O sobie

  • Zainteresowania książki,film
  • Ulubiony zawodnik Henka Larsson
  • Ulubione zespoły Barca,Atalanta,
  • Barcelonie kibicuję od 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4374
  • Liczba komentarzy 15126
  • Polecenia 14472

Komentarze

1

@Janiama Ekwador - Senegal 2-1
Katar - Holandia 1-1

0

@pluszek Ładnie brzmi to słowo wieloletnie,ale to się przekłada tak naprawdę na jeden mecz rocznie. Zawalisz jeden mecz rocznie przez 5 lat i już się z tego robi wieloletnia seria.

0

@JimMorrisonFCB To ja wiem,że mogę komu chcę. Tyle,że robię to tylko dlatego, że podobny szum w necie na każde pierdnięcie CR wzbudza we mnie irytację.

0

@pluszek Nie chce mi się analizować wszystkich meczy które o tym decydowały,ale nie ma trenerów którzy mają jakiś patent na LM. No może poza Ancelottim i Zidane, ale ten Zidane to też nie jest jakiś geniusz trenerki wszechczasów tyko dlatego że wygrał LM kilka razy.

1

@JimMorrisonFCB No wiem, ale ileż można. Chcesz wyrazić zdanie na ten temat to podbij herba kilku osobom które o tym piszą, ewentualnie dopisz coś pod tym postem ,ale po co to walkować w kółko. Przecież praktycznie nikt tu nie broni CR. Podobna napinka sprawiła już przed mundialem,że aż zacząłem mu kibicować głównie po to aby ci co tym w kółko piszą czuli po tym mundialu wielki ból dupy. CR nie ułatwia mi sprawy swoim zachowaniem ale paradoksalnie im większe poruszenie na forum tym bardziej kibicuję aby to Portugalczycy wygrali mundial.

Zobacz wszystkie

105

@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"

96

Mówcie co chcecie, ale coś czuję, że po tym meczu Barjuan poleci.

81

@Rastafarnianin Zamknięcie służby zdrowia i przekładanie planowych operacji/badań/zabiegów.

65

@BarcaInfo Koniec pewnej epoki. Powodzenia.

58

@Janiama Jakbyś nie wiedział to Konfederacja skupia różne grupy -m.in. wolnościowców i narodowców Bosak na pewno nie należy do grupy wolnościowców