La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1147 Culés

7

O, widzę według sondazow Krzysztof Bosak ma raptem 1 procent poparcia.

3

@Chwytliwy każdy lepszy niż ten sam beton w kółko, tylko nazwy partii zmieniają

15

@cracker Bosak? Nie dziękuję.

16

@Chwytliwy Nie wiem czego tutaj na Bosaka jest taki hype. Inteligencją to chłopak nie grzeszy.

10

@hardmind Bo jest z Konfederacji na którą jest hype w Lr.

32

@hardmind Sory ale jeżeli Bosak nie grzeszy inteligencją to co powiedzieć o kontrkandydatach. Hołownia i Bosak mają coś do powiedzenia. Andrzej powie to co ludzie chcą usłyszeć, Kidawa gubi się totalnie...

3

@hardmind co takiego powiedzial zrobil ostatnio ze tak uwazasz?

46

@hardmind Wybrałeś najgorszą z możliwych rzeczy do negatywnej oceny Bosaka. Brak inteligencji raczej ciężko mu zarzucić. Zabawne jest to, że Kidawa ma blisko 30%, a przy niej zarzut, który zastosowałeś wobec Bosaka, by pasował jak ulał. Dla mnie niepojęte jest, że osoba, która startuje na prezydenta, nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, gdzie zniknęło 19 mld zł z OFE za kadencji jej partii, a mimo to ma 30% poparcia. Nie chce się emocjonować, bo to państwo to rynsztok polityczny, a wyborcy jeszcze większy. Zaczynam być postronnym widzem tego syfu.

13

@Darshan1010 Dla mnie niepojęte jest, że człowiek, który startuje na prezydenta nie potrafi wskazać swoich dochodów od 2012 roku. Fanem Kidawy czy Dudy również nie jestem.

4

@hardmind Inteligencją nie grzeszy? To wskaż mi kogokolwiek, kto grzeszy :D

5

@hardmind Przykro mi, że to twój model państwa, ale nie mój. Oczywiście, że PIT to przede wszystkim ma w celowości (poza groszami do budżetu) inwigilowanie obywatela i stan posiadania informacji na temat jego majątku. Osobiście mnie nie odpowiada ten stan rzeczy jak i subtelne propozycje ówczesnego ministra finansów Tadeusza Koscińskiego, który sugeruje, że gotówka jest wielkim obciążeniem dla gospodarki kraju i wypadałoby ją zlikwidować. Kolejny patent na inwigilacje i możliwość „wyłączenia” obywatela. Wkrótce będziecie większymi niewolnikami w swoim kraju niż jesteście, a do tego na tyle głupi, że braknie wam o tym jakiejkolwiek świadomości.

4

@hardmind to wskazuje na to ze brakuje mu inteligencji wedlug Ciebie? Czy masz cos jeszcze konkretnego?

2

@FDJ "Waga formalnego wykształcenia we współczesnym świecie mocno spadła... Takie osoby jak B.Gates czy S. Jobs nie potrzebowały wyższego wykształcenia. Obecny kanclerz Austrii też nie ma skończonych studiów bo zajmował się od młodego wieku polityką." Wystarczy Ci? O ile w pierwszej części zdania ma rację, to wspominanie o Gatesie w jego sytuacji jest śmieszne.

3

@Darshan1010 holowania to sztuczny twor zeby zabierac glosy Bosakowi jak na moje oko. Boja sie konfederacji i tego ze moze sie rozrastac miedzy innymi dzieki dobremu wynikowi w nadchodzących wtyborach Bosaka. Tworza sztuczna "alternatywę" dla ludzi ktorzy maja dosc parti okroklego stolu. Sztuczna bo prawdziwa stanowi konfederacja co jej poslowie udowadniają od lat

4

@Darshan1010 W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas ma Facebooka, używa google, ma telefon podłączony do internetu i jest inwigilowany na każdym kroku, to taki PIT nie robi szczególnej różnicy ;)

2

@hardmind jak dla mnie nic takiego

8

@hardmind Widzę, że masz poważny problem z szacowaniem ciężaru gatunkowego pewnych rzeczy. No, ale jak wśród kandydatów wskazałeś Bosaka jako „nieinteligentnego” i za powód uznałeś brak jego dochodów w zeznaniu podatkowym za 2012r, to nawet nie specjalnie mnie to dziwi. Nie obraź się przyjacielu, ale zdaje się, że nie przygotowałeś się na temat, na który chcesz dyskutować.

0

@Chwytliwy Kukiz miał w pewnym momencie kampanii w 2015 jakieś 2-3 % w sondażach, a Duda jakieś 19. Jak się skończyło, to wiadomo.

3

@Mathew86 tak że Kukiz i tak przegrał wybory.

7

@Chwytliwy nic dziwnego, że przegrał, jak ten tępy naród nie widzi alternatyw poza popisem, a mimo to był w stanie wyciągnąć te 20% głosów, które na dodatek zbudowały mu mocna pozycję przed wyborami parlamentarnymi. O Dudzie nawet słowem nie wspomniałeś jak widzę, bo to definitywnie burzy twoja argumentację, na którą składa się tylko jakiś losowy sondaż.

0

@Mathew86 A po co miałem wspominać? Od początku było wiadome że Duda był faworytem i że propaganda sukcesu przyniesie wymierną korzyść.


2

@Chwytliwy Daj mi lepszego kandydata.

0

@Sandu! Hołownia choćby moim zdaniem, nawet ten Braun wydaje się bardziej logiczny od Bosaka.

5

@Chwytliwy Braun za wolno gada i uzywa zbyt elokewntnej polszczyzny zeby byc zrozumianym dla prostego czlowieka. A tak z ciekawosci co Ci sie nie podoba w Bosaku?

7

@Sandu! Choćby jego poglądy, nie będę glosowwl na osobę która ma zupełnie sprzeczne poglądy z moją osobą, to byłoby z mojej strony irracjonalne.

0

@Chwytliwy W tym samym sondażu co Duda ma ponad 50% i co Komorowski miał 5 lat temu ponad 50%

2

@Chwytliwy A wybieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne to oznaka największego dzbanostwa. Gospodarka jest najważniejsza.

9

@kolagadawid xddddd, co ja czytam.

0

@Chwytliwy nie powiedziałem żebyś głosował konkretnie na niego, powiedziałem że lepszy taki wybór niż te same zdradzieckie mordy w innym fartuchu. Kto zatem ma poglądy zgodne z twoją osobą?

2

@ksobi Hołownia ? Co ty ćpasz ?

7

@kolagadawid Pomijając już, że się nie zgadzam z tego typu stwierdzeniem, to Krzysztof Bosak przedkłada swoje poglądy społeczne ponad gospodarkę. Nadal chcesz na niego głosować?Już nie mówiąc o takich tekstach pana "wolnościowca"

2

@Chwytliwy też się zastanawiam co ty czytasz, co napisałeś xdd

A teraz wracamy do punktu wyjścia:
wybieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne to oznaka największego dzbanostwa. Gospodarka jest najważniejsza.

