La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1339 Culés

39

EV : "Bycie dominatorem nie polega na osiąganiu 80% posiadania piłki, tylko na stwarzaniu okazji do zdobycia gola."

Szpilka w stronę nowego trenera ??

7

@Suzu może i szpilka ale sama prawda

131

@Suzu powiedział ten co jak już stworzył jedną okazję i strzelił pół gola to zaraz rzucał całą drużynę do obrony xD

5

@ProMILs Za Valverde przynajmniej byliśmy liderami.

konto usunięte

91

@Suzu taaa, tak jak by za jego panowania Barcelona stwarzała multum okazji

6

@SuperVegeta no duzo wiecej niz obecnie

2

@Suzu Szpila jak nic, ale jednak według mnie żeby dominować to trzeba również mieć więcej piłki od rywala. A najlepiej jest stwarzać dużo okazji przy jednoczesnym posiadaniu piłki.

38

@Suzu Hahaha co za chłop. Barca strzela gola i od razu się cofała do obrony za jego kadencji. Za Setiena w ostatnich meczach też mieliśmy dużo okazji, ale były straszne problemy z wykończeniem.

1

@Suzu Raczej nie, bo w artykule jest napisane, że Valverde odpowiadał na pytania, więc chyba ktoś go zapytał o to lub o coś podobnego.

1

@Suzu Raczej obrona swojego "stylu" , choć ciężko go tak nazwać...

0

@Suzu chyba samozapranie

6

@Suzu Za Ernesta to żeśmy rzeczywiście stwarzali mnóstwo okazji do strzelenia gola. Szkoda, że rywalom.

3

@amanter proponuje zmienic okuliste no chyba że tak gadasz a meczów nie oglądasz? Barcelona stwarza teraz znacznie więcej sytuacji na zdobycie gola powodem porażek jest a) brak skutecznościB0 kontuzja luisa suaraze i brak zastępcy. Mimo wszystko jestem pewien że mistrzostwo zdobędziemy właściwie mogę się założyć o wszystko :)

0

@marek86 Przyjmuje zakład. Jestem słowny, nie ma obawy, że będę próbował się z niego wymiksowac. Tobie zostawiam decyzję, o co, wszak to Twoja inicjatywa. Mogę jedynie zaproponować, że przegrany na 2 miesiące umieści w avatarze Ramosa wznoszącego puchar LM i niech to będzie obligatoryjne oprócz tego,co sam zaproponujesz.

1

@Suzu Bzdura. Bycie dominatorem to kwestia bycia :D:D:D

3

@Suzu Bardziej to wygląda, jak szpilka w stronę samego siebie.

0

@AlvaroHanso Co nie było jego zasługą, tylko winą Realu, bo Valverde przegrał w tym sezonie więcej meczy w La Liga niż Setien.

1

@AlvaroHanso No i co z tego? Zwolniono tego trenera i uprzedzono wiele katastrof, które spotkałyby niedotrenowaną Barcę w drugiej części sezonu. Było to zrobić w lipcu 2019.

0

@th@les Takie rozwiązanie mi jak najbardziej pasuje z tym avatarem :) Ból niesamowity dla przegranego będzie ale spoko :)

0

@th@les Co do zakładu to proponuję dublet jeżeli barca setiena go zdobędzie w tym sezonie wklejasz avatara a jeżeli nie to jak wklejam. Czy taki zakład ci pasuje?

0

@marek86 Przepraszam,że późno odpowiadam, natomiast warunki zakładu oczywiście przyjmuję. Jeśli będzie dublet,to ja dosylam jeszcze jakiś załącznik, jeśli nie jesteś abstynentem. To będzie dla mnie przyjemność i masa radości, jestem jednak realistą, choć nie wykluczam, że forma może przyjść, tyle, że pod koniec sezonu.

0

@th@les nie ma problemu z mojej strony w razie przegranego zakładu też będzie jakiś załącznik.

Pozdrawiam

0

@marek86 Ja akurat jestem abstynentem, nie mniej dzięki. Mam też nadzieję, że przegrany wykaże się również jakaś aktywnością na forum, bo wklejenie avatara i zniknięcie na ustalony okres popsuje cały efekt. Pozdrawiam serdecznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy