O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 816
  • Liczba komentarzy 5484
  • Polecenia 19580

Komentarze

1

@kerouac Racja. Poświęcacie jednak czas, żeby mi komunikować, że się zmieniłem czy się nie zmieniłem, że kiedyś byłem taki a teraz taki, że od awatara tak a nie tak (swoją drogą może od awatara po prostu zwraca się większą uwagę, wcześniej w ogóle nie miałem).

2

@kerouac Ja odnoszę wrażenie że nie uczestniczę, ale ok. Co do mojej przemiany i to samo bym do @Chwytliwy napisał odnośnie komentarza, którym chciał pokazać, że nie jest fanatykiem - przestańmy proszę się bawić w modę na sukces. Albo mnie wypiszcie chociaż z tej zabawy, bo mi niezręcznie się robi, gdy sobie uświadomię, że obcy mi ludzie poświęcają mi na tyle myśli, żeby obserwować moje przemiany na forum internetowym.

3

@kerouac Myślę że przesadzasz. Jeśli czyjś fanatyzm polega na aktywności na forum, dodatkowo takiej aktywności która nikomu krzywdy nie robi, co najwyżej czasem się pokłóci z kimś kogo kojarzy z tych dyskusji, to nie trzeba go zwalczać (co to znaczy zwalczać swoją drogą - dyskutować na forum? Proszę bardzo, tak można zwalczać).

A co do mnie to mnie nie atakują, bo się nie odzywam. Jakbym się odzywał, to by mnie atakowali. Nie robię tego nie dlatego, że nie odczuwam potrzeby zagłębiania się w dyskusje, w których widzę brak racji. Wręcz przeciwnie, często taką potrzebę wyczuwam, ale szkoda mi czasu i nerwów żeby się użerać z wieloma osobami, z których może jedna czy dwie będzie chciała faktycznie porozmawiać w dobrej wierze (a to i tak, jak będę miał szczęście). Myślę że inni mają podobnie.

Co do nazywania rzeczy po imieniu - często widzę tu głupotę i fanatyzm i prawie nigdy nie reaguję, prawie nigdy powiedziałbym nikt nie reaguje. No i spoko, nie wymagam tego od ludzi. Wszyscy mamy jakieś sympatie i poglądy i wpływają one na nasz osąd. Ty też.

1

@kerouac Fanatyzm nie fanatyzm, też byłem kiedyś młody i pełen pasji odnośnie różnych tematów. Takie rzeczy przechodzą. Zapewniam Cię że on nie jedyny na la rambli, po prostu łatwo być uznanym za fanatyka, gdy mało kto się z Tobą zgadza i się musisz ciągle bronić (a do tego Chwytliwy zawsze dużo pisał, na każdy temat). Przecież jak coś napiszesz i zostaniesz poklepany zielonymi po plecach, to nic dalej nie trzeba, bo się zgadzamy wszyscy.

0

@kerouac Nie ma potrzeby, lubię go i szanuję (pewnie dlatego, że się często w gruncie rzeczy z nim zgadzam). Ale nie zgadzam się, że nic nie zmieni książka czy artykuł (nie jeden rzecz jasna). Jeśliby sobie tylko uporządkował myśli i logikę wywodu, to by był miłym elementem na tym forum, fajną przeciwwagą. Teraz jest chaotycznie po prostu, a jako że się skłania bardziej ku lewicy, to się mu tu obrywa.

Zobacz wszystkie

159

@BarcaInfo Ernesto Valverde w 2.5 sezonu wygrał 3 razy Ligę.

148

Ja się odważę.

137

Oglądam mecz widzę Griezmanna w rozegraniu, zmieniającego pozycję, grającego odpowiedzialnie, widzę jak Griezmann przepuszcza piłkę przy golu Fatiego, widzę jak goni po boisku i presuje, widzę że nie ma zbyt wielu okazji, ale to nie jego rola w tym meczu. Wchodzę poczytać komentarze w przerwie i dowiaduje się że Francuz to top3 wtopa transferowa Barcelony. Never change la rambla.

133

Guardiola na pytanie czy zaakceptuje porażkę jaką będzie brak ponownego wygrania Premier League: "Zaakceptuję wszystko, mój drogi. Zazwyczaj co roku ponoszę porażkę. Od kiedy wygrałem 6 tytułów w swoim pierwszym roku w Barcelonie, co roku byłem przegranym".

130

I nie chcę po tym meczu widzieć żadnego narzekania na Bartomeu, Denis sprzedany skończył w Celcie i w meczu z Realem genialną asystą urwał im 2 punkty, dzisiaj zwycięską bramkę strzelił Tello, jeszcze na początku sezonu ten wyrzucony z Barcy Sergi Guardiola na Bernabeu strzelił gola na remis. Po prostu Barto myśli globalnie i gdy my widzimy tylko to co w Barcelonie, dla niego szachownicą jest cała La Liga i jak na arcymistrza przystało planuje on kilkanaście ruchów do przodu.

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?