Fakt, nie opinia.

0

@Chwytliwy
Których sondażów? I ilu?
Nie chce mi się wierzyć, że ma tak małe poparcie.

5

@nwchades Nie interesuje mnie to czy się zgadzasz czy nie. To, że gospodarka jest najważniejsza to fakt, nie opinia. Możesz się nie zgadzać z tym, że Ziemia jest elipsoidą, ale dalej nie zmienia to faktu że Ziemia jest elipsoidą.

Natomiast przytaczanie starych postów Bosaka jest oznaką równie wielkiego dzbanostwa co popieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne.

Dlaczego manipulujesz i nie udostępniłaś tego?
https://www.youtube.com/watch?v=rrat3N8nEPM

Albo tego?
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/krzysztof-bosak-o-szalej%C4%85cym-wzro%C5%9Bcie-cen-i-podwy%C5%BCkach-podatk%C3%B3w-pis-i-prezydenta/3085244808154815/

Bosak nie jest klasycznym wolnościowcem - ale to najbardziej wolnościowy kandydat z obecnych. Skoro nie ma w tych wyborach wolnościowca, to trzeba wybrać tego najbardziej wolnościowego, więc tak jako libertarianin zagłosuję na Bosaka

0

@Chwytliwy Ale jakie poglądy? Konkrety

1

@kolagadawid Też jestem zdania, że kropla drąży skałę i warto niektóre rzeczy tłumaczyć, ale użytkownik @Chwytliwy już kilkukrotnie udowodnił, że jemu nie przetłumaczysz.

6

@kolagadawid Starych? To wypowiedź sprzed 3 miesięcy. Ktoś coś wspominał o manipulacji?
To że gospodarka jest dla Ciebie najważniejsza w kontekście wyborów to co najwyżej osobista preferencja, nie fakt. Ktoś inny mógłby powiedzieć że dla niego najważniejsze są prawa dotyczące ilości latarni w miastach, ktoś inny że prawa zwierząt. Każdy wybiera swoje priorytety. Sam fakt, że próbujesz mi cokolwiek narzucić poprzez wmawianie że opinia jest faktem pokazuje jakim "wolnościowcem" jesteś.
Polecam wygooglować definicję faktu. Może pomóc.

Wstawiłem wypowiedzi które uznałem za zabawne w kontekście Bosaka jako wolnościowca. Wycofał się z nich? Nie? To w takim razie chcesz zagłosować na człowieka który otwarcie przyznaje że woli zastój w gospodarce od rozwijającej się gospodarki dzięki imigrantom. Rzeczywiście. Stawianie gospodarki ponad wszystko na całego! O nazywaniu socjalizmu "nowoczesnym kapitalizmem" to już chyba nie ma co mówić, bo to po prostu hipokryzja na całego i jeden wielki żart.
No i odnośnie tych zarzutów o manipulację jeszcze. Mam wszystkie wypowiedzi Bosaka udostępnić? Wrzuciłem te które mi nie pasują, to chyba oczywiste.

Libertarianin. Koń by się uśmiał. Masz w Polsce partię libertariańską, może czas się zainteresować zamiast wybierać konserwatywnych narodowców krytykujących liberalizm - polecam sprawdzić przypięty post na twitterze. Czy to też za stare?

0

@kilanosio Nie mierz wszystkich swoją miarą

7

@kolagadawid Widzę kolega jest fanem modelu chińskiego. Myślę, że to głośno powiedziane w kampanii mogłoby nie przejść, chociaż zdaje się Polska jest liderem pracy niewolniczej w tej części świata.

3

@kolagadawid żaden fakt, poglądy społeczne prędzej czy później będą się łączyć z gospodarczymi, ponieważ na poglądach społecznych budujesz swoją politykę, a chcesz na dodatek przykłady?

0

@nwchades ja chętnie skorzystam z wypowiedzi Bosaka, na priv wyślij.

3

@Chwytliwy Wystarczy poprzeglądać jego wypowiedzi na twitterze zarówno na jego koncie jak i na koncie Ruchu Narodowego. Te "najciekawsze" można łatwo znaleźć w sieci, a mi szczerze mówiąc wystarczą te dwie które wstawiłem wyżej. Oczywiście jeśli mówimy o kwestiach gospodarczych, w których jest on niby tym "dobrym", bo w kwestiach światopoglądowych rozjeżdzam się z nim jak to tylko jest możliwe.

0

@nwchades Masz kolego racje, ale tylko częściowo. Bosak sam o tym mówił, że jest teraz reprezentantem 3 środowisk i jest zobligowany do tego, aby stosować się do postulatów wolności, co do których podejrzewam, być może - nie do końca jest przekonany. On nie może przełożyć swoich osobistych preferencji czy poglądów, nad te partyjne - jak i każdy prezydent zresztą. Żaden nie może pozbawić się realizowania celów partyjnych. To znaczy może, ale nie jest na tyle lekkomyślny, aby pozbywać się aparatu wyborczego w perspektywie ubiegania się o reelekcję. Jestem z tego powodu ciekawy, jaką politykę będzie prowadził Duda po wygraniu wyborów, bo już aparatu wyborczego PiS nie będzie potrzebował. Coś mi się zdaje, że będzie niejednokrotnie ucierał nosa rządzącym i nie wszystkie ustawy przyklepywał, jak do tej pory. Chociaż kij ich tam wie, to jedna wielka szajka, a naiwnym być nie warto.

1

@Darshan1010 Ale widzisz, to nie ja kreuję go na jedyną słuszną alternatywę do walki z systemem. To nie ja kreuję go na gospodarcze zbawienie Polski. To nie ja kreuję go na wolnościowca.
Jeśli chodzi o jego światopogląd to wszyscy są tego świadomi - to konserwatywny nacjonalista i katolik. I jeśli to komuś pasuje - okej.
Ale w kwestiach gospodarczych jest kreowany na przedstawiciela wolnego rynku. Wolności gospodarczej wręcz, takie przeciwieństwo tego co jest teraz. I mamy głosy mówiące, żeby skupić się na gospodarce a nie na kwestiach społecznych. Bo gospodarka jest ważniejsza, a Bosak to jedyny przedstawiciel wolnej gospodarki, więc wybierz Bosaka!
Tylko że nie. Bosak ma wiele postulatów które nie mają zbyt wiele wspólnego z wolnością i przedkładaniem gospodarki ponad sprawy społeczne. Przykłady dałem wyżej, a znaleźć można ich więcej.
Więc jeżeli nie jest on tak naprawdę "czysty" pod względem postulatów gospodarczych, a pod względem światopoglądowym jest na przeciwległym biegunie w stosunku do mnie, to na mój głos nie ma szans.

