O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 330
  • Liczba komentarzy 610
  • Polecenia 741

Komentarze

0

0

@FDJ no rzeczywiście fatalny błąd, bo dostał prostopadłe podanie, bo jako środkowy napastnik powinien wiedzieć jak ma grać boczny obrońca.. Przeciez tyle złego dla Barcy zrobil ze trxeba go rękami bić i gdzie Griezmannowi do niego.. az wstyd @FDJ takie komentarze pisać hahaha

0

@Janiama Fajnie, że zapytałeś co głównie oczekiwali kibice gdy zmieniono Valverde na Setiena. To teraz ja zapytam: KIEDY głównie oczekiwali kibice tych rzeczy gdy zmieniono Valverde na Setiena? Odpowiadam: Od przyszłego sezonu.

Przyszły sezon jeszcze nie nadszedł, więc ten post nie ma sensu.
Każdy post oceniający pracę Setiena opublikowany przed styczniem 2021 jest dowodem na brak wiedzy autora danego postu o piłce nożnej.

Ps. i nie odpowiadaj mi ani nikomu innemu. Miałeś się nie odzywać na La Rambli.

0

@Janiama Dla mnie też Setien mógłby być 10 lat trenerem. Tu się zgadzamy.

0

Zobacz wszystkie

82

Do wszystkich chorągiewek płaczących za Valverde: to co gra teraz Barca to jest właśnie SPUŚCIZNA TEGO "TRENERA". Myślicie że po dwóch i pół roku samowolki piłkarzy przyjdzie Setien, pstryknie palcami i oni zaczną biegać? Bez okresu przygotowawczego, bez piłkarzy których on by chciał, ma machnąć magiczna różdżka i wrócić do Pep-teamu? Tak, to wina Valverde. Setiena zaczniemy oceniać od nowego sezonu.

75

O kurdebele, Setien zaimponowałeś mi w tej chwili! Podoba mi się to, że ten trener nie owija w bawełnę i jak grają źle, to mówi o tym głośno. Całkowite przeciwieństwo Valverde. A nawet jeszcze ten skurczybyk podaje szczegóły, co konkretnie mu nie zagrało w tym meczu xD

Jak dla mnie nie ma co panikować, trzeba dać mu czas, bo zespół objął w trudnym momencie, po 2 latach monotonnej i nudnej gry.

54

2018: "Bliski przyjaciel Dembélé zapewnia, że Ousmane nie chce odchodzić z Barcelony i chce odnieść w niej sukces. Kolejny sezon będzie dla niego kluczowy. [France Football]"

2019: "Bliski przyjaciel Dembélé zapewnia, że Ousmane nie chce odchodzić z Barcelony i chce odnieść w niej sukces. Kolejny sezon będzie dla niego kluczowy. [France Football]"

2020: "Bliski przyjaciel Dembélé zapewnia, że Ousmane nie chce odchodzić z Barcelony i chce odnieść w niej sukces. Kolejny sezon będzie dla niego kluczowy. [France Football]"

2080: "Bliski przyjaciel Dembélé napisał w swoim testamencie, że Ousmane nie chce odchodzić z Barcelony i chce odnieść w niej sukces. Kolejny sezon będzie dla niego kluczowy. [France Football]

46

Jedna rzecz mnie zastanawia w kwestii Van Dijka.

Varane 3 lata z rzędu zdobył LM, a rok temu zdobył mistrzostwo świata (będąc przy tym najlepszym stoperem na świecie) i nikt nawet nie pierdnął na myśl o tym żeby dać mu Złotą Piłkę... Zawsze był tylko Ronaldo, ew. Modrić.

Dlaczego więc teraz wszyscy boostują Van Dijka, zamiast Salaha? xD

35

"Messi? Nie jest najlepszym piłkarzem, bo nie wygrał mundialu.
Maradona? Jest najlepszym piłkarzem, a Ligi Mistrzów nie wygrał, bo grał w zespołach z którymi nie miał szans ją zdobyć" xDDDD

No tak bo obecna reprezentacja Argentyny jest silniejsza od Barcelony i Napoli w których grał Maradona xD