O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 985
  • Liczba komentarzy 6564
  • Polecenia 26556

Komentarze

21

Jak na moje to Trump jeszcze wygra te wybory

38

@Rewolucja123 Zdajesz sobie sprawę z tego, że mogłeś mu na priv napisać, że mógł na priv napisać? To chyba sprawa dla moderacji.

0

@Witam Tak a o co chodzi?

26

Komentarz wyśmiewający ludzi żegnających się z serwisem, pokazujący jaki to jestem dojrzały i jak bardzo mam ten cały internet w dupie, z drugiej jednak strony nie aż tak dojrzały i nie tak bardzo w dupie, żeby powstrzymać się od pisania takich idiotycznych komentarzy.

A teraz poproszę herbiki od innych dojrzałych i mających to wszystko w dupie! Najlepiej napiszcie też swój komentarz na ten temat, podkreslcie w nim koniecznie jak bardzo was to nie obchodzi i jakie to głupie i nie warte czasu!

0

Zobacz wszystkie

160

@BarcaInfo Ernesto Valverde w 2.5 sezonu wygrał 3 razy Ligę.

148

Ja się odważę.

138

@BarcaInfo Ja uwierzyłem

137

Oglądam mecz widzę Griezmanna w rozegraniu, zmieniającego pozycję, grającego odpowiedzialnie, widzę jak Griezmann przepuszcza piłkę przy golu Fatiego, widzę jak goni po boisku i presuje, widzę że nie ma zbyt wielu okazji, ale to nie jego rola w tym meczu. Wchodzę poczytać komentarze w przerwie i dowiaduje się że Francuz to top3 wtopa transferowa Barcelony. Never change la rambla.

134

Guardiola na pytanie czy zaakceptuje porażkę jaką będzie brak ponownego wygrania Premier League: "Zaakceptuję wszystko, mój drogi. Zazwyczaj co roku ponoszę porażkę. Od kiedy wygrałem 6 tytułów w swoim pierwszym roku w Barcelonie, co roku byłem przegranym".