0

@Chwytliwy telewizje konkurujących partii muszą robotę robić i zniechęcać potencjalnych wyborców :D

2

@kolagadawid "gospodarka jest najważniejsza to fakt, nie opinia" - przeczytaj to kolego jeszcze kilka razy i zastanów się co piszesz. Bo rozumiesz, jak piszesz że coś jest najważniejsze, to bardzo możliwe że to Twoja opinia.

3

@Chwytliwy Według mnie publikacja wszelkich sondaży powinna być prawnie zakazana i surowo karana Z jednej strony mamy taki relikt i absurd jak cisza wyborcza której złamanie i tak nie zmienia wyników wyborów a z drugiej mamy sondaż,które już na starcie stawiają część kandydatów na straconej pozycji i większość zwłaszcza niezdecydowanych wyborców stwierdza, że nie warto na nich głosować i skupia się na tych którzy zajmują czołowe miejsca w sondażach Co sądzicie na ten temat?

1

@Chwytliwy Znaczy to, że 99% głosujących to głupki. Tak działa demokracja.

1

@Darshan1010 Każdy, kto uważa się za człowieka nie powinien obrażać innych ludzi, a szczególnie w sposób tak brzydki nazywając ich rynsztokiem.

0

@nwchades ciekawe, bo dla Bosaka kwestie światopoglądowe są najistotniejsze w obecnej dobie , gdy wszystko co nie jest normą jest promowane

2

@kolagadawid to jedż do Hong Kongu... masz gospodarkę na pierwszym miejscu, a sam jesteś niewolnikiem gospodarki.... Gospodarka jest dla ludzi, a nie ludzie dla gospodarki. Sapienti sat.

0

@kilanosio dlaczego mam jechać tam gdzie jestem?

0

@(L)iBarca Ja nawet mu nie zamierzałem przetłumaczyć, tylko raczej nieświadomym ludziom, które mogłyby się nabrać czytając jego wysrywy

0

@nwchades "To że gospodarka jest dla Ciebie najważniejsza w kontekście wyborów to co najwyżej osobista preferencja"
- W kontekście wyborów XD Czy ja gdzieś napisałem "w kontekście wyborów"? XD

Nie, to nie jest moja osobista preferencja tylko fakt. Gospodarka jest ściśle powiązana z jedzeniem i piciem. Im gospodarka jest lepsza tym więcej tego jedzenia i picia mamy. Sam chyba zgodzisz się, że bardziej do przeżycia jest nam potrzebne jedzenie i picie, niż te twoje latarnie (notabene to też gospodarka, typie) czy inne sprawy? Tak, to jest fakt a nie opinia i ja ci tego nie narzucam, tylko po prostu stwierdzam fakt. Jak napiszę, że Ziemia jest elipsoidą, to też wyskoczysz z wysrywem, że "nie jestemwolnościowcem" bo narzucam ci fakt, że Ziemia jest elipsoidą? XD

Matka nie nauczyła cię że nie wolno kłamać? Nie ma w Polsce partii libertariańskiej. Jest tylko stowarzyszenie libertariańskie, partia już dawno została rozwiązana.

Krzyszof Bosak nie jest classic wolnościowcem, ale to najbardziej wolnościowy kandydat. Nie jest on też w tych wyborach narodowcem. Reprezentuje on wolnorynkową Konfederację.

0

@Persyfl jestem fanem modelu tylko i wyłącznie anty-złodziejskiego. Narodowość nie ma znaczenia.

1

@kilanosio W Singapurze nie można żuć gumy w miejscach publicznych, ceny mieszkań są regulowane planowo, a cała edukacja jest bezpłatna i państwowa. Ciekawe czy kongeneraci znają te fakty. ;)

0

@Chwytliwy Gospodarka jest najważniejsza, to jest fakt. Dopiero na drugim miejscu światopogląd.

0

@kolagadawid To jest tylko twoja opinia, tylko twoja.

1

@kolagadawid Nie bardzo rozumiem co ma do tego moja matka. Rzeczywiście Partia Libertariańska już nie istnieje, ciągła aktywność na facebooku wprowadziła mnie w błąd. Przepraszam. Ale po co te teksty o matce? Dojrzałe to to nie jest.

W kontekście wyborów. No tak. Rozmawiamy o wyborach. Rozmawiamy o tym czym powinniśmy się kierować wybierając kandydata na prezydenta. W tym wypadku decyzja czym się powinno kierować nie jest faktem a opinią.

Krzysztof Bosak reprezentuje Konfederację. I okej. Ale częścią Konfederacji jest RN. Krzysztof Bosak był kandydatem z ramienia RN w prawyborach. Nie wiem więc skąd twierdzenie że nie jest on narodowcem.
Zresztą - nawet gdyby odciął się w trakcie kampanii wyborczej od swoich nacjonalistycznych poglądów (czego nie robi), to wiara w to, że te poglądy naprawdę porzucił byłaby bardzo naiwna. Ale nie ma co rozważać takiej sytuacji, bo Krzysztof Bosak na każdym kroku podkreśla swoje poglądy. Również światopoglądowe.

I cóż, Krzysztof Bosak reprezentując wolnorynkową Konfederacje jest niesamowicie niewolnorynkowym kandydatem. Pokazałem to wcześniej. Ale do tego się nie odnosisz. Ciekawe dlaczego? 3 miesiące wstecz to nadal stare posty? A miesiąc wstecz? Czy może chodzi o przyłapanie na manipulacji moment po tym, jak się o manipulacje oskarżyło?
Mógłbym wyciągać jego posty sprzed lat. Tam jest jeszcze więcej kwiatków. Tylko po co? Dwa tweety które podałem wcześniej są w zupełności wystarczające żeby podważyć jego "wolnorynkowość".


No i na koniec. Wróćmy do tej kwestii "gospodarka" vs "światopogląd". Tak już podsumowując.
"A wybieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne to oznaka największego dzbanostwa. Gospodarka jest najważniejsza." - widzisz? To Twój post! I to jest piękny przykład opinii. Nie faktu.
Dodatkowo wyraźnie widać, że doskonale wiesz, że cała ta dyskusja jest w kontekście wyborów. Dlaczego więc temu zaprzeczasz?

Może pokaże to na innym przykładzie, używając Twojej analogii.
Ziemia jest elipsoidą - fakt.
Najważniejsze jest to, że Ziemia jest elipsoidą - opinia.
Dostrzegasz różnice?
Gospodarka państwa jest powiązana z dobrobytem obywateli tego państwa - fakt.
Gospodarka jest najważniejsza - opinia.
Muszę iść z tym dalej?

1

@kolagadawid "Tylko i wyłącznie" to pleonazm.
I może się zdecyduj, czy najważniejsza jest gospodarka, czy uczciwość.

0

@kolagadawid Kapitan Semantyka tu. Dzień dobry. Z definicji pisanie o tym, co jest ważne i najważniejsze jest kwestią oceny i jako takie nie może być traktowane jako fakt.

0

@Chwytliwy Nie tylko jego- moja również.

