O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 743
  • Liczba komentarzy 726
  • Polecenia 3035

Komentarze

1

@Piotr89Sand Bo tak jest. Dochodzi do selekcji kogo ratować, a kogo nie. Brutalne ale prawdziwe.

1

@Mario96w Ja liczę na totalnego farfocla, takiego ultra w stylu Atleti. Poziom Cholismo wywaliłoby skalę.

0

Nie oglądam meczu. Atleti coś próbuje czy tylko przyjmuje ciosy na garde?

4

No jak to, kurde, kto?! Oczywiście, że LIDER! Ha ha ha ha :))))))

0

@lukas10 Jest dobrze w chuuu, jedziemy dalej :)))))

Zobacz wszystkie

173

Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.

100

No i dobrze, niech im ciśnie ile wlezie. Ma do tego podstawy to niech krzyczy co myśli. Piłkarz z charakterem wziąłby to na klatę i przełożył jako motywacja do lepszej, poprawnej gry.

90

Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.

69

Ależ on sobie zepsuł karierę.

69

Przecież to dziecinada jest. Patrzę na całą sytuacje z politowaniem. W ogóle ta cała walka o zielone, o jakieś nagrody to takie przedłużanie sobie e-penisa. Moim skromnym zdaniem to był błąd, by wprowadzić "lajki" za wpis. Ludzie piszą na siłe, byle tylko dostać zielone i dowartościować się. Kopiuj wklejki z google, jakieś ciekawostki itd to wszystko żebranie o lajki. A najbardziej śmieszą mnie sytuacje gdy niektórzy użytkownicy myślą, że są tu "kimś". Że są "szefami". Oceniają innych po stażu w serwisie lub liczbie poleceń, ha ha ha :))))
No ale trudno, takie czasy nastały. Ludzie zawsze szukali atencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wartość merytoryczna strony. Nie dajcie się zwariować :))))

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?