La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1697 Culés

17

Wyobrażacie sobie Guardiolę, Kloppa, Simeone czy Mourinho, przepraszających publicznie za to, że wymaga od swoich zawodników czegoś więcej, przekazując im to w jakiś sposób. Jestem co raz bardziej pewny, że za Setiena również sukces nie odniesiemy i to wcale nie przez niego, lecz przez księżniczki, którym niewolno nic mówić. Jeszcze nigdy mnie tak piłkarze Barcelony nie irytowali, jak w tym sezonie.

8

@chavez To świadczy tylko o tym o czym słychać z szatni. Setien jest za słabym trenerem jak na Barcelonę. Nie chodzi tylko o warsztat trenerski ale przede wszystkim o charakter, który być może przeszkodził mu pracować wcześniej w takich wielkich klubach.

0

@Janiama trzeba jednak przyznać, że trafił w wyjątkowo hu***ym momencie. Lubiłem oglądać Betis za niego, jednak co raz bardziej mnie przekonuje mnie zdanie, że nie jest to trener na Barcelonę. Trochę szkoda, bo w klubie robi się jeszcze większy burdel niż już i tak jest. I obawiam się, że żaden trener nie będzie chciał wejść w to gówno.

6

@Janiama @chavez
A może dacie mu trochę więcej czasu? Valverde po prawie 2,5 sezonu się broniło, a Setiena oceniacie już po niecałych 2 miesiącach? Bez przesady. Może być za słaby, ale może być też tak, że po przepracowaniu pełnego presezonu drużyna prezentować się będzie znacznie lepiej. Dodatkowo będzie inna kadra, więc moim zdaniem bezsensowne jest teraz ocenianie "eee, nie pasuje".
Poza tym tak jak @chavez pisał - Setien trafił w mega trudnym i chaotycznym momencie. Dajmy mu czas. Dajmy mu spokój, presezon, piecze nad transferami i następny sezon. Wtedy można będzie ocenić. Ale nie teraz na Boga...

0

@macio_944 Dla mnie on może być 10 lat trenerem.

4

@Janiama
Świetnie, super informacja.

Po prostu jak nie powinno się oceniać Valverde po 2 miesiącach pracy gdy zaczynał, tak Setiena nie powinno się oceniać po też dopiero 2 miesiącach pracy na zasadzie, że się nie nadaje. Tyle.

0

@Janiama Dla mnie też Setien mógłby być 10 lat trenerem. Tu się zgadzamy.

0

@macio_944 Ja nie oceniam Setiena po dwóch miesiącach pracy, ja go oceniam po całokształcie pracy. Tak jak mogę stwierdzić że dany piłkarz jest za słaby na Barcelonę tak samo mam prawo powiedzieć to o trenerze.

« Powrót do wszystkich komentarzy