0

@maroon Zgadzam się w 100%. Tym bardziej, że różne sondaże są tworzone na zlecenie pewnych, różnych grup. Dodam tylko, że sondaże- ludzi, którzy nie mają pojęcia o polityce, ekonomii- ukierunkowują na głosowanie na kandydata, który osiąga w nich największe poparcie. To jest absurd. PS. Absurdem jest cała demokracja, ale to już temat na inną dyskusję.

0

@Persyfl Zwracanie uwagi na pleonazm pomijając kontekst całej wypowiedzi jest śmieszne.

0

@Persyfl Jesteś taki bystry. Gratuluję.

0

@Chwytliwy To jest tylko fakt, tylko fakt.

Napisz jeszcze, że to jest tylko moja opinia, że Ziemia jest elipsoidą.

0

@nwchades Ale nie było żadnego tekstu o twojej matce. Ja tylko się kulturalnie zapytałem czy nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać. Mnie moja nauczyła. Zamiast dyskutować merytorycznie, ty wyskakujesz z tekstami żebym szedł do nieistniejącej partii, dojrzałe to jest?

Nic nie pokazałeś. Bo na tysiące postów Bosaka wyciągnąłeś akurat te 2, żeby pasowały do twojej narracji. A pominąłeś to co ja wstawiłem - i w żaden sposób się do tego nie odniosłeś.

"Muszę iść z tym dalej?"
- Tak, musisz. Musisz to uargumentować. Gospodadarka jest najważniejsza - fakt. Ja to uargumentowałem, dlaczego to fakt. Ty tylko napisałaś, że to opinia i tyle. Napisz jeszcze że Ziemia jest płaska.

0

@kolagadawid Bo to jest tylko twoja opinia, żaden fakt.

0

@Persyfl napisz co jest ważniejsze dla przeżycia od jedzenia i wody, wtedy przyznam ci rację, że to kwestia oceny.

0

@Chwytliwy xD

Okej masz rację, to tylko moja opinia że Ziemia jest elipsoidą. Tak na prawdę Ziemia jest płaska.

0

@kolagadawid Nie, to jest tylko i wyłącznie twoja opinia, jest to żaden potwierdzony fakt, także kłóć się dalej kłóć, ja ci powodzenia życzę.

0

1

@(L)iBarca Sugerujesz, że błąd w kontekście nie jest błędem? Co takiego jest śmiesznego we wskazaniu tego błędu? Rozbaw Mnie.
"Jesteś taki bystry. Gratuluję."
Dziękuję. Zawsze sobie cenię opinie L-ek z internetu.

0

@kolagadawid Ale o czym ty do mnie bredzisz, o jakiej elipsoidzie kiedy dyskusja jest o gospodarce, a w tym przypadku to jest twoja opinia, także idziesz w zaparte i nie potrafisz odpuscic.

0

@kolagadawid "napisz co jest ważniejsze dla przeżycia od jedzenia i wody, wtedy przyznam ci rację, że to kwestia oceny."
Tlen. Gotowy?
To nawet nie kwestia racji, tylko znaczenia słów. "Ważność" jest z definicji wartościowaniem, oceną, a nie faktem.

0

@kolagadawid Przecież przeprosiłem, nawet powiedziałem skąd wyniknął mój błąd odnośnie istnienia Partii. To jest właśnie dojrzałość.
Kulturalnie zapytałem... Dobre...

A tutaj proszę, kolejna manipulacja! Nie odniosłem się? A to co?
"No i odnośnie tych zarzutów o manipulację jeszcze. Mam wszystkie wypowiedzi Bosaka udostępnić? Wrzuciłem te które mi nie pasują, to chyba oczywiste."
Odniosłem się dokładnie w taki sposób jaki powinienem. Jeśli argumentuje dlaczego dany człowiek mi nie pasuje, to wrzucam jego posty które mi nie pasują. Chyba logiczne prawda? Nigdzie nie zanegowałem jego wypowiedzi na temat podatków itd. Ale to w żaden sposób nie wykreśla tych tweetów które podałem ja, bo w żadnym momencie się z nich nie wycofał.

No dobrze twierdzisz że faktem jest, że gospodarka jest najważniejsza. I nie masz tu na myśli kwestii wyborów, tylko ogólne.
Mylisz się. Powietrze jest ważniejsze. Bez oddychania przeżyjesz krócej niż bez pożywienia i wody.

0

@Chwytliwy Ale o czym ty do mnie bredzisz, napisałem że jest to fakt jak faktem jest że Ziemia jest elipsoidą, a ty nawet to zacząłeś negować, przez co się skompromitowałeś, a mimo to idziesz w zaparte i nie potrafisz odpuscic.

0

@Persyfl Tlen to również gospodarka. Nie ma to nic wspólnego kwestią kulturową czy światopoglądową. Więc właśnie przyznałeś mi rację. Gospodarka jest najważniejsza.

0

@nwchades No ale powietrze to również gospodarka (po prostu tego nie wymieniłem). Nie ma to nic wspólnego z kwestią kulturową czy światopoglądową. Tlen jest bardziej związany z gospodarką niż ze światopoglądem.

Dzięki, własnie przyznałeś mi rację: Gospodarka jest najważniejsza. W końcu jak sam napisałeś: Bez oddychania przeżyjesz krócej niż bez pożywienia i wody.

Krzysztof Bosak nie jest classic wolnościowcem, ale to najbardziej wolnościowy kandydat w obecnych wyborach.

1

@kolagadawid Przyznałem Ci rację? Naprawdę aż do tak tanich chwytów przechodzimy?
Kilkukrotnie utożsamiłeś gospodarkę z pożywieniem i wodą. Nagle utożsamiasz ją również z powietrzem? Bo tak Ci wygodnie? I Ty śmiałeś mi zarzucić manipulację w którymś momencie?
Już nie mówiąc o tym, że napisałem tylko że powietrze jest ważniejsze od pożywienia i wody. NIGDZIE nie napisałem że jest najważniejsze.
A co ze świadomością? Chyba że dla Ciebie życie to również hipotetyczna wegetacja, więc równie dobrze mogłoby się odbywać bez świadmości, ważne żeby odbębniać jakieś podstawowe funkcje fizjologiczne.
Chociaż, po co ja się produkuję. Pewnie świadomość to też gospodarka. Szach mat ja!
Ta dyskusja powinna się już dawno zakończyć, w momencie kiedy kilkukrotnie udowodniłeś że nie rozróżniasz faktu i opinii. Więc z mojej strony kończy się teraz.
Pozdrawiam.

0

@kolagadawid O kolega widzę niesłowny. Napisałeś, że gdy podam coś ważniejszego od jedzenia i wody, to przyznasz Mi rację. Podałem tlen. Kłamczuszek z ciebie.
Nigdzie ci racji nie przyznałem.
I w ogóle nie o tym mówimy. Ja przede wszystkim zaprzeczam, że ten twój slogan jest faktem. I chociaż się z tym sloganem nie zgadzam, nie do tego się odnosiłem.
Swoją drogą napisz jeszcze, że grawitacja to gospodarka.

