarioVeB! Twój zaginiony stary przez którego nieobecność w swoim życiu jesteś taki upierdliwy? Już uwierzyłeś w plotki o zwolnieniu Valverde?

16

@Hushovt kapania nienawiści wobec wobec Tuska i PO? xDDDD
Kaczyński nie jest za fajny, ale zaraz mu przypiszecie sprawstwo zamachu WTC. Przecież to Tusk całą swoją kampanie od początku do końca odpierał straszeniem ludzi co to się stanie jak PIS dojdzie do władzy. To PIS i Kaczyński byli ofiarą kampanii nienawiści ze strony PO, a nie odwrotnie.

4

@Szicek10 wyobraź sobie jak załatwia potrzeby fizjologiczne.

5

@SuperVegeta ale produkcja się zmniejsza, więc ilość gotówki w gospodarce zostaje taka sama bo banknotów się nie likwiduje, popyt przeważnie jest taki sam (nie licząc oczywiście towarów luksusowych), a ilość produktów się zmniejsza, więc ceny rosną.

Zobacz wszystkie

182

Z tym swoim stylem to ją na śmierć zanudzisz.

131

@Suzu powiedział ten co jak już stworzył jedną okazję i strzelił pół gola to zaraz rzucał całą drużynę do obrony xD

117

Ohoho, jaka zbuntowana laleczka. Na Bońka jest oburzona za głupi żart, ale nie widzi nic złego w swoim wyzwaniu od złodzieji Messiego i Neymara i głupiej odzywce do Zibiego o kopniaku w jaja, tym bardziej, że on mógłby być jej ojcem. Nie lubie takich głupiutkich hipokrytek.

111

Ale Ronaldo też dzisiaj trzeba pochwalić. Najładniejszy na boisku!

104

@xVENUMx za szybko podają, to trzeba na spokojnie usiąść, rozejrzeć się, podać do tyłu. Jak Ivan.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?