O sobie

  • Zainteresowania książki,film
  • Ulubiony zawodnik Henka Larsson
  • Ulubione zespoły Barca,Atalanta,
  • Barcelonie kibicuję od 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4495
  • Liczba komentarzy 17109
  • Polecenia 16635

Komentarze

0

@Deathwing112 Piątek,więc pewnie jakaś rybka.

1

@Kidd Na chwilę obecną nie widzę go w innym klubie,ale za rok- 2 lata może się okazać,że projekt Napoli się rozsypie i klub będzie dla niego za mały.

1

@Kidd Bo stoi przed nim świat futbolowy otworem,a on właśnie sam zatrzasnął sobie drzwi. Wygląda na to,że trochę zbyt pochopnie,ale nie znam wszystkich okoliczności aby to oceniać.

0

@Comentateiro Niewolnictwo to trochę duże słowo w tym przypadku. Nikt przecież nie zmusza małżonków do mieszkania wspólnie itd. Ale stanowi to jakies tam ograniczenie praw. Do ponownego zawarcia małżeństwa itd. Pod tym kątem tego nie analizowałem. Dla mnie to i tak abstrakcja,ale masz trochę racji- nawet dobrowolne zawieranie podobnych zapisów może rodzić różne skutki.

2

@Comentateiro Z tego co czytalem o tym pomyśle to ma to być możliwość,czyli para wstępująca w związek małżeński może takie coś sobie dodatkowo wpisać. Dla mnie bezsens, no ale skoro ktoś sobie tego życzy to nie moja rzecz.

Zobacz wszystkie

105

@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"

96

Mówcie co chcecie, ale coś czuję, że po tym meczu Barjuan poleci.

81

@Rastafarnianin Zamknięcie służby zdrowia i przekładanie planowych operacji/badań/zabiegów.

65

@BarcaInfo Koniec pewnej epoki. Powodzenia.

58

@Janiama Jakbyś nie wiedział to Konfederacja skupia różne grupy -m.in. wolnościowców i narodowców Bosak na pewno nie należy do grupy wolnościowców