O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 744
  • Liczba komentarzy 4865
  • Polecenia 16776

Komentarze

0

@Pilka_jest_okragla Obecnie nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie.

1

@sebasek99 Bardzo mądrze napisane, ale to na długą rozmowę przy piwku tematy są hehe ;) Ale tak jak mówisz to trzeba się tego trzymać.

1

@koziar Nie zgadzam się. Mamy w Polsce w miarę stabilną sytuację polityczną w tym sensie, że żadna z rządzących partii nie dokonywała jakichś fundamentalnych zmian (moim zdaniem taką zmianą w pewnym stopniu jest teraz to, co PIS robi z sądownictwem) systemu, przez co nasze życie może i się zmieniało, ale nie jakoś radykalnie i dlatego się wielu ludziom wydaje, że polityka a polityką a życie życiem (oczywiście uogólniam bardzo). Nic bardziej mylnego, prędzej czy później zajdą jakieś zmiany tak radykalne, że dotkną wielu obywateli, ich rodziny itp. To w jakim kierunku pójdą te zmiany zależy w dużym stopniu od ludzi młodych.

7

@`Sin Wyzywanie ludzi ogólnie nie jest dobre. Natomiast rozmawiać można zawsze.

5

@dniel Prezydent może zawetować ustawę, ważne uprawnienie w przypadku prezydenta i rządu z innych opcji politycznych, jeśli rząd nie ma 3/5 w sejmie.

Zobacz wszystkie

159

@BarcaInfo Ernesto Valverde w 2.5 sezonu wygrał 3 razy Ligę.

148

Ja się odważę.

137

Oglądam mecz widzę Griezmanna w rozegraniu, zmieniającego pozycję, grającego odpowiedzialnie, widzę jak Griezmann przepuszcza piłkę przy golu Fatiego, widzę jak goni po boisku i presuje, widzę że nie ma zbyt wielu okazji, ale to nie jego rola w tym meczu. Wchodzę poczytać komentarze w przerwie i dowiaduje się że Francuz to top3 wtopa transferowa Barcelony. Never change la rambla.

133

Guardiola na pytanie czy zaakceptuje porażkę jaką będzie brak ponownego wygrania Premier League: "Zaakceptuję wszystko, mój drogi. Zazwyczaj co roku ponoszę porażkę. Od kiedy wygrałem 6 tytułów w swoim pierwszym roku w Barcelonie, co roku byłem przegranym".

130

I nie chcę po tym meczu widzieć żadnego narzekania na Bartomeu, Denis sprzedany skończył w Celcie i w meczu z Realem genialną asystą urwał im 2 punkty, dzisiaj zwycięską bramkę strzelił Tello, jeszcze na początku sezonu ten wyrzucony z Barcy Sergi Guardiola na Bernabeu strzelił gola na remis. Po prostu Barto myśli globalnie i gdy my widzimy tylko to co w Barcelonie, dla niego szachownicą jest cała La Liga i jak na arcymistrza przystało planuje on kilkanaście ruchów do przodu.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?