O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1831
  • Liczba komentarzy 1183
  • Polecenia 4948

Komentarze

35

Aż mi sie przypomniało jak po jednym meczu Realu obsada sędziowska wyskoczyła ze swojego pomieszczenia z torbami i długopisami z herbem Realu xDD

47

Przecież to oczywiste, że ten skurwysyn mści się za CVC i ogólnie za to, że Laporta nie jest jego pachołkiem jak Bartomeu. Za kilka dni mają wyjść kwity na Tebasa, dlatego tak wierzga kopytami.

0

Buhahaha, cudowny ból dupy Madrytu. Spiski, var, sędziowie, negreira, korupcja, system. Wszystko przeciwko nim. Ta retoryka będzie ciagnieta przez nich do konca sezonu. Także już wiemy, że Real przegrał ligę, bo Barca kupiła sędziów - im to na rękę! To że zagrali kupę to nieważne.
Trzeba się przygotować na jeszcze większą nagonke że strony Tebasa i reszty mafii z Madrytu.

1

To trzeba być jednak kozakiem, żeby wygrać mecz mając w składzie dwóch sabotażystów (Busi i Roberto).

0

@Puziol czego miałczysz?

Zobacz wszystkie

173

Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.

100

No i dobrze, niech im ciśnie ile wlezie. Ma do tego podstawy to niech krzyczy co myśli. Piłkarz z charakterem wziąłby to na klatę i przełożył jako motywacja do lepszej, poprawnej gry.

91

Ernesto Valverde jest bez pracy. Tak tylko przypominam.

90

Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.

82

Ostatnio rozmawiałem z moim szwagrem przez Skype. Mieszka z moją siostrą i synkiem od kilku lat w Niemczech. Szwagier powiedział mi, że dzięki Robertowi i jego bramkom dla Bayernu, nie musi już chodzić ze spuszczonym wzrokiem na widok rodowitych Niemców. Chodzi dumny, wyprostowany z głową uniesioną, w koszulce Polski z nazwiskiem Lewandowski, a Niemcy potrafią na ulicy go zatrzymać i gratulują, że mamy takiego wspaniałego piłkarza. Robert to jest człowiek instytucja.