0

@nwchades "Kilkukrotnie utożsamiłeś gospodarkę z pożywieniem i wodą"
- Bo to prawda

"Nagle utożsamiasz ją również z powietrzem?"
- Tak, a co nie mogę? Powietrze to również gospodarka, bo na pewno nie światopogląd, kultura i obyczaje.

"Bo tak Ci wygodnie?"
- Nie? Bo to prawda, moja wygoda nie ma tu nic do rzeczy.

Nadal nie podałeś mi argumentu, dlaczego to tylko moja opinia a nie fakt. Ja podałem. Więc Gospodarka jest najważniejsza - to fakt. No chyba, że mi napiszesz co jest ważniejszego z kwestii kulturowej od związanego z gospodarką jedzenia, picia i powietrza.

0

@Persyfl A bo ty chciałeś bym ci przyznał rację, że tlen jest ważniejszy od jedzenia i wody. To ta, przyznaję ci rację - tlen jest wazniejszy. Tylko że to nie jest temat dyskusji i kwestii tego czy ci przyznać rację czy gospodarka jest ważniejsza czy światopogląd. Nadal gospodarka jest najważniejsza - bo tlen jest związany z gospodarka, a nie światopoglądem.

Jeśli zaprzeczasz, że mój fakt jest faktem - podaj mi coś związane ze światopoglądem co jest ważniejsze od gospodarczego jedzenia, wody i tlenu.

Wtedy ci przyznam rację, że gospodarka nie jest najważniejsza. Dopóki nie podałeś argumentów - moja teza jest faktem.

0

@kolagadawid Ja niczego od ciebie nie potrzebuje. Odnoszę się tylko do twojej deklaracji i tego jak się z niej rakiem wycofujesz.
Sam wyjechałeś z tym jedzeniem, a teraz jęczysz, że to nie na temat.
Nie wiem, co ci się wydaje, że udowodniłeś, ale nie potrzebujesz gospodarki do oddychania.
A co z tą grawitacją?
Zaprzeczam, że opinia jest faktem i w tym kontekście jej prawdziwość nie ma znaczenia.
Znowu składasz obietnicę, której nie zamierzasz dotrzymać?

0

@Persyfl "Odnoszę się tylko do twojej deklaracji i tego jak się z niej rakiem wycofujesz"
- A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? Nie wycofałem się z niej.

W każdym razie: Gospodarka jest najważniejsza. To jest fakt, a nie opinia. Jeśli twierdzisz inaczej, to podaj argument, w postaci podania czegoś co jest nam do życia bardziej potrzebne ze światopoglądu niż z gospodarki.

Dopóki tego nie zrobiłeś - stwierdzenie 'gospodarka jest najważniejsza', jest faktem.

0

@kolagadawid
"- A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?"
Akurat tego twoja matka Mnie nie nauczyła. W sumie nawet i dobrze, bo to zasada dla lamusów.
"Nie wycofałem się z niej."
No to prześledźmy.
Ty: "napisz co jest ważniejsze dla przeżycia od jedzenia i wody, wtedy przyznam ci rację, że to kwestia oceny."
Ja: "Tlen"
I wtedy ty o dziwo, nie wywiązałeś się ze zobowiązania, tylko zacząłeś kombinować. Nie wygrałbyś tego przed sądem.
"To jest fakt, a nie opinia."
Ale wiesz, że od samego powtarzania nie stanie się to prawdą? W ogóle, czemu Ja się dziwię, że fani Konfy czerpią garściami z Goebbelsa?
"Jeśli twierdzisz inaczej, to podaj argument, w postaci..."
Podałem dużo głębszy argument, bo na podłożu znaczeniowym, który apriori czynił fałszywym zdanie, że twój slogan jest faktem. Jakoś bardzo próbujesz się do tego nie odnosić.
"Dopóki tego nie zrobiłeś - stwierdzenie 'gospodarka jest najważniejsza', jest faktem."
Czemu mam wrażenie, ze bardziej tym powtarzaniem próbujesz przekonać siebie niż innych?

0

@Persyfl Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o mojej matce. Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?

No to prześledźmy. Przyznałem ci rację, że tlen jest ważniejszy od jedzenia i wody.
I wtedy ty o dziwo, nie wywiązałeś się ze zobowiązania, tylko zacząłeś kombinować. Nie wygrałbyś tego przed sądem

Ale wiesz, że od samego powtarzania nie stanie się to prawdą? W ogóle, czemu Ja się dziwię, że fani Lewicy, kłamiący że jestem fanem Konfy czerpią garściami z Goebbelsa?

Nie podałeś żadnego argumentu potwierdzającego, że jest coś ważniejsze od gospodarki, czyli jedzenia wody i tlenu.

"twój slogan"
Czemu mam wrażenie, ze bardziej tym powtarzaniem próbujesz przekonać siebie niż innych?

0

@kolagadawid "Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem"
Ojej, wycieczki osobiste byleby się tylko nie przyznać do błędu. Jakie to urocze musiało być w gimnazjum.
"bo nie pisałem nic o mojej matce."
Nie wskazałeś, o czyją chodzi, więc joke's on you.
"Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?"
Znowu nie wskazałeś, o czyją matkę chodzi, pozostawiając Mi tym samym wybór, więc znowu odpowiem, że z twoją matką nie skupiamy się specjalnie na rozmowach. Samo natomiast zdanie, że nie wolno kłamać jest tylko opinią, do której niektórych można przekonać, ale jako takiej nie można nauczyć.
" Przyznałem ci rację, że tlen jest ważniejszy od jedzenia i wody."
Czy ty czasem nie pisałeś czegoś o czytaniu ze zrozumieniem? Deklarowałeś się do czegoś innego, cytuję: "przyznam ci rację, że to kwestia oceny".
"fani Lewicy"
Pudło.
"kłamiący że jestem fanem Konfy"
A nie jesteś? Tylko oni mają takie dziecinne poglądy.
A w ogóle może byś się jednak nieco wysilił i wymyślił własne argumenty, bo przedrzeźnianiem wrażenia nie robisz.
"Nie podałeś żadnego argumentu potwierdzającego, że jest coś ważniejsze od gospodarki, czyli jedzenia wody i tlenu."
Co miałoby sens, skoro mówiłem, że nie do tej części wypowiedzi się odnoszę. Chociaż chwila, podałem grawitację.

0

@Persyfl "fani Konfy"
pudło
"Pudło"
a nie jesteś? tylko oni mają takie dziecinne poglądy

Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o mojej matce. Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?

Podałeś grawitację i skłamałeś. Nie jest ważniejsza. Jest równie ważna, ale nie ważniejsza.

W każdym razie twoje fikołki intelektualne na prawdę nie poprawiają twojej sytuacji. Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło, tym samym udowadniając, że gospodarka jest najważniejsza. Trolluj sobie ile chcesz.


