Następny mecz:  Granada  -  Barcelona     ·  Dziś o 21:00  ·  5. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

13 sierpnia 2019

Dni w serwisie

39

Liczba komentarzy

262

Ocena komentarzy

+163

Najlepiej oceniane komentarze
 • kolagadawid

  "Messi? Nie jest najlepszym piłkarzem, bo nie wygrał mundialu.
  Maradona? Jest najlepszym piłkarzem, a Ligi Mistrzów nie wygrał, bo grał w zespołach z którymi nie miał szans ją zdobyć" xDDDD

  No tak bo obecna reprezentacja Argentyny jest silniejsza od Barcelony i Napoli w których grał Maradona xD

 • kolagadawid

  @przemyslawszluz jeśli chodzi o Coutinho to akurat bardziej problemem jest tutaj antycruyffista Valverde. Przy takich trenerach jak Valverde, tacy zawodnicy jak Cou, ZAWSZE będą mieć problem z aklimatyzacją i wynika to tylko i wyłącznie z modelu gry trenera. Dowodem na to jest choćby gra Coutinho w reprezentacji. Od momentu dołączenia do Barcy, Cou w reprezentacji gra tak samo świetnie jak w czasach w Liverpoolu.
  To samo było z kreatywnym Michitarianem i defensywnym Mourinho w United. Kreatywny Busquets też jakoś od 2 lat nie potrafi się zaaklimatyzować, akurat od momentu objęcia stanowiska przez Valverde - przypadek? :)

  A Cou w rundzie wiosennej w swoim pierwszym sezonie grał wyśmienicie, bo jeszcze był Liverpoolowym Coutinhem. Dopiero po wchłonięciu Valverderowskiego modelu gry, Cou zgasł. To samo może się stać z De Jongiem i Griezmannem. Niestety, ale kreatywni zawodnicy zawsze będą mieć pod górkę z defensywnymi trenerami jak Valverde czy Mou.

  Erni zostanie za rok wyrzucony, przyjdzie Xavi, Koeman lub w gorszym przypadku Setien, Cou wróci z wypożyczenia i w mgnieniu oka zobaczysz jak się zaaklimatyzuje.

Gorące tematy