0

@kolagadawid To urocze, że zarzucasz Mi dziecinność poglądów, bawiąc się w przedrzeźnianie. Czy Ja tu jakoś specjalnie ujście swoim poglądom w ogóle dawałem?
"Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o mojej matce."
Wszystko w porządku?
Na twórcy komunikatu spoczywa odpowiedzialność za jego czytelność. Nie podałeś zaimka wskazującego, o czyją matkę chodzi, a kontekst bardziej wskazywał na twoją niż czyjąkolwiek inną. Może mieć pretensje jedynie do siebie o to, że nie potrafisz oddać tego, co masz na myśli.
"Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?"
Ale poważnie, wszystko w porządku? Odpowiadałem już na to pytanie i to nie raz. Nauczyć można wiedzy lub umiejętności. To, o czym piszesz, to tylko bezwartościowa opinia.
"Podałeś grawitację i skłamałeś. Nie jest ważniejsza. Jest równie ważna, ale nie ważniejsza."
Taaa, bez grawitacji przestałoby istnieć życie na Ziemi, bez gospodarki - ludziom żyłoby się gorzej. To są podstawy fiyzyki.
"Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło, tym samym udowadniając, że gospodarka jest najważniejsza. "
Czy ty w ogóle słyszałeś kiedyś o definicji dowodu?
"W każdym razie twoje fikołki intelektualne"
Wiem, że to może wydawać się trudne, ale nie ma w Moich wypowiedziach tutaj niczego, co by wykraczało poza proste wnioskowanie.
"Trolluj sobie ile chcesz."
Przychodzisz, rzucasz pustym sloganem i innym zarzucasz trollowanie. To miała być autoironia?

0

@Persyfl To urocze, że zarzucasz Mi dziecinność poglądów, bawiąc się w przedrzeźnianie. Czy ja tu jakoś specjalnie ujście swoim poglądom w ogóle dawałem?

W każdym razie odpowiedz na moje pytanie, skoro nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie, to znaczy że ewidentnie widać jak bardzo prostym nie mającym racji dzieciakiem jesteś.

Ale poważnie, wszystko w porządku? Nie odpowiedziałeś na to pytanie ani razu.. Nauczyć można wielu rzeczy, ale jak widać tych ich nie zostałeś nauczony.

Taaa, bez grawitacji przestałoby istnieć życie na Ziemi, bez jedzenia i wody - ludziom żyłoby się gorzej. To są podstawy fiyzyki. Ty na prawdę masz małą wiedzę jeżeli właśnie uznałeś, że bez gospodarki, czyli bez jedzenia i wody ludziom żyłoby się tylko gorzej.

Czy ty w ogóle słyszałeś kiedyś o definicji dowodu?

Wiem, że to może wydawać się trudne, ale nie ma w Moich wypowiedziach tutaj niczego, co by wykraczało poza proste wnioskowanie.

Przychodzisz, rzucasz pustym sloganem i innym zarzucasz trollowanie. To miała być autoironia?


0

@kolagadawid Jak już Mnie cytujesz, to używaj cudzysłowów.
Na które to pytanie nie odpowiedziałem? To z kłamaniem? Ze trzy razy odpowiadałem. Nikt Mi nie wpajał takich bzdur, że nie wolno kłamać, nawet twoja matka.
Nie pytałeś wcześniej, czy wszystko w porządku, więc nie dziw się, że nie odpowiedziałem. Tak, wszystko w najlepszym porządku.
Czy ty twierdzisz, że życie na Ziemi byłoby w stanie przetrwać, gdyby nagle zniknęła grawitacja?
Gospodarka nie jest niezbędna do jedzenia i picia. Woda i żywność istniały na długo przed ludźmi. Pewnie trudno ci uwierzyć, ale tlen też.
Czy to bezmyślne wstawianie fragmentów Moich wypowiedzi w swoje, nawet bez oznaczania, że to cytat, ma czemuś konkretnemu służyć?
Takie "nieprawda, bo ty" to się jedynie w piaskownicy sprawdzało, a i tak nie najlepiej.

0

@Persyfl Jak już Mnie cytujesz, to używaj cudzysłowów.
Na pytanie czy matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać. 0 razy mi odpowiedziałeś.

Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem. Czy ty twierdzisz, że życie na Ziemi byłoby w stanie przetrwać, gdyby nagle zniknęła woda?

Gospodarka to zasoby. Zasoby to jedzenie i woda. Bez dobrej gospodarki ludzie nie mieliby co do gara włożyć. Gospodarka > światopogląd, więc gospodarka jest w polityce najważniejsza. To fakt.

Czy to bezmyślne kłamanie o wstawianiu fragmentów toich wypowiedzi w swoje, nawet bez oznaczania, że to cytat, ma czemuś konkretnemu służyć?
Takie "nieprawda, bo ty" to się jedynie w piaskownicy sprawdzało, a i tak nie najlepiej.

0

@kolagadawid Czy ty masz echolalię?
Zawsze używam cudzysłowów, gdy cię cytuję.
Na twoje pytanie odnośnie kłamania odpowiedziałem wielokrotnie, choćby ostatnio, że nikt Mi takich rzeczy nie wpajał.
Woda istniała, istnieje i będzie istnieć bez gospodarki, ewentualnie przez gospodarkę może być jej mniej zdatnej do picia. A i tak człowiek dłużej przeżyje bez dostępu do wody niż bez grawitacji.
Gospodarka to jak już wytwarzanie i podział dóbr. Nie wszystkimi dobrami zarządza.
Ludzie nie mieliby co do garnka włożyć? Jakoś tysiące lat sobie radzili.
Nie przeprowadziłeś poprawnego wynikania.
"Czy to bezmyślne kłamanie o wstawianiu..."
Tylko, że wszystko jest wyżej, czarno na białym.
Wiesz, że twoje ostatnie wypowiedzi składają się w 70% z Moich słów?

0

@Persyfl Czy ty masz echolalię?
Zawsze używam cudzysłowów, gdy cię cytuję.

Na moje pytanie odnośnie kłamania nigdy mi nie odpowiedziałeś na moje pytanie, bo pytałem czy matka nie nauczyła cię, a nie "wpajała" etc.

Woda istniała i może przestać istnieć przez złą gospodarkę. Dobre zarządzanie gospodarcze jest potrzebne to utrzymania pitnej wody. Woda i jedzenie to gospodarka (bo na pewno nie światopogląd, kultura i obyczaje), dlatego właśnie gospodarka jest ważniejsza niż światopogląd.

Gospodarka jest najważniejsza - to fakt. Zamykam temat.
Jeśli chcesz znów ten temat otworzyć, to podaj wreszcie dowód co ze światopoglądu jest w polityce ważniejsze od gospodarki, tj. wody czy jedzenia. Bo jak na razie to tylko próbujesz trollować, ale ci nie wychodzi.

"Czy to bezmyślne wstawianie fragmentów"

Tylko, że wszystko jest wyżej, czarno na białym.
Wiesz, że twoje ostatnie wypowiedzi składają się w 70% z Moich słów?

0

@kolagadawid
"Na moje pytanie odnośnie kłamania nigdy mi nie odpowiedziałeś na moje pytanie, bo pytałem czy matka nie nauczyła cię, a nie "wpajała" etc."
Ty już nawet sam siebie przedrzeźniasz :D
Wpajanie to synonim nauczania, a skoro nikt tego nie robił, to tym bardziej żadna matka. I jak to się w ogóle ma do tematu?
"Woda istniała i może przestać istnieć przez złą gospodarkę"
Czyli woda jest ważniejsza od gospodarki.
"Dobre zarządzanie gospodarcze jest potrzebne to utrzymania pitnej wody."
Ale nie sama gospodarka.
"Woda i jedzenie to gospodarka (bo na pewno nie światopogląd, kultura i obyczaje)"
Tyle tylko, że istnieją też inne rzeczy niż gospodarka, światopogląd, kultura i obyczaje. A z twojego światopoglądu wynika, że gospodarka jest najważniejsza, czyli ten światopogląd stoi od niej wyżej, ergo jest ważniejszy.
"Gospodarka jest najważniejsza - to fakt."
Zdania oceniające nie stanowią domeny faktów.
"Zamykam temat."
Byłoby zabawniej, gdybyś był w stanie.
"to podaj wreszcie dowód co ze światopoglądu jest w polityce ważniejsze od gospodarki"
Czyli de facto nie chodzi ci o to, czy gospodarka jest najważniejsza, a jedynie czy jest ważniejsza od światopoglądu?
"gospodarki, tj. wody czy jedzenia."
Gospodarka nie jest tożsama z wodą i jedzeniem,a jedynie dysponuje częścią z tych zasobów.
"Bo jak na razie to tylko próbujesz trollować, ale ci nie wychodzi."
I kolejna ocena, a to nie Ja wypełniam większość swoich komentarzy cudzymi słowami.
"Tylko, że wszystko jest wyżej, czarno na białym."
To wskaż.
"Wiesz, że twoje ostatnie wypowiedzi składają się w 70% z Moich słów?"
Udowodnij.
Tak swoją drogą, w ogóle nie skwantyfikowałeś tego sloganu, więc jak to slogany mają w naturze, nie za bardzo wiadomo, o czym mówi. Dajmy wersję szeroką:
Zawsze każda gospodarka jest najważniejsza w każdym aspekcie, dla każdego.
Dla Mnie nie jest. Dziękuję, obalone.
Ale przyjmijmy, że dla ciebie jest. Musiałbyś się więc zgodzić na zabicie twojej matki dla dobra gospodarki. Nie dziw się zatem, że ludzie nie chcą na takie poglądy głosować.

0

@Persyfl nie chce mi się na to odpowiadać, bo znowu napisałeś te same wysrywy co w kilku poprzednich komentarzach. Dyskusja jest zakończona.

Gospodarka jest w polityce najważniejsza, bo mi ciągle nie podałeś co jest ze światopoglądu/kultury/obyczajów ważniejsze od gospodarki (czyli jedzenia i wody). Dlatego jest to fakt.

Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe.

0

@kolagadawid "nie chce mi się na to odpowiadać"
A jednak ciągle piszesz, choć niewiele z tego wynika.
"bo znowu napisałeś te same wysrywy co w kilku poprzednich komentarzach"
Pewnie dlatego tak chętnie przypisujesz sobie ich autorstwo.
"Dyskusja jest zakończona."
Została zakończona dawno temu, jak skończyły ci się oba argumenty.
"Gospodarka jest w polityce najważniejsza"
Czyli już nie w ogóle, tylko w polityce? To poważnie zmniejsza zakres. To teraz jeszcze zmierz się z resztą kwantyfikatorów.
"bo mi ciągle nie podałeś co jest ze światopoglądu/kultury/obyczajów ważniejsze od gospodarki"
To teraz Ja zacytuję siebie:
"Gospodarka nie jest tożsama z wodą i jedzeniem,a jedynie dysponuje częścią z tych zasobów." oraz "Tyle tylko, że istnieją też inne rzeczy niż gospodarka, światopogląd, kultura i obyczaje. A z twojego światopoglądu wynika, że gospodarka jest najważniejsza, czyli ten światopogląd stoi od niej wyżej, ergo jest ważniejszy."
Nauka jest ważniejsza, literatura, ludzie, brak cierpień, głodu i śmierci, itd....
"Dlatego jest to fakt."
I raz jeszcze: Zdania oceniające nie stanowią domeny faktów, z definicji. Ani razu się do tego faktu nie ustosunkowałeś.
"Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe."
Powiedz to ofiarom Drugiej Wojny Światowej.
I żeby nie było, że piszę to samo:
1. Nie wskazałeś, że wszystko jest na górze czarno na białym.
2. Nie udowodniłeś, że Moje ostatnie wypowiedzi składają się w 70% z twoich słów.
3. Nie powiedziałeś, czemu tak łatwo przyszłoby ci zabicie własnej matki.
4. Nie odniosłeś się do argumentu semantycznego.
5. Nie odniosłeś się do grawitacji.
6. Nie skwantyfikowałeś sloganu.
7. Nigdzie nie udowodniłeś, że gospodarka jest tożsama z jedzeniem i wodą.
8. Nie odniosłeś się do tego, że woda jest ważniejsza od gospodarki, ergo gospodarka nie jest najważniejsza.
9. Nie powiedziałeś, dlaczego zawężyłeś wszechświat tylko do gospodarki, kultury, światopoglądu i obyczajów.
10. Nie napisałeś, jak twoja matka ma się do tematu.
11. Nie odniosłeś się do tego, że w szerokiej wersji bez problemu obaliłem twój slogan.

0

@Persyfl tak jak pisałem:

nie chce mi się na to odpowiadać, bo znowu napisałeś te same wysrywy co w kilku poprzednich komentarzach, tylko że w innej formie. Dyskusja jest zakończona.
Gospodarka jest w polityce najważniejsza, bo mi ciągle nie podałeś co jest ze światopoglądu/kultury/obyczajów ważniejsze od gospodarki (czyli jedzenia i wody). Dlatego jest to fakt.

Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

0

@kolagadawid Nie chce ci się odpowiadać, a jednak cały czas to robisz. Cóż za poświęcenie.
Do żadnego z punktów się nie odniosłeś. Najwidoczniej do zakończenie dyskusji oznacza tylko twoją kapitualcję, nie pierwszą w naszych dyskusjach.
Nie raz ci podałem to, czego się tak rozpaczliwie domagałeś.
Albo odpowiedz na punkty, albo przyznaj się do bezsilności.
A twój sposób argumentacji nie wskazuje na kompetencje, by cokolwiek nazywać wysrywem.

0

@Persyfl Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

Koniec dyskusji.

0

@kolagadawid Ty stawiasz tezę, więc to ty musisz ją uzasadnić i bronić. Nie zrobiłeś tego, nie odniosłeś się do żadnego z punktów. Ignorujesz kolejne dowody na to, że nie masz racji, a teraz się jeszcze bawisz w kończenie dyskusji :D
I żeby dodać coś nowego, jeśli twoim zdaniem gospodarka to woda, czy możesz napić się gospodarki?

0

@Persyfl Ale ja ją już udowodniłem i to jeszcze zanim w ogóle tu przypełzłeś, więc nie zamierzam się powtarzać.

Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

Koniec dyskusji.

0

@kolagadawid W którym miejscu cokolwiek udowodniłeś?
Akurat jestem tu dłużej od ciebie, więc daruj sobie takie teksty.
Nie obroniłeś swojej tezy. Nie odniosłeś się praktycznie do żadnych kontrargumentów, nawet tych wypunktowanych. Skoro jesteś taki pewien swojej racji, nie powinieneś mieć z tym problemu. To na tobie spoczywa obowiązek uzasadnienia i obronienia tezy.

0

@Persyfl Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

Koniec tematu.

0

@kolagadawid Dyskusja działa tak, że jeśli rzucasz jakieś twierdzenie, to ty musisz je udowodnić, a nie domagać się od innych wielokrotnych odpowiedzi na średnio związane z tematem.
Już przerabialiśmy ten sposób, gdzie tylko ty sobie potwierdzasz własną słuszność. Nie skończyło się to dla ciebie dobrze.

0

@Persyfl Ale ja ją już udowodniłem i to jeszcze zanim w ogóle tu przypełzłeś z moim oznaczeniem, więc nie zamierzam się powtarzać.

Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

Koniec dyskusji.

0

@kolagadawid Gdzie udowodniłeś?
Nie zamierzasz się powtarzać? Przecież cały czas powtarsz swoje albo Moje słowa.
Zaraz to moderacja usunie jako spam.

0

@Persyfl W tej dyskusji udowodniłem, że poglądy gospodarcze są ważniejsze od poglądów obyczajowych, bo gospodarka w polityce jest najważniejsza, ponieważ jest ściśle związana z zasobami. Ty twierdzisz coś innego i tego nie udowodniłeś.

Wreszcie, już nie mogę się doczekać aż moderacja usunie twoje komentarze, bo ileż można tego spamu.

Koniec tematu.

0

@kolagadawid Gospodarka jest ściśle związana z zasobami? Konkretnie to od nich zależna. Górnictwo jest najściślej związane z zasobami. Czy górnictwo jest najważniejszą gałęzią gospodarki?
Zasoby nie są ważniejsze od życia, zdrowia, szczęścia. Niczego zatem nie udowodniłeś.
Ja swoje udowodniłem chociaż nie musiałem, bo na tobie stoi obowiązek udowadniania. Nie Moja wina, że semantyka jest ci obca.

0

@Persyfl Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.
Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem. Koniec tematu.

0

@kolagadawid "Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem"
Ale to nie Ja mam coś podawać, tylko ty, bo to ty próbujesz przemycić nieudolny slogan.
Możesz sam sobie przyznawać rację w nieskończoność, a i tak nie sprawi to, że będziesz ją miał.
Podałem ci wiele dowodów na to, że nie masz racji, ale ty się uparłeś, że może istnieć tylko jeden, który i tak niczego by nie dowodził.
"Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt."
Nadal nie jest to zdanie prawdziwe, mimo że bardzo złagodziłeś slogan, który wcześniej mówił, że gospodarka jest najważniejsza. Czemu tak łatwo od niego odstąpiłeś?
"Koniec tematu."
Skoro koniec, to czemu cały czas odpisujesz?

0

@Persyfl Ale ja ją już udowodniłem i to jeszcze zanim w ogóle tu przypełzłeś z moim oznaczeniem, więc nie zamierzam się powtarzać. Nie dość, że to udowodniłem, to jeszcze nawet pisałem że udowodniłem. Czyli widać jak floodujesz, trollu.

Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt.

Jeśli uważasz inaczej, to podaj w krótkiej odpowiedzi to o co cię wielokrotnie prosiłem.

Koniec dyskusji.

0

@kolagadawid A coś merytorycznego masz do powiedzenia?
Jak to "pozostajemy przy fakcie"? Przecież twój pierwotny slogan brzmiał, że gospodarka jest najważniejsza.
Czemu nie odpowiadasz na pytania?
I tak, dostrzegłem ironię w tym pytaniu zawartą.

0

@Persyfl Powiedział koleś który nie podał mi żadnych argumentów na udowodnienie swojej tezy. Ja merytorycznie zakończyłem dyskusję, udowadniając wyżej wszystko co napisałem.

Trolle nie mają prawa wymagać jakiejkolwiek merytoryki, nie mając własnej.
Właśnie z powodu braku twoich argumentów "pozostajemy przy fakcie". Twój problem, stalkerze.

0

@kolagadawid "Powiedział koleś który nie podał mi żadnych argumentów na udowodnienie swojej tezy."
Ja nie miałem żadnej tezy. To jedną postawiłeś. Ja ją tylko obaliłem, więc przeszedłeś od "gospodarka jest najważniejsza i to jest fakt" do "poglądy gospodarcze są ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt". Mniej tchórzliwe jest przyznać się do błędu niż udawać, że się go nie popełniło. Argumentów przeciw twojej "tezie" podałem ci sporo, część z nich nawet wypunktowałem, żeby łatwiej ci było.
"Trolle nie mają prawa wymagać jakiejkolwiek merytoryki"
Powiedz to Sokratesowi jeśli wiesz, kto to.
Zapomniałeś dodać, że koniec dyskusji.

0

@Persyfl Dalej nie podałeś tego o co cię prosiłem.
.
Z racji takiej, że nie podałeś tego o co cię prosiłem, pozostajemy przy fakcie: Poglądy gospodarcze są więc ważniejsze niż poglądy obyczajowe - to fakt. Po prostu pogódź się ztym, że gospodarka w polityce jest ważniejsza niż światopogląd. A jak nie chcesz się z tym pogodzić, to to wreszcie uargumentuj.

Koniec dyskusji.

0

@kolagadawid Rozumiem, że liczysz, iż pisząc cały czas to samo, Mnie zirytujesz. Tak naprawdę wkurzasz tylko moderację, która musi to czytać i prędzej, czy później usunie cały wątek.
Jeśli nie masz niczego innego do zaoferowania niż samoklepanie się po ramieniu, zakończmy tę dyskusję.
Nie podałeś żadnych argumentów za śmieszną tezą, którą łatwo się dało obalić i na tym dla Mnie stanęło.
I nie, powtórzenie komentarza, nawet jeśli będzie ostatni, nie sprawi, że będziesz miał